2014. október 25., szombat

(#501) MODERÁTOR. válasza mostwanteda (#499) üzenetére

MODERÁTOR.
(újonc)

létezik olyan is h www.google.hu !!!!!! ;)

és itt a gonosz moderátor bácsi...

(#502) Viktor77 válasza MODERÁTOR. (#501) üzenetére

Viktor77
(MODERÁTOR)

Nem!

Most van itt. Bye.

LG Optimus F6 / Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#503) Sirandrish válasza Viktor77 (#502) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

ez de kemény.:D

Amugy Továbbra is érdekel az Airfix Dogfighter..ha valaki tud linket az ne kiméljen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! <> "A Rock örök és elpusztíthatatlan"

(#504) csabikaka válasza Sirandrish (#503) üzenetére

csabikaka
(újonc)

ez engem is érdekelne :)

a motor olyan mint az élet, ha nem megy be kell rúgni

(#505) Sirandrish válasza csabikaka (#504) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

régen a demot rongyá nyomtuk haverkkal...hatalmas egy game:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! <> "A Rock örök és elpusztíthatatlan"

(#506) Chaser válasza mostwanteda (#499) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Ha meg is lesz, xp alatt nem hiszem hogy megy, ha csak azóta ki nem adtak hozzá patchet.

Optibay HDD SSD keret DVD helyére notebookba laptopba szinte az összes géphez »»» www.optibaykeret.hu

(#507) Dilikutya válasza Chaser (#506) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

A Hot Pursuit 2 2002-es, szép is lenne, ha nem menne:). Amúgy az első része is megy XP-n.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#508) Chaser válasza Dilikutya (#507) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Akkor lehet keverek valamit...az 1999-es gamere gondoltam, az a HP1 lenne? Nekem mindenesetre semmivel nem sikerült rávennem, hogy menjen xp-n, vagy akkoriban még win2000-en, csak 98-on ment.

Optibay HDD SSD keret DVD helyére notebookba laptopba szinte az összes géphez »»» www.optibaykeret.hu

(#509) slayer006 válasza Chaser (#508) üzenetére

slayer006
(PH! addikt)

Porsche ?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#510) DragonR+ válasza Dilikutya (#507) üzenetére

DragonR+
(senior tag)

Ha jól emlékszem, akkor a negyedik rész, a High Stakes nem indul XP-n. :(

[ Szerkesztve ]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#511) Chaser válasza slayer006 (#509) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Az a 2000-es volt, az ment xp-n.

#510 DragonR+: az lesz az :B kevertem a dolgokat nem kicsit..ez sajnos nem megy xp-n, pedig mekkora játék volt, én az EA helyében kiadnám a mai kor igényeinek megfelelő graffal, de a pályákat, autókat, játékmenetet, mindent hagynék 1:1-ben az eredetivel..szép is lenne:)

(#512) DragonR+ válasza Chaser (#511) üzenetére

DragonR+
(senior tag)

Bár a a Zinternetten azt olvastam, hogy valami javítófolttal és/vagy dll cserével futásra lehet bírni XP-n.
Majd utánajárok.

Klassz kis játék, törtem a kocsikat rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#513) Dilikutya

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Nekem minden része fut XP-n, de igazából nem tudom, milyen módosítások vannak benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#514) DragonR+ válasza Dilikutya (#513) üzenetére

DragonR+
(senior tag)

Most kéne ide egy "piszok mákod van' szmájli.

[ Szerkesztve ]

(#515) Chaser válasza DragonR+ (#512) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Oké :K :R

(#513) Dilikutya: nekem csak a High Stakes kellene, ezenkívül csak az MW jött be

(#516) slayer006 válasza Chaser (#511) üzenetére

slayer006
(PH! addikt)

igazad van :R

én az első rész SE változatát látnám újra szivesen
bár lehet ,hogy jobb az úgy ahogy van legalább nincs elgagyizva :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#517) Dilikutya válasza DragonR+ (#514) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Nem nagy ördöngősség. A 3. rész eleve működő ripben van meg, az szerintem eredetileg is megy XP-n, a fájl, amit leszedtem ugyanis 2000-es keltezésű, a 4. részre meg csak valami régi, nem hivatalos d3d patchet raktam.
Az első résszel van csak gondom, XP alatt nincs hangja. Az 2SE szépen megy, ráadásul egy kis segédprogram, a glidewrapper segítségével 3D-ben! Ne tudd meg, hogy megörültem neki, mivel a játék csak a glide-ot támogatja a 3D-s módok közül.

(#518) DragonR+ válasza Dilikutya (#517) üzenetére

DragonR+
(senior tag)

Asszem megvan. :)
Egyébként meg nem szerénykedni.
Én az nfs1-re egy dosboxot vagy egy virtualmachine-t mondanék.
OFF OFF

ON. :)

[ Szerkesztve ]

(#519) Gidion

Gidion
(újonc)

Sziaztok most néztem a honlapot negyon tetszik sokk hazsnos dolgot láttok itt vissza olvastam hogy itt mindent lényeg az Imperium Galatica 2 olvastam hogy valamelykőtök nem tudja el inditani XP allat peddig lehetséges csak egy kis hivatalos progit kell leszedni hozzá magunk a fejlesztők adták ki.
Ja és ha kell valakinek a játék nekem 2x is meg van eredeti lemezeken szivesen cserélnék egy hasonló szinvonalú játékra bár lehet ez nem ide illik de jó lesz ide is.

Amúgy ha tudja valaki meg mondaná nekem hogy a Counter Strike valamielyik része nem-e ingyenes a régiek közül mint pl az 1.5?

"Bkés ember vagyok de ne akarj mérgesen látni mert nem fogsz."

(#520) Dilikutya válasza Gidion (#519) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Az IG2 fut XP-n, nekünk az első részével vannak gondjaink, bár az is kiküszöbölhető emulátorral, vagy Virtual PC-vel.
A Counter Strike-nek az 1.x verziói a régiek, és egyben ingyenesek, de ha normális szerveren akarsz játszani, a HL1 feltétlen eredetiben kell. A többi CS (Condition Zero, Source) már dobozos verzió.

(#521) ollie válasza Dilikutya (#520) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

A CS 1.6 nem ingyenes, a mai napig árulja a Valve.

Go for the eyes, Boo, go for the eyes! --- Hearthstone videóim: http://www.youtube.com/user/gyokzoli

(#522) Dilikutya

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Letölthető ingyenesen a Warmonger - Operation: Downtown Destruction.
Minimum gépigény:

* Intel Core 2 Duo processzor (E6400 legalább)
* 2Gb RAM
* Nvidia GeForce 7900 grafikus kártya
* Ageia PhysX 100-as
* 1,8Gb szabad hely a merevlemezen

(#523) MaTTeS válasza Dilikutya (#522) üzenetére

MaTTeS
(senior tag)

felraktam, és fos sztem...
gépem: Intel core 2 duo e2140 1.6Ghz, 2*1gb ram, ati radeon x1950pro és 800*600 low 10fps
1280*1024 very high 5 fps

(#524) Dilikutya válasza MaTTeS (#523) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Ez azért nem ugyanaz, mint a minimum, sokat számít magonként az a plusz 500MHz, és itt kimondottan nagy szerepe van az AGEIA fizikai gyorsítókártyának. Egyébként ezt a segédkártyát leszámítva is nevetségesen magas gépigény, a képek azért ilyen szintet nem tükröznek. Valamit nagyon eltoltak, mikor optimalizálásra került a sor, gondolom az irreális gépigény is hozzájárult, hogy eleve ingyenesen jelent meg.

(#525) ollie válasza Dilikutya (#524) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Vagy mivel eleve "ingyenesre" lett tervezve, nem is foglalkoztak az optimalizációval.

Mellesleg gyanítom, hogy ezt is az Aegia pénzelte, és direkt ilyen lassú a gyorsítókártyájuk nélkül.

Go for the eyes, Boo, go for the eyes! --- Hearthstone videóim: http://www.youtube.com/user/gyokzoli

(#526) Dilikutya válasza ollie (#525) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Szerintem AGEIA nélkül is menne az, a srácnak a processzor is jóval gyengébb az előírt minimumnál, a VGA meg kb egy szint. Amúgy az AEGIA-nak miért érdeke pénzelni egy ilyet? Így is alig veszik a kártyáját, nem hiszem, hogy pont ez az ingyenes tucatlövölde lendítené fel az eladásokat:).

(#527) ollie válasza Dilikutya (#526) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Pont ez a lényeg, hogy Aegia kártyával az indokoltán sokkal gyorsabb, mert a nélkül direkt lassítanak a játékon. Ugyanez volt a helyzet a korábbi (nememléxem a nevére) Aegia által szponzorált játékkal.

(#528) Dilikutya válasza ollie (#527) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Az is valami ingyenes szarság volt, nem? Mert a rendes játékok magasról tesznek az Ageia kártyájára, mégha támogatják, akkor is. A Tortuga II: Two Worlds pl. ismeri, fel is rakta a programját (mi a f@sznak, nem tudom, nincs Ageia kártya a gépben), de még egy 8500-ön is jól ment.

(#529) ollie válasza Dilikutya (#528) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Igen, ingyenes, konkrétan ez az: CellFactor Revolution

(#530) Dimenzo

Dimenzo
(újonc)

Üdv mindenki , netudna valaki kisegíteni hogy honnan lehet ingyen letölteni a Black and withe 2-őt megköszönném a segítséget, előre is kösz.

(#531) daa-raa válasza Dimenzo (#530) üzenetére

daa-raa
(MODERÁTOR)

Legálisan sehonnan. A mai napig kereskedelmi termék.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#532) Wolverine válasza Dimenzo (#530) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Sehonnan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#533) Sirandrish

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

esetleg nem free véletlenül a Warcraft2...egy ismimnek kéne..

(#534) Ripper03 válasza Sirandrish (#533) üzenetére

Ripper03
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nekem megvan eladó:D

PSN: Bencus88

(#535) SQX_Barto

SQX_Barto
(őstag)
LOGOUT blog

sziasztok!
valaki megtudna mondani Death Rally honnan szedheto le?
elore is koszi

"You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON!" Battlenet: bARTO#2309 | Steam: barto82

(#536) Wolverine válasza Sirandrish (#533) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nem az, viszont régebben Gamestar melléklet is volt, a kiadónál talán még megrendelhető az adott példány.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#537) Sirandrish válasza Ripper03 (#534) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

mennyi az annyi?:D

(#538) Sirandrish válasza Wolverine (#536) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

köszi..majd megemlitem neki:)

(#539) RoyalFlush válasza SQX_Barto (#535) üzenetére

RoyalFlush
(MODERÁTOR)

jó games .. ;] A shareware szerintem sok helyről csak használd a keresőt ..

Death rally+download

(#540) RoyalFlush válasza Ripper03 (#534) üzenetére

RoyalFlush
(MODERÁTOR)

Mennyiért ?

(#541) Sirandrish válasza RoyalFlush (#539) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

van rá esély hogy elindul Pista alatt?
régen rengeteget toltam:)

(#542) Ripper03

Ripper03
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Gamestaros cd-hez volt megkapjátok 1K+pk

(#543) Sirandrish válasza Ripper03 (#542) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

jó drága:D
jó továbbitom a cimborámnak:)

(#544) Ripper03 válasza Sirandrish (#543) üzenetére

Ripper03
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

200Ft-ért minek küldözgessek:D

(#545) Sirandrish válasza Ripper03 (#544) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

"jó tett helyébe jót várj"...pl várhatnád a jót:D

(#546) Ripper03 válasza Sirandrish (#545) üzenetére

Ripper03
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ez aztán tényleg nagyszerű :R

(#547) Sirandrish válasza Ripper03 (#546) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

én mondtam :C

(#548) RoyalFlush válasza Sirandrish (#541) üzenetére

RoyalFlush
(MODERÁTOR)

Nem tudom. Én most emulátorral a Wizzard of Wor -t fogom küldeni.
Ki volt a favorit ? - Duke -al sokat aláztam.

(#549) Sirandrish válasza RoyalFlush (#548) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

hu már nem emlékszem csak magára a játékmenetre meg hogy a RnR racing-hez hasnlitott és azt is sokat nyomtam:D

(#550) sonar

sonar
(őstag)
LOGOUT blog

Nem egészen lehet letölteni, de jó :D
[link]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember….Your life – Your choices!

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.