Új hozzászólás Aktív témák

  • kispx

    addikt

    válasz GeorgeV #44 üzenetére

    ööö, itt több baj is van...

    > "Az összes olyan program, amit aktiválni kell (szinte minden újabb program), újra meg kell venni, mert az aktiválás alaplaphoz és az operációs rendszerhez is kötődik."
    Vettem egy pár programot, (és pár promóciós is van), de mindegyiket be tudtam aktiválni az új rendszeren. Melyik programmal voltak nehézségek?

    > "Windows 8.1 operációs rendszer váltásnál a számítógépet is cserélni kell (főleg, ha már 3 év körüli), az új BIOS rendszer miatt is."
    Nem kell. 5 éves laptopon használom. Amúgy sincs új BIOS, mert a BIOST az UEFI váltotta fel, emiatt meg nem kell új gépet venni, mert a BIOSsal is működőképes, csak a secure boot nem lesz.

    > "A batch fájlokat csak adminisztrátori jogokkal lehetett elindítani, de ha az a batch fájl egy másikat is meghívott, azt az oprendszer egyszerűen nem látta."
    Most csináltam két bat fájlt, az egyik meghívta a másikat, Működött x64 alatt, mindezt korlátozott felhasználói fiókban admin jog nélkül.

    Az "MS fejlesztő rendszerek" alatt mit értesz? Ezt a szó összetételt még nem láttam leírva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák