Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    Kedves fórumozók!

    Mivel sose volt még routerem, ezért egy olyan egyszerű kérdésem lenne, hogy wifit vagy vezetéknélküli routert ajánlottok az internet megosztásra laptophoz? (egy PC van a házban)
    Ami fontos:
    Vezetéknélküli legyen (hatótávolság nem nagyon számít--> panelben működjön és kész)
    Ne lehessen könnyen feltörni (nem tudom, hogy mennyire hatékonyak ezek a wifi feltörő progik)
    Legyen benne tűzfal (ezzel se terheljem a processzort, memóriát...)
    Beépített szerver vagy/és p2p támogatás (kikapcsolt számítógép mellett tudjak tölteni torrentet)
    Elég lenne ha pl egy 8GB-os pendrive-ot lehetne rátenni, nem muszáj, hogy beépített 100Gigás vinyó legyen benne.
    Szóval mennyibe kerülne egy ilyen kütyü? :-)

    Azért kérdeztem meg, mert tök hülye vagyok hozzá, és a közelben lévő bolt honlapján nincs leírás hozzájuk (így azt se tudom, hogy melyik a router és melyik a wifi). Meg inkább tőletek kérdezem meg mint, hogy leégessem magam az eladó előtt :-D
    És innen kellene választani: http://www.3mernok.hu/main.php?l=hu&m=0&p=10&f=4925
    vagy medimarkt, electroworld
    Bár ha tudtok jobbat...

    És légyszi ne azt írjátok, hogy olvass vissza vagy 5000 oldalt, mert ha majd ti kérdeztek tőlem valami, akkor nekem is csak ennyi lesz a válaszom: www.google.com

    Tehát milyen árban van egy ilyen beépített szerveres, vagy torrent támogatással rendelkező router illetve wifi?
    Gyorsan kellene választanom.

    Előre és köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák