Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    Van ez a szolgáltatása a telenornak. Jól hangzik, meg minden, nekem azért lenne jó, mert gyakran költözök.
    Na most felhívtam az Ügyfélszolgálatot, hogy mi ez, hogyan lehet megrendelni, stb. Persze, sötét homály a fejekben, egyszerűen nem fogták fel, hogy van ilyen szolgáltatásuk, az egyik kiscsaj félrerakott 10 percre, hogy utánanéz, mert Ő még ilyet sosenemse, persze kinyomtam, a másik meg csak dadogott jobbra-balra, hogy valami rémlik, meg hogy ahhoz talán router kell, na ezt is kinyomtam. Vodás vagyok, ne az én 30 forintos percdíjammal keresgéljenek az után a saját weboldalukon, amit amúgy fejből kéne tudniuk.
    Felhívtam egy értékesítő pontot, vagyis jobban mondva 9-et, mert 8 nem vette fel a telefont. Biztos látták a hívószámkijelzőn, hülye vodás, mi a francot akar...? Nagyon készségesen elmagyarázta a boltos csávó, hogy mi is ez. Vidéken, 4G/LTE lefedettségű helyekre szánták, ahol nem annyira van kiépítve vezetékes internet. Csak a listában megadott üzletek árusíthatják, ha lejjebb görgettek az oldalon, amit linkeltem, látható, hogy egy budapesti üzlet sincs rajta, tehát fővárosi értékesítési pontok nem jogosultak árusítani.
    Mobil internet, de mégis helyhez kötött, azt mondta a srác, hogy csak a szerződéskötéskor megadott címen működik a dolog. Kérdeztem, hogy ha elmegyek egy vidéki boltba, mondjuk a budaörsibe, és veszek egy ilyen cuccot, és a XVI. kerületi lakásomon akarom használni, ahol a térkép szerint full a lefedettség, működni fog? Azt mondta, elvileg igen. Plusz még annyi van, hogy havonta egyszer lehet kérni a cím változtatását, ahol használni akarod. Én ezt úgy értelmezem, hogy ha mondjuk Te X helyen laksz, de nyárra lecuccolsz az Y helyen lévő nyaralódba, akkor bejelented, hogy most 3 hónapig ott akarod használni, átállítják a hozzáférést arra a helyre, és kész. Mikor ősszel hazajössz, ugyanez vissza.
    Kérdésem, van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Tehát ha veszek egy ilyen előfizetést Budaörsön, bemondhatom a XVI. kerületi címet, és menni fog a dolog? Nem akarom, hogy az üzletben csak azt nézzék, vegyen valamit ez a balek, aztán meg mikor hazaviszem, se kép se hang...

    Turkáltam ez ügyben itt a fórumon, de nem találtam semmit. Sosem nyitottam még témát (azt hiszem), de ez most fontos lenne...

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    Elmentem, szerváltam egyet Budaörsön. Eddig jó, működik frankón itt a XVI-ban is. Nem tudom, miért mondta a csávó, hogy még a házból sem vihetem ki, és csak adott címen használható, a kütyüben meg a menedzser programban sincs semmiféle kitétel, hogy csak itt meg ott használható. Megy 2-3-4G-vel is, van saját akkuja, szerintem csak az a lényeg, hogy hálózatot találjon, és kész. Na majd kipróbálom.
    Egy ezrest fizettem, és ingyen játszhatok vele 1 hónapig, hűségidő nélkül. Ha mégsem tetszik, visszaviszem, és csak egy ezrest buktam a dolgon. Ha megtartom, életbe lép a 2 év hűség, meg a havi 5k díj. Az e-mail és a böngészés korlátlan, amúgy 25GB az adatforgalmi határ, meg válaszható hozzá egy opció, hogy éjféltől reggel 8-ig elhasználhatok még havonta +100GB forgalmat. Szerintem ennyiért jó ez.

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák