Informatikus - Szolgáltatásfelelős, Szoftverfejlesztési előírások

Cég: Audi Hungaria Zrt.

Feladatok

Az informatikai terület IT rendszereket és szoftver alkalmazásokat hoz létre illetve ezeket üzemelteti. Az új alkalmazások tervezéséhez és létrehozásához keresünk tapasztalt és elhivatott folyamatkoordinátort, fejlesztői tapasztalattal, a csapatunk megerősítéséhez.

-Szoftverfejlesztési előírások létrehozása, továbbfejlesztése és ellenőrzések működtetése
-Szoftverfejlesztést támogató folyamatok létrehozása és továbbfejlesztése
-Minőségbiztosítási intézkedések és szabályozások kialakítása, továbbfejlesztése
-Megbízások átvétele a Projektmanagement csapattól, valamint folyamatos kapcsolattartás, státusz-jelentés a projektek futamideje alatt
-Kiírási anyagok elkészítése, valamint szolgáltatási szerződések kialakítása
-A külső fejlesztő-, illetve egyéb támogató partnerek szoftver fejlesztésének koordinálása, az együttműködés javítása
-Fejlesztési trendek és irányok követése a konszernen belül és azon kívül
-Kapcsolattartás a konszern anyavállalatával, konszernstandardok implementálása, illetve ebben történő részvétel a győri telephelyen
-A tevékenységek dokumentálása és jelentések készítése a vezetés számára

Végzettség

Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség

Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás (írásban és szóban, napi kapcsolat az ügyfelekkel)

-Folyamatorientált szemléletmód, ügyfélcentrikusság jellemző Önre
-Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség és proaktivitás jellemzi
-Kiválóan képes kommunikálni
-Rugalmas vagy és terhelhető
-Analitikus gondolkodásmód, megbízhatóság, stressztűrés jellemzi
-Önálló feladatmegoldásra képes, de szívesen dolgozik csapatban is

Munkakörnyezet

Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat.

Szakmai tapasztalat

-Legalább 3 éves, fejlesztői tapasztalata van (előny a Linux fejlesztői tapasztalat)
-1-2 év folyamatkoordinátori munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik
-Scriptelési ismeretei vannak-Windows PowerShell, Bash, Ksh, Angular, Node JS
-Adatbázisok ismeretével rendelkezik-MSSQL, Oracle
-ITIL v3/v4 módszertani ismerete van

A győri székhelyű AUDI HUNGARIA Zrt. az Audi Konszern tagja, az Audi és Volkswagen központi motorszállítója. Évente közel kétmillió erőforrás, köztük elektromos meghajtások is készülnek a vállalatnál. Az Audi Hungaria IT területe szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. Az IT Shared Service területen szolgáltatói szemlélet mentén konszern szinten foglalkoznak megbízásokkal.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk. Kollégáinkat egészségügyi szolgáltatásokkal, vásárlási kedvezményekkel támogatjuk.Heti 2-3 napon támogatjuk a home officet.

Bruttó fizetés

650000 - 900000 Ft