Manuális Tesztelő

Cég: Abesse Zrt.

Feladatok

Egy profi csapat tagjaként egyedi rendszerek kulcsfontosságú funkcióinak tesztelésével, stabilizálásával foglalkozhatsz, ahol szenior kollégáink mentorálásával biztosított a folyamatos fejlődés.

Funkcionális, end-to-end és regressziós tesztelés megtervezése;
Tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése specifikáció/user story alapján;
Tesztelés végrehajtása;
Tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása;
Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban.
Együttműködés az üzleti elemzőkkel/product owner-rel és fejlesztőkkel
Együttműködés a tesztautomatizáló csapattal; tesztesetek előkészítése, futtatása, kiértékelése
Részvétel a tesztelési folyamat és működés fejlesztésében.

Végzettség

Felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

Angol nyelvtudás

Kit keresünk

Alapos munkavégzés. Ez a feladat alaposság és precizitás nélkül nem megy.
Módszertani szemlélet. A projektjeink során sok esetben üzletileg kritikus rendszereket készítünk, jellemzően sok felhasználónak.
Csapatmunka. Ez a szerepkör ugyan egyéni precizitást igényel, de valódi csapatmunka is egyben.

Munkakörnyezet

Remek infrastruktúrával rendelkező környéken dolgozunk (pár percen belül elérhető bank, gyógyszertár, stb.)
Jól felszerelt, modern iroda (6 konferencia rendszerrel rendelkező tárgyaló, stb.)
Ha egy kis kikapcsolódásra vágysz, csocsó és masszázsfotel is vár
Ha pedig egy kis időt spórolnál, az irodában található rollerekkel közlekedhetsz

Szakmai tapasztalat

Minimum 3-5 év szoftvertesztelési tapasztalat: több komplex, üzleti szoftver leszállításában vettél már részt, végeztél funkcionális tesztelést a megvalósítási és UAT támogatási időszakban is.

Cég bemutatása

  Az Abesse neve egy latin mondásból származik: „Ab esse ad posse”. Ez a kifejezés magyarul annyit tesz, mint „A valóságból a lehetőségre következtetni.”
2003-ban alakult, a munkatársak és vezetők tulajdonában álló, 120 fős vállalat vagyunk stabil üzleti és pénzügyi háttérrel, több mint 50 visszatérő nagyvállalati ügyféllel.  Üzleti problémák támogatására fejlesztünk ki és vezetünk be alkalmazásokat, valamint üzemeltetjük azokat hosszú távon. Az üzleti folyamatautomatizáció a legerősebb megkülönböztető jegyünk.

Egyéb juttatások

Egészség biztosítási csomag
Kedvezményes nyaralási lehetőség a Balatonon
Rugalmas, hibrid munkarendben dolgozunk - ha pedig bejárnál ingyenes fedett parkoló, gyümölcs, tea, kávé vár
Tudásvágyad pedig képzésekkel és szakmai workshopokkal is támogatjuk

Bruttó fizetés

530000 - 900000 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.