Új hozzászólás Aktív témák

  • amisi

    csendes tag

    válasz Cypher7 #7 üzenetére

    Úgy tűnik , jól tettem, hogy rád hallgattam, ötödik órája megy a szerkezet gond nélkül.
    A beállítással nem sokat kellett foglalkoznom, igazából, miután összedugtam, bekapcsoltam stb, 2 perc és ment a net, és megy még most is. Olyan min egy TV: hazaviszed, bekapcsolod, megy...
    A tűzfala jól teljesít, a windowsban ki is kapcsoltam a Sygate-t.
    Bár az üzletben jól átejtettek (542-es helyett 541-est kaptam, pedig kétszer is rákérdeztem, melyik van a dobozban), de nem bánom, a tegnapi SMC-s kaland után felüdülés ez.
    Kipróbáltam Linux alatt is, valamikor a boot alatt összehaverkodtak, én már a kész netet kaptam az üdvözlőképernyőn.
    A WiFi-t még nem tudtam kipróbálni, remélem azzal sem lesznek gondjaim.
    Egyetlen tanulság a mai napból: a XX. kerületi Mistralba nem szabad menni, ilyen suttyó eladót még nem láttam! Az, hogy nem köszön se nekem, se a feleségemnek, hagyján, de úgy tűnt, ő tesz szívességet nekem, hogy kiszolgál. Ha nem lett volna már negyed 6, átmentem volna a zuglói boltba vásárolni, de nagyon be voltam már sózva...
    Ha abban tudna valaki segíteni, hogyan tegyem láthatóvá a külvilág felé az FTP serveremet, megköszönném.




    [Szerkesztve]

    Amisi

Új hozzászólás Aktív témák