Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #29028 üzenetére

    "mióta léteznek Codec-ek, azóta nincs velük gondom"
    Codec pack-ok lehet, hogy jobb esetben nem okoznak gondot, de ha később teszel fel kodeket, vagy valami program tesz fel automatikusan, akkor kodekütközések léphetnek fel, de olyan eset is előfordulhat, hogy simán nem jössz rá, mitől nem működik valami, aminek alapesetben működnie kellene, és még véletlenül sem gyanakszol kodekcsomag-problémára (másnak tulajdonítod a hibát), elkezded a dolgokat leszedni, újratelepítgetni, aztán úgy döntesz, hogy inkább újratelepíted az egész rendszert a fenébe, mert gyorsabb, mint a hiba okára rájönni és orvosolni azt. Adott esetben rossz verziójú kodek is lehet egy csomagban, amit csak akkor tapasztalsz, amikor szükséged van rá, és még ezernyi okot tudnék elmondani, ami miatt nem ajánlatos a kodekcsomagok használata. Egyszerűen felesleges. Csak egy túlságosan is kényelmes megoldás annak, aki nem tud/hajlandó feltenni mondjuk 3 kodeket, amire szüksége van, vagy fingja nincs, mire van szüksége. :D (nem csak az én véleményem, hogy ótvar fosok a kodekcsomagok :D)
    Persze ez a hsz. most nem elsősorban neked szólt, hanem a helyzetnek általában, csak az adta a löketet, hogy mondtad, hogy soha nem volt még problémád a kodekcsomagokkal. Hidd el, én sem csak a levegőbe beszélek, szívtam már meg kodekcsomaggal, azóta fogadtam meg, hogy többet soha. :D

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák