MICROSOFT CLOUD RENDSZERMÉRNÖK

Cég: Abesse Zrt.

Feladatok

Az Abesse Infrastruktúra csapata nagyvállalatoknak nyújt Azure és M365 online-hoz kapcsolódó szolgáltatásokat. Ezen projektek részese leszel, az ajánlatadástól a megvalósítási fázis végéig. Egyedi fejlesztéseink (főként felhő alapú) kapcsán is számítunk rád, mint infrastruktúra oldali támogató. Kapcsolattartási feladataid is lesznek, nem csak az Abessén belül, de az ügyfeleinkkel is.

Részt vehetsz nemzetközi projektekben, az ajánlatadástól, a tervezésen át, a megvalósításig
Azure és Microsoft 365 online (Exchange Online, SharePoint Online) szolgáltatások migrációja, bevezetése
Egyedi fejlesztési projektek (főként felhőalapú) infrastruktúra oldali támogatása és együttműködés a fejlesztői csapatokkal (DevOps működés)
Infrastruktúrafejlesztési projektekben való részvétel, műszaki tervezés, kivitelezés, koordinálás, dokumentálás

Végzettség

Felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

Angol középfok

Nyitottság új technológiák megismerése felé (nagyon gyorsan változó technológiai környezetben az új lehetőségek feltárása, megismerése)

Munkakörnyezet

Remek infrastruktúrával rendelkező környéken dolgozunk (pár percen belül elérhető bank, gyógyszertár stb.)
Jól felszerelt, modern iroda (6 konferencia rendszerrel rendelkező tárgyaló stb.)
Ha egy kis kikapcsolódásra vágysz, csocsó és masszázsfotel is vár
Ha pedig egy kis időt spórolnál, az irodában található rollerekkel közlekedhetsz

Szakmai tapasztalat

Minimum 5-10 év releváns tapasztalat
Office 365 (Azure AD, Exchange Online, SharePoint Online) és/vagy Azure IaaS PaaS
Microsoft felhőalapú technológiák (Office 365, Microsoft 365, Azure) ismerete

Az Abesse neve egy latin mondásból származik: „Ab esse ad posse”. Ez a kifejezés magyarul annyit tesz, mint „A valóságból a lehetőségre következtetni.”
2003-ban alakult, a munkatársak és vezetők tulajdonában álló, 120 fős vállalat vagyunk stabil üzleti és pénzügyi háttérrel, több mint 50 visszatérő nagyvállalati ügyféllel.  Üzleti problémák támogatására fejlesztünk ki és vezetünk be alkalmazásokat, valamint üzemeltetjük azokat hosszú távon. Az üzleti folyamatautomatizáció a legerősebb megkülönböztető jegyünk.

Egyéb juttatások

Egészség biztosítási csomag
Kedvezményes nyaralási lehetőség a Balatonon
Rugalmas, hibrid munkarendben dolgozunk - ha pedig bejárnál, ingyenes fedett parkoló, gyümölcs, tea, kávé vár
Tudásvágyad pedig képzésekkel és szakmai workshopokkal is támogatjuk

Bruttó fizetés

970000 - 1400000 Ft