IT szolgáltatásfelelős - Szoftverintegrációs mérnök

Cég: Audi Hungaria Zrt.

Feladatok

Shared Service területünkön közel 100 fős csapatunk több mint 20 különböző szolgáltatást nyújt a konszern több mint 50 telephelyére. Tevékenységi körünk az IT Security-től SAP- illetve non-SAP alkalmazások üzemeltetésén át a SW-fejlesztés témakörig terjed. Megbízóink szívesen dolgoznak velünk közösen meghatározott területeken, meghatározott szerepekkel.
Célunk, hogy ezen utat megerősítsük és tovább építsük! Ambiciózus terveink megvalósításához keresünk új kollégákat számos érdekes, szakmai kihívással teli pozícióra!

-Szoftverek minőségirányítási elvek szerinti integrációs folyamatának támogatása és koordinálása
-Az új alkalmazásokkal kapcsolatos igények pontosítása és megvalósíthatóságának minőségtudatos és strukturált felmérése
-A szoftvercsomagokkal kapcsolatos követelmények és az ezekre vonatkozó iránymutatások elemzése és kiértékelése
-A szoftverek workflow alapú integrációja a Microsoft SCCM rendszerben
-Szoftverek minőségbiztosítása és tesztelése meghatározott teszt forgatókönyvek szerint
-A felmerülő technikai kérdések egyeztetése nemzetközi csapatokkal
-Kapcsolattartás ügyfelekkel és szolgáltatásban résztvevőkkel angolul és németül

Végzettség

Egyetemi, főiskolai informatikai végzettség

Tárgyalóképes német és minimum társalgási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)

-Ügyfélkommunikációs tapasztalatai vannak (IT vagy nonIT is)
-Képes a tevékenységek önálló, felelősségteljes végrehajtására
-Folyamatorientált gondolkodásmód jellemzi, felismeri az összefüggéseket a feladatmegoldások során
-Jó kommunikációs készséggel rendelkezik bonyolult műszaki tartalmak megismertetéséhez és megértetéséhez

Munkakörnyezet

Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat.

Szakmai tapasztalat

-Minimum 2 éves IT területen szerzett tapasztalata van (szakmai gyakorlat alatt szerzett tapasztalat is elfogadott)
-Folyamat alapú koordinátori tapasztalatokkal rendelkezik
-Ismeri a windows kliens operációs rendszereket
-Script írási tapasztalata van vagy legalább egy programnyelv ismeretével rendelkezik (Powershell előnyt jelent)

A győri székhelyű AUDI HUNGARIA Zrt. az Audi Konszern tagja, az Audi és Volkswagen központi motorszállítója. Évente közel kétmillió erőforrás, köztük elektromos meghajtások is készülnek a vállalatnál. Az Audi Hungaria IT területe szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. Az IT Shared Service területen szolgáltatói szemlélet mentén konszern szinten foglalkoznak megbízásokkal.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk. Kollégáinkat egészségügyi szolgáltatásokkal, vásárlási kedvezményekkel támogatjuk.Heti 2-3 napon támogatjuk a home officet.

Bruttó fizetés

650000 - 900000 Ft