Új hozzászólás Aktív témák

  • hangostücsök

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tehát a problémám/kívánságom:
    Szeretnék egy-kettő weboldalt megnyitva tartani az ÉN számítógépem kikapcsolása után is. A leírásban "Ő"-nek hívom
    Erre a célra nekem a szervereken létre hozható weboldalak tetszettek meg.
    Gondolom a sima "ingyenes weboldalak", amik menük segítségével rakhatók össze, azok erre nem alkalmasak.
    De HTML kódolással létrehozható az ilyen funkció?
    A kívánt funkció: Nyissa meg a kívánt weboldalt, legyen alkalmas a belépési procedúra végrehajtására (felhasználónév, jelszó megadására - ennek nem kell automatikusnak lenni), miután ÉN kilépek Ő-róla tartsa nyitva azt a weboldalt. Esetlegesen időnként frissítse (Pl.: 5 percenként)
    Amennyiben ÉN újra belépek Ő-bele, akkor az általa nyitva tartott weboldalakat tudjam menedzselni (ÉN frissíteni, böngészni esetleg a kérdéseire válaszolni).

    Másképp is megfogalmazom:

    Nekem valami olyan a nagy NET-felhőben (valahol egy szerveren) futó dolog kellene ami eljátssza, hogy ő az ÉN gépemen futó böngésző (Nem kell IP vagy MAC, de lehet, hogy COOKIE tárolás kellene)
    Tehát ez a valami (ami egy weboldalon keresztül számomra elérhető) fut a felhőben. Én belépek bele, mert hisz az enyém és megnyitok vele egy Weboldalt, ami szintén kér belépési azonosítást. Miután abba a weboldalba beléptem, nyugodtan magára hagyhatom, nem fogja elengedni-kiléptetni azt a weboldalt. Sőt frissíti 5 percenként, hogy ne is tudjon inaktivitás végett kiléptetni.
    Tehát nekem ezt kellene megoldanom. Hogy miért? Áram és számítógép spórolás végett.

    Megoldható?

    Ugyanezt a kérdést feltettem itt is.

    Válaszaitokat előre is köszönöm!

    hangostücsök

Új hozzászólás Aktív témák