Projektkoordinátor - IT Lifecycle projektek

Cég: Audi Hungaria Zrt.

Feladatok

Az Audi Hungaria IT területe széleskörű portfólió mentén szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. Új autóipari technológiák, szakmai fejlődési lehetőség, projektszemlélet, nyelvtanulás, szakmai képzések akár nemzetközi szinten, kapcsolatépítés és az autók iránti közös rajongás, ami az Audi Hungaria IT területe nyújt, akár Önnek!

-IT Lifecycle projektek vezetése az igényfelméréstől egészen az éles üzemi bevezetésig
-Szoros együttműködés az igénylő szakterületekkel a projektek tervezésében és lebonyolításában
-Projekt ütem- és pénzügyi tervének kialakítása valamint követése
-Külső és belső IT erőforrás-management
-A projektben felmerülő kockázatok, akadályok és változások kezelése
-Rendszeres státuszjelentés a vezetés irányába a projektekről

Végzettség

Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség

Nyelvtudás

Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás

Kit keresünk

-Kiváló kommunikációs készség
-Önállóság, kezdeményezőkészség, rugalmasság
-Ügyfélorientált szemléletmód
-Pontos, precíz munkavégzés
-Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
-Analitikus gondolkodás
-Megbízhatóság, stressztűrés jellemzi

Munkakörnyezet

Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat.

Szakmai tapasztalat

-Elismert projektmenedzsment képesítése van (pl. IPMA, PMI vagy PRINCE2)
-Legalább 3 év releváns munkatapasztalata van
-ITIL szabvány naprakész ismeretével bír
-Projektportfólió-menedzsmentben való jártasság jellemzi
-Ismeri az SAP termékeket
-Gyakorlati ismeretekkel rendelkezik projekt riporting eszközök terén

A győri székhelyű AUDI HUNGARIA Zrt. az Audi Konszern tagja, az Audi és Volkswagen központi motorszállítója. Évente közel kétmillió erőforrás, köztük elektromos meghajtások is készülnek a vállalatnál. Az Audi Hungaria IT területe szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. Az IT Shared Service területen szolgáltatói szemlélet mentén konszern szinten foglalkoznak megbízásokkal.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk. Kollégáinkat egészségügyi szolgáltatásokkal, vásárlási kedvezményekkel támogatjuk.Heti 2-3 napon támogatjuk a home officet.

Bruttó fizetés

650000 - 900000 Ft