Új hozzászólás Aktív témák

  • csaszizoltan

    csendes tag

    válasz demars #667 üzenetére

    Igen igaz lehet. Nálam sajnos nem akart együttműködni a v10 vagy 11 (már nem emlékszem) a mobillal, ahol v9 volt és nem lehetett telepíteni magasabb verziót a régi android miatt. Azonnal downgradeltem.
    Azért kell a mobilon is nekem egy teamviewer mert a legfájdalommentesebben avval tudok fájlokat egyszerre illetve sokat másolni (az alap bluetooth szoftver windowson csak egy fájlt tud fogadni egyszerre, ami botrányos)
    Remélem ennyire későn válaszolva is tudtam segíteni, de most találtam ezt a topicot :)

    Emlékeim szerint egy windowsos távsegítség esetén az egyik eszköznek feltétlenül nem szabad router mögött lennie, míg a teamviewer ezt kilogikázza azzal, hogy a teamviewr ilyen célra üzemeltetett szerverére jelentkezik be a két, a segítségben szereplő gép és így mindegyik a szerverrel játssza le először a routermögöttiség feloldását (egy gép szerver nélküll a router mögül nem tudja meg a router külvilág felé szereplő IP-címét), azután a szervertől kapott info segítségével már vígan létesítenek kapcsolatot.

    - Kivel és mit iszik Orbán? - Tök mindegy! Sörös vagy boros, csak közel legyen Soroshoz.

Új hozzászólás Aktív témák