DevOps mérnök - Felhő alapú szolgáltatás

Cég: Audi Hungaria Zrt.

Feladatok

Szoftverfejlesztő területünk jelenleg 7 főt foglalkoztat, bővülő csapatunkba téged is várunk! Területünk a járműgyári termelésben használt rendszerek közül az MMS (Manufacturing Management System) shopfloor szintű rendszert támogatja. Az igények egyeztetése, fejlesztése, tesztelése valamint a "release & deploy" fázisaiban veszünk részt. Átlagosan heti 2-3 napon home office-olunk, szakmai képzésekből nincs hiány. Stabil háttér, komplex juttatási csomag, és egy egyedülálló szaktudással bíró IT csapat vár!

-A felhő alapú és integrált szolgáltatásokat üzemelteti az Audinál
-Felügyeli a felhő szolgáltatást és az alkalmazásokat amik ezt használják
-Folyamatosan figyeli az infrastruktúrát és javítja a technikai hibákat
-Karbantartja, fejleszti és jobbá teszi a meglévő infrastruktúrát és szolgáltatást akár új funkciók hozzáadásával
-CI/CD folyamatokat készít és kezel, felügyel
-A “Docker Image”-k életciklusait felügyeli
-Szorosan együttműködik a fejlesztői csapattal
-Technikai és biztonsági specifikációkat készít a “User Story” részeként
-Technikai támogatást nyújt (konzultáció, specifikáció, oktatás) a szolgáltatás felhasználóinak

Végzettség

Sikeresen elvégezett főiskolai vagy egyetemi IT tanulmányok

Jól beszél angolul mert ezt napi szinten kell használnia, a német nyelv ismerete előnyt jelent

Kit keresünk

Tapasztalata van:
-programozási nyelvekkel (shell, python, golang, C Sharp, JAVA, SQL)
-adat leíró fájl típusokkal (JSON, XML, YAML)
-számítógépes hálózatokkal (tűzfal, DNS, route-olás, VPN)
-technikai és adatbiztonsági specifikációk készítésében
-meglévő alkalmazások felhőbe való migrációjával
-agilis és DevOps metódusokkal

Munkakörnyezet

Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat.

Szakmai tapasztalat

-Több éves tapasztalata van automatizált megoldások létrehozásában felhő alapú szolgáltatások fókuszában: AWS és/vagy Azure
-Tapasztalattal rendelkezik konténer technológiákkal kapcsolatban (Docker, Kubernetes és legjobb esetben OpenShift)
-Nagy tapasztalattal rendelkezik a felhős technológiákról / megoldásokról

A győri székhelyű AUDI HUNGARIA Zrt. az Audi Konszern tagja, az Audi és Volkswagen központi motorszállítója. Évente közel kétmillió erőforrás, köztük elektromos meghajtások is készülnek a vállalatnál. Az Audi Hungaria IT területe szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. Az IT Shared Service területen szolgáltatói szemlélet mentén konszern szinten foglalkoznak megbízásokkal.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk. Kollégáinkat egészségügyi szolgáltatásokkal, vásárlási kedvezményekkel támogatjuk.Heti 2-3 napon támogatjuk a home officet.

Bruttó fizetés

650000 - 900000 Ft