Új hozzászólás Aktív témák

  • Tc0

    csendes tag

    új accot kezdtem és fel akarok tölteni legalább 10 Terrát.... (a fenti kérdésekhez: elsősorban szerintem ezért keresik az emberek szeedszerókat nem erekció problémák miatt :) )

    seed.st

    1 hetes 1gbit Seedbox Package t próbáltam ki 100 Gb tárhellyel 7 dollár/week (1900)
    40 MB átlag upload speed et ígértek - 12 felé nem ment, pedig 1 napig próbálkoztam kihozni
    belőle a legjobbat. Nincs felső korlát feltöltésben, viszont 100 giga a tárhely - ez egy kicsit korlátoz
    380 gigát sikerült feltölteni 1 nap alatt.

    ultraseedbox

    külföldi forumok olvasgatása közben találtam rá,
    storm packegot vettem 16,46 eu ért akciósan kb 5000/ hó
    kaptam érte: 900 Gbyte tárhely, 1 Gbps download/upload
    letöltés korlátlan, feltöltés 8 Terrára va korlátozva.. tehát ha eléred 1 hó alatt,
    akkor vége (+3 euért lehet addon Terrát venni :) )
    Gyakorlatban: ha elkapod a hd filmeket, vagy új népszerű játékokat, 45 MB vel is sikerült feltölteni másodpercenként
    .
    800 Gbyte 1 nap alatt.

    Konklúzió - seed.st t nem újítom meg :) 100 giga tárhely nagyon korlátoz a cserélgetésekben, hogy épp mit visznek, és a 40 se 40.. ultraseedbox sokkal gazdaságosabb, jó upload speeddel, nagy tárhellyel - igaz van felső feltöltés korlát, de győzd elérni :)
    (a tagdíjat mind2 helyen külön le kell mondani, különben automat lehúzzák amikor lejár a mostani)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák