Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz pibácsi #2460 üzenetére

    Sziasztok.
    Költözés miatt a netem szerényebb sebességű lett, és ezért nem tudom a szokásos, kb. 20 gigásra tömörített és konvertált videókat feltölteni Youtube-ra, mert 1-1,5 napba telne. Az a kérdésem, hogy feltöltés után a Youtube csinál a 20 gigásból (Full HD) egy kb. 3, 3.2 gigás fájlt, ami még elég jó minőségű. Hogy tudnám megoldani, hogy eleve a feltöltendő fájlomat kb. 3-4 gigásra konvertáljam úgy, hogy hasonló minőségű legyen?
    Felvételre az Action Mirillist használom, konvertálásra a Cyberlink Power Directort az alábbi beállításokkal:
    a nyers fájlt (ami kb. 140 giga) berakom a Power Directorba, Mpeg-4-et választok (MP4), paraméterek: MPEG4 1920x1080/25p (13 Mbps), Frame type: progressive, Profile type: main profile, Entropy coding: CABAC, Average bitrate: (ezt 13 000-26 300) között engedi állítani, én ált 26 000-re rakom. Speed/quality indicator: itt a csúszka a high quality felé van eltolva.

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák