Senior Frontend Developer (React, IT Security Platform)

Cég: Andrews IT Engineering Kft.

Feladatok

Security Operations Center (SOC) szolgáltatásunkhoz saját fejlesztésű platformunkat használjuk, ebbe a csapatba keressük új munkatársunkat. Termékünk már a piacra lépés előtt áll, a magyar bevezetés után külföldi partnerekkel terjeszkedünk tovább. A jelentkezéshez ne feledj pár szakmailag releváns közösségi profilt is linkelni, pl. Linkedin, Github, SO, és szívesen megnéznénk egy nagyobb projekted is, amennyiben van publikusan elérhető.

- Frontend architektúra tervezés a hatékony és fenntartható kódbázis létrehozása érdekében
- Design patternek promotálása és bevezetése
- Frontend technológiák kiválasztása, új technológiák bevezetése
- Tesztelési módszertan kialakítása, továbbfejlesztése
- Junior és medior fejlesztők mentorálása
- Együttműködés a fejlesztés vezetőjével milestone-ok felállításában
- Rendszeres code review a többi frontendes részére
- Az időd többi részében kódolás (~70%)

Végzettség

Tapasztalat > Végzettség

Ability to read and write technical documentation in English

Kit keresünk

- Csapatmunka: Rambo helyett inkább Avengers
- Nyitottság és kíváncsiság

Előny, de nem feltétel:
- MobX ismeret
- Websocket-ekkel szerzett tapasztalat
- Érdeklődés a UX iránt
- Figma a grafikához és a prototipizáláshoz
- Linux operációs rendszer ismeret
- Oklevéllel igazolt csocsó képzés vagy tábor

Munkakörnyezet

- Barátságos és nyitott céges kultúra: a közösségi médiára még gyúrnunk kell, a weboldalunk is épp redesign alatt, ezért kénytelen vagy elhinni, hogy az Andrews sokkal jobb hely, mint az kívülről látszik
- Home office: COVID alatt távmunkában dolgozunk, később pedig heti két nap HO
- Rugalmas munkavégzés: 8 órás napok 10-16 óra közötti törzsidővel

Szakmai tapasztalat

- Legalább 5 év JS fejlesztés tapasztalat: a csapatban mindenki rendelkezik már pár évvel, ezért ebben te lennél a rangidős, a kipróbált arc
- Ebből legalább 3 év React fejlesztés tapasztalat: a végigtoltam egy tutorialt sajnos itt nem adja ki, tapasztaltabbnak kell lenned, mint meglévő mediorjaink
- State management library ismeret
- HTML5, CSS3, Git

Az Andrews egy közel 30 fős magyar tulajdonú vállalkozás, amely 1999 óta biztosítja hazai és külföldi vállalatok, intézmények hálózati határvédelmét, információbiztonságát. Ügyfeleink között kis- és nagyvállalat egyaránt megtalálható több területen, legyen az pénzügy, távközlés, kereskedelem, gyártás, egyetemi szféra, államigazgatás.

- Az irodában csocsó, darts, PS4, nasi, végtelen kávé, teljes értékű konyha, légkondi, gigabit, szomorú füge az IKEA-ból
- Minimum 26 nap szabi, akkor is, ha hivatalosan kevesebb járna + 10 nap igazolatlan betegszabi
- Lehetőség új technológiák kipróbálására, szakmai kihívások, nagy növekedési potenciál, lorem ipsum dolor, sit amet
- Laptop, VPN

Bruttó fizetés

0 - 1 Ft