WordPress fejlesztő

Cég: Penge Média Kft.

Feladatok

- Weboldal és webáruház elkészítése,
- WordPress alapú weboldalak, webáruházak frissítése
- Verziófrissítések
- WordPress programozási feladatok
- Egyedi kódrészletek, témák, pluginek készítése

WP weboldalak, webáruházak készítése, meglévő oldalak karbantartása, verziófrissítések, programozási feladatok, egyedi kódrészletek, témák, pluginek készítése

Végzettség

Középfok

Nyelvtudás

Angol középfok

Kit keresünk

Proaktív, nyitott, önálló

Munkakörnyezet

Modern munkakörnyezet, korszerű IT eszközök és programok (vállalatirányítási rendszer és feladatkezelő). Az iroda a nyolcadik kerületben, Bláthy Ottó utca 4-8. 3. emeleten van.

Szakmai tapasztalat

2 év

Cégünk (360-marketing.hu) 2018-ban alakult, azzal a céllal, hogy ügyfeleink egy kézből kapjanak megoldást a marketing feladatok kihívásaira és ez által hatékony növekedést érjenek el.

Egyéb juttatások

Óradíj vagy projekt alapon történő munkavégzés

Bruttó fizetés

1 - 2 Ft