Senior Projektvezető

Cég: Abesse Zrt.

Feladatok

Nálunk Te felelsz majd a projekt indítás folyamatától a lezárásig azért, hogy a szerződött keretek között a projekt elérje a célját. Kialakítod a projekt működését, kommunikálod és folyamatos kontroll alatt tartod az előrehaladást stb. Ha szeretnél részese lenni változatos, egyedi webes alkalmazások fejlesztésének, egy remek, folyamatosan fejlődő és növekvő csapatban, jelentkezz az Abesséhez!

Projekt keretek biztosítása, működtetése
Kialakítod a projekt működését, szerepkör felosztását
Kommunikálod és folyamatos kontroll alatt tartod az előrehaladást, kezeled az elakadásokat
Biztosítod a projekt tagok számára a tervszerű feladatvégrehajtás lehetőségé
Státusz, kontrolling adatok szolgáltatása
Előállítod, kommunikálod a cégen belül és az ügyfél felé is a valós státuszt, begyűjtöd, feldolgozod az inputokat, beavatkozol, eszkalálsz
Kockázatmenedzsment. A projekt akadálymentesítését összefogod, akciótervet készítesz és végrehajtasz a projekttagokkal közösen.
Ügyfélkezelés. A projekt frontvonalában lesz a szolgálati helyed.
Tudnod kell kezelni azokat a helyzeteket is, ahol a másik oldalon fejletlen a projektszerű működés.

Felsőfokú végzettség, elsősorban gazdasági informatikus, mérnökinformatikus, villamosmérnök, vagy pr

Nyelvtudás

Angol nyelvi környezetben szerzett tapasztalat

Precizitás – Nem elég megoldanod a problémákat, le kell dokumentálnod a döntéseket, kezelned a feladataidat, kézben kell tartanod a dolgokat.
Csapatmunka – Sok érintettel leszel kapcsolatban, házon belül több projekt csapatban is benne leszel. Elengedhetetlen, hogy jó együttműködésed legyen a többiekkel.

Munkakörnyezet

Remek infrastruktúrával rendelkező környéken dolgozunk (pár percen belül elérhető bank, gyógyszertár stb.)
Jól felszerelt, modern iroda (6 konferencia rendszerrel rendelkező tárgyaló stb.)
Ha egy kis kikapcsolódásra vágysz, csocsó és masszázsfotel is vár
Ha pedig egy kis időt spórolnál, az irodában található rollerekkel közlekedhetsz

Szakmai tapasztalat

5-10 éves szoftverfejlesztési projektekben, szállítói oldalon szerzett munkatapasztalat, amiből :
Legalább 3 év egyedi szoftverfejlesztési projektvezető / scrum master tapasztalat
Vagy legalább 3 év szervezeti vezető tapasztalat: 5+ fős IT csapat vezetése szoftverfejlesztési területen.

Az Abesse neve egy latin mondásból származik: „Ab esse ad posse”. Ez a kifejezés magyarul annyit tesz, mint „A valóságból a lehetőségre következtetni.”
2003-ban alakult, a munkatársak és vezetők tulajdonában álló, 120 fős vállalat vagyunk stabil üzleti és pénzügyi háttérrel, több mint 50 visszatérő nagyvállalati ügyféllel.  Üzleti problémák támogatására fejlesztünk ki és vezetünk be alkalmazásokat, valamint üzemeltetjük azokat hosszú távon. Az üzleti folyamatautomatizáció a legerősebb megkülönböztető jegyünk.

Egyéb juttatások

Hibrid rugalmas munkarend
Egészségbiztosítási csomag
Nyaralási támogatás
Változatos körülmények
Valós projektek, valós ráhatás
Előre lépési lehetőség
Képzések
Angol tanulás támogatása
Baráti, támogató légkör

Bruttó fizetés

970000 - 1400000 Ft