SEO specialista

Cég: Penge Média Kft

Feladatok

Az általunk kezelt oldalak, blogok, landing oldalak keresőoptimalizálása, hogy minél jobb eredményeket tudjunk elérni

Weboldalak, blogbejegyzések, landing oldalak SEO szempontú optimalizálása
SEO statisztikák elemzése
Kulcsszókutatás
SEO audit
Havi SEO feladatok
SEO Briefek készítése
Versenytárs elemzés

Végzettség

Középfok

Nyelvtudás

Angol középfok

Kit keresünk

nyitott, proaktív, önálló

Munkakörnyezet

Modern munkakörnyezet, korszerű IT eszközök és programok (vállalatirányítási rendszer és feladatkezelő). Az iroda a nyolcadik kerületben, Bláthy Ottó utca 4. 3. emeletén található.

Szakmai tapasztalat

3 év

Cégünk (360-marketing.hu) 2018-ban alakult annak érdekében, hogy ügyfeleink egy kézből kapjanak megoldást a marketing feladatok kihívásaira, ez által hatékonyabban és gyorsabban tudnak növekedni, megelőzve ezzel a versenytársakat.

Egyéb juttatások

Óradíjas vagy projekt alapú munkák

Bruttó fizetés

1 - 2 Ft