2014. április 17., csütörtök

(#551) Tosee válasza spanyoll (#548) üzenetére

Tosee
(PH! addikt)

Véleményem szerint A gép ebben az esetben nem tudja logolni amit B gépen tevékenykedsz! Maximum a billentyű leütéseket (keylogger mint ahogy írtad is)! Mást nem tudok elképzelni, de azért várj még... hátha jön egy hozzá értőbb kolléga!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#552) spanyoll válasza Tosee (#551) üzenetére

spanyoll
(őstag)
LOGOUT blog

Helyes, helyes :) Köszi :)

"Képzetem a világ...a világ hordozója, minden megjelenőnek, minden objektumnak előzetes feltétele: mert bármi létezzék is, csak a szubjektum számára van."

(#553) tusi_

tusi_
(senior tag)

Kérdésem lenne

Adva van egy gép, amihez csatlakozni szoktam Teamviewerrel. Eddig XP volt rajta, most egy UBUNTU.

Amióta ez van fenn, azóta nem megy a csatlakozás. A Linuxos teamviewer el sem indul, akárhogy kényszeritem. A windowsos elindul wine alól, de egyszer passwordot kér és hiába adom meg, nem megy, máskor meg nem akar kapcsolódni.

VPN-t nem tudom feltelepiteni a Linuxos TV-ben, mert error kóddal elszáll.

5let?

tusi

(#554) kraftxld válasza tusi_ (#553) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

VNC és 5900-as port forwardolása a routeren?

MCSE+M/S, MCITP, VCP5 - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#555) tusi_ válasza kraftxld (#554) üzenetére

tusi_
(senior tag)

Az megy, de lassú és nem titkositott, és ha változik az ip, akkor .....

(#556) kraftxld válasza tusi_ (#555) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Dyndns, jónéhány VNC már titkosított, színmélység csökkentése.

MCSE+M/S, MCITP, VCP5 - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#557) tusi_ válasza kraftxld (#556) üzenetére

tusi_
(senior tag)

Dyndns-t nem akar az ember, akinél a gép van, ingyenes megoldást akar és már 8 biten nyomom, de nem frissül az asztal. Ha bezárok egy ablkaot, akkor be kell kereteznem az egérrel, hogy eltünjön a panel :)

Katasztrófa

(#558) kraftxld válasza tusi_ (#557) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Öööö.. rendes oprendszer telepítése? :DDD

(#559) tusi_ válasza kraftxld (#558) üzenetére

tusi_
(senior tag)

:D

Egy Linux forumban ezért kapnál :D

(#560) petakpa1

petakpa1
(senior tag)

Böngésző alapú rdp klienst keresek, mert a windowsba (win7) beépített mstsc-vel nem tudok csatlakozni. Valszeg a munkahelyem tűzfala azt a portot, amin keresztül csatlakozni próbálnék (nem a sztenderd 3389-es, mert biztonsági okokból átállítottam egy magas portszámúra azt a gépet, amihez csatlakozni akarok.) Máshonnan tudok csatlakozni, csak épp a munkahelyről nem, pedig pont onnan lenne a legfontosabb, mert ott töltöm a legtöbb időt.

Viszont internetelérésem van a munkahelyen, ezért gondoltam arra, hogy valami olyan kliens kellene, ami böngésző alapú, a munkahelyi tűzfal azt érzékelni, hogy netezek.
További elvárás, hogy portable Chrome vagy Firefox alá be tudjam installálni, mert a céges gépen nincs admin jogom, így telepíteni nem tudok, de portable cucokkat tudom futtatni valamelyik mappából:)

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#561) spanyoll válasza petakpa1 (#560) üzenetére

spanyoll
(őstag)
LOGOUT blog

Teamviewernek van webes felülete, nem tudom neked jó lenne-e arra amire kell (szerintem igen).

"Képzetem a világ...a világ hordozója, minden megjelenőnek, minden objektumnak előzetes feltétele: mert bármi létezzék is, csak a szubjektum számára van."

(#562) petakpa1 válasza spanyoll (#561) üzenetére

petakpa1
(senior tag)

Halottam már róla megkuksizom. szükséges, hogy ne kelljen semmit telepíteni se arra a gépre, amit el akarok érni, se arra amelyikről be akarok lépni. Az egésznek a windowsba gyárilag beépített rdp szolgáltatása alapon kell működnie.

(#563) petakpa1 válasza petakpa1 (#562) üzenetére

petakpa1
(senior tag)

Megnéztem, de Teamviewer úgy működik, hogy az elérendő gépre is kell telepíteni. Nekem nem ez kell, hanem valami olyan, amivel Microsoft féle mstsc-t klienst kiváltja egy böngészőbelivel.

(#564) petakpa1

petakpa1
(senior tag)

Utnna olvastam. Valami ilyesmi kellene nekem chrome vagy firefox alá.

(#565) petakpa1

petakpa1
(senior tag)

Még jobban utánna olvastam. Munkahelyemen proxy szerveren keresztüli internetelérés van, csak 80 és 443 as portokat használhatom. Tehát valami olyan kliens kellene ami beleintegrálható egy portable chrome/firefox-ba és a fenti két porton keresztül próbálna kimenni a netre és rdp-vel kapcsolódni az otthoni gépemre .

(#566) spanyoll válasza petakpa1 (#565) üzenetére

spanyoll
(őstag)
LOGOUT blog

Ha bármilyen megoldást találtál szívesen fogadjuk, én legalábbis :)

(#567) kraftxld válasza petakpa1 (#565) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Megcsinalhatod Remote Desktop gateway-el, Remote desktop web access-el (win server 2008 vagy ujabb), esetleg az RDP atpakolasa a 80as vagy 443as portra is mukodhet.

(#568) bandit600

bandit600
(újonc)

Sziasztok,

Olvasgattam a fórumot, mert nekem is a távoli asztali kapcsolattal lenne gond...
Adott egy windows home server 2011
egy windows 7 gép amiről el akarom érni a servert mobilnetrőlés az azon található adatbázist.

Probléma a távoli asztallal:
Bekéri a jelszót, de tanúsítványhibával elutasítja.
Belső hálózatról megy jól...
Mit lehet ilyenkor tenni?

dnydns,hu,router beállítva.

ha a regisztrált címet, beírom a böngészőbe, szépen be is jön a server kezdő képernyő, a saját felületén lehet böngészgetni.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#569) HPAA

HPAA
(senior tag)

sziasztok
Teamviewer nél ,tábláról,néha telefonról érem el az otthoni gépem
a jobb kattintás /hosszan érintve a képernyő/ nem cserélhető valahogy más módra ,mert eddig nem sikerült :F

hpaa felhasználónak 38 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#570) atike

atike
(PH! addikt)

Találkozott már valaki olyannal, hogy minden működik, csatlakozik, használható, de ha a kapcsolat beállításait el akarom menteni, akkor hibát ad rá? Vista, mentés másként, új mappát csinálva, rendszergazdaként is, magyarul mindenhogy hibát dob rá, hogy a <mentett név>.rdp-t nem tudja megnyitni... De én menteni szeretném, és nem is hajtódik végre... :U

Remélem érthetően magyaráztam el, de abszolút nem értem mi a baja... :)

Szerk:
Ja igen, természetesen alap Távoli asztal kapcsolatról van szó. És minden ok, csak a mentés valamiért nem jó...

[ Szerkesztve ]

"If you want something you've never had, do something you've never done."

(#571) MrSpock

MrSpock
(újonc)

Sziasztok!

Távoli asztali kapcsolatot szeretnék beállítani két gép között. Mindkettő router mögött van. Most itt van nálam az illető routere és gépe is holnap este 8ig. Tehát a routerjén és a gépén is tudok beállításokat végezni. Mindkét gépen win7 ultimate van. Mivel holnap 5órára érek haza ezért nem lesz időm feltúrni az internetet megoldások után, ezért kérném a segítségeteket. Melyik a legegyszerűbb módja a másik gép távoli elérésére. És arra is szükségem lenne, ha megmondanátok, hogy melyik routeren melyik port(ok)-at forwardoljam az adott géphez.

(#572) Tosee válasza MrSpock (#571) üzenetére

Tosee
(PH! addikt)

Üdv!

Team Viewer -el a legegyszerűbb! Csak telepíteni kell a gépekre, és már működik is! Routert sem kell babrálni hozzá!

Ha ragaszkodsz a windows saját megoldásához az is megoldható, csak valamivel bonyolultabb!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#573) Lauda

Lauda
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hali!

Olyan programra lenne szuksegem, amivel ha be van kapcsolva egy itthoni gep, barhonnan kintrol ra tudjak lepni a neten keresztul. Gondoltam kiprobalom a teamviewert, de ez a kep fogadott:

:F :W

Nem tudjatok mi lehet a baja? Virusirtot is kilottem, hatha annak a tuzfala blokkolja, de semmi. :R

(#574) Lauda válasza Lauda (#573) üzenetére

Lauda
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Kozben megoldodott, szerintem osszekeveredett a ket tavoli asztal megoldas. Feltelepitettem a fogado gepre a host verziot, igy csak be kell kapcsolni es a jelszo is allando, amit beallit az ember neki.

(#575) alratar

alratar
(őstag)

Sziasztok.

Távoli asztal kapcsolatot szeretnék létesíteni egy llaptoppal.
Ez akkor is lehetséges, ha az eszköz le van hajtva, és alszik?

<~~~Steam/Origin/UPlay:alratar~~~>//Számíts a legrosszabbra és reménykedj a legjobban.

(#576) kraftxld válasza alratar (#575) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem lehetséges.

(#577) Jasonchan

Jasonchan
(őstag)

Sziasztok!

Az, hogy lehet, hogy a teamviewer már megy mikor win7 kéri a fiók jelszót? :) Mutatták, hogy mobilról kapcsolja be a gépet, majd mikor már kéri a win7 a jelszót a teamviewerrel adja meg. :F

Köszi

"Tonight, I'mma fight 'Til we see the sunlight" http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/hsz_42293-42293.html :)

(#578) yodee_

yodee_
(senior tag)

Üdv Mindenki!

Olyan kérdésem lenne, hogy Teamviewer-el hogy lehet azt megcsinálni, hogy Én felteszem több gépre amiket szervizelek (szoftveres gond esetén egyszerűbb mint elmennem oda) és azokon a gépeken csak úgy fusson hogy Én el tudjam őket érni, de ők ne lássák az én elmentett gépeimet? Mert jelenleg mindegyiken ott van az összes gép és lehet rájuk csatlakozni is. Talán sikerült érthetően leírnom :D

Köszi

HTC One | Lenovo Thinkpad X230 - Intel Core i5-3210M@2.50GHz ; 8GB DDR3 SO-DIMM ; A-DATA SX300 mSATA 128GB ; 500 GB Hitachi HDD

(#579) pusi1981

pusi1981
(fanatikus tag)

Ez mitől lehet???

Pedig megy a Teamviewer a partner gépen amire szeretnék csatlakozni ,itt van előttem és látom a saját szememmel.
Nem értem ... :F

Megy kb. 2-3 órát,utána mindig ezt csinálja. Megy a partner gépen is a teamwiewer de ez a hiba üzenet fogad.

Van alternatívája a teamviewernek,mert ez nekem így nem megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#580) PumpkinSeed válasza pusi1981 (#579) üzenetére

PumpkinSeed
(őstag)
LOGOUT blog

RunVNC Viewer

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#581) DonThomasino

DonThomasino
(PH! addikt)

Már régóta használok távoli asztalkapcsolatot DDNS sel.
Napokban vmiért nem működik, a DDNS rendben van.
Ha belső IP vel csinálom akkor működik ha DDNS névvel próbálom akkor nem.
Kaspersky tűzfal foghatja ezt?
Más nem nagyon változott a gépen.

"I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#582) DonThomasino válasza DonThomasino (#581) üzenetére

DonThomasino
(PH! addikt)

Közben rájöttem a kaspersky szop@tott
külön engedélyezni kell beállításokban. :F

"I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#583) oncsi

oncsi
(senior tag)

Sziasztók?

1.es gond:
Tiemviewer fut az othoni, csak letőltèse használt gépen. 60/30 as. Noti állandó net-el.
Ezt iranyitom egy tabletről amin android 4.0.4 van (SE N8020) 60as mobilnettel LTE.
Van valami megoldás az irányotott gép egerének, és a tablet nyilának szinkronizációjára?
Igy elég idegesitö. Jó lenne ha az irányitott gép egér drivere átvenné a tapizó funku nkciót.
2. Gond az 1280 tablet a szintén 1280 as nogi képét mindig scrolozza.ez is icegesitó,van rámegoldàs?
Koszi

Kinek csak kalapácsa van, az mindent szögnek vél.

(#584) A_ScHuLcZ

A_ScHuLcZ
(őstag)

Sziasztok!

TeamViewer használatában szeretnék segítséget kérni. Korábban a LogMeIn-t használtam erre a célra, de az utóbbi jobb lehet, ha sikerül úgy beállítanom a kliens gépeken, ahogy szeretném.
A sztori annyi, hogy az általam felügyelt gépeket szeretném listába szedni, hogy lássam az állapotukat, be tudjak rájuk lépni, ha szükséges. (rokonság, 2-3 ismerős általam telepített gépe, ilyesmi) Hoztam létre TW fiókot, a saját gépemet, illetve pár másik gépet fel is vettem oda a listába, és állítottam be hozzájuk állandó jelszót, mindegyik géphez mást természetesen. A probléma csak annyi, hogy bárki, akinek a gépe fent van itt a fiókban be tud lépni bármelyik másik gépre a listában jelszó nélkül, és ez így nem jó. (A listában jobb kattint egy gépre, távvezérlés jelszó használatával, és nem kér jelszót, egyszerűen behozza neki az adott gép képernyőjét.)

Biztos csak valami apróság lesz, amit nem találok, ebben kérnék segítséget, hogy hogy állíthatom be a célnak megfelelően a programot? :)

LG Nexus 4 <> "A szex olyan, mint egy számítógépes játék. Szerencsésebbeknek mászkálós-lövöldözős, kevésbé szerencséseknek stratégiai, pecheseknek pedig szimulációs."

(#585) premierpark

premierpark
(tag)

Sziasztok,

egy pár napja csak ezt írja az egyik gépemhez a teamviewer, hogy:

Nincsa kapcsolat a partnerrel!

A parner nem csatlakozik a routerhez.

Hibakód: WaitforConnectFailed

egyszer csak el kezdte ezt csinálni. Látom, hogy a gép online van, de sehogy nem tudok rá csatlakozni.
Valami ötlet?

(#586) alratar

alratar
(őstag)

Sziasztok.

A Teíamviewer-ben ez a hálózati ébresztés hogy működik? Próbálta már valaki?

<~~~Steam/Origin/UPlay:alratar~~~>//Számíts a legrosszabbra és reménykedj a legjobban.

(#587) thomasa válasza Jasonchan (#577) üzenetére

thomasa
(tag)

Kérdés: TW-vel ha rámegyek egy win7gépre, amin több felhasználó van, akkor bekéri az azonosítót még. Ezt fixen be lehet írni valahova, hogy itt ne akadjon meg a rájelentkezés?
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#588) Dictator^

Dictator^
(PH! kedvence)

üdv
teamviewernél, egyik ismerősőm csinált egy accountot, majd felvette a két gépét 1 profilba a hálózatán belül.
namármost, én is szeretném hozzáadni, de a personal kód már használva van, és nem engedi (add remote computerként) addolni.

ilyenkor mi van? a sima kód újraindíásként változik, felvettem, de gyanus, hogy újrainditja a gépét és tőlem megint el fog veszni a gépe.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#589) thomasa válasza Dictator^ (#588) üzenetére

thomasa
(tag)

Miért nem csinálsz saját accountot? Utána ő meg tudja osztani a gépeit neked is, ha akarja.

(#590) Dictator^ válasza thomasa (#589) üzenetére

Dictator^
(PH! kedvence)

Nekem van sajátom.
De Ő is csinált magának egyet, és egy gépet egy accounthoz lehet rendelni.
De sikerült manuálisan hozzáadnom.. remélem így is marad.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#591) Centaurus

Centaurus
(tag)

Sziasztok!

Távoli kapcsolatot szeretnék létrehozni,de odáig minden rendben is van hogy csatlakozom hozzá de a távoli Pc asztalra nem vált át.
Valaki segitsen már hogy mit rontok el.
Elöre is köszi

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#592) Kube

Kube
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Üdvözlet!
Egy Windows XP-vel megáldott gépen szeretnék távoli asztalt belőni. Windows 7-en gond nélkül sikerült de XP-n már gondok akadtak.

A távoli felhasználók kijelölése rész nincs ott nálam valamilyen oknál fogva. Persze felette bepipáltam hogy lehessen használni távoli asztal kapcsolatot de az alatta lévő rész nincs ott csak a hűlt helye. Valaki megtudná mondani hogy tudom elővarázsolni? Ugyanis így nem tudok felhasználót hozzáadni és nem is működik a dolog.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#593) kraftxld válasza Kube (#592) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Start, futtatás, lusrmgr.msc majd a Távoli asztal felhasználók csoportba rakd bele a népet akinek hozzá lehet férni.

(#594) Kube válasza kraftxld (#593) üzenetére

Kube
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Noh, home edition itt a probléma ezt a modult nem engedi használni. Akkor ezért nem volt éles ez a funkció.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#595) kraftxld válasza Kube (#594) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

home edition a gond, tessék legalább pro-ra frissíteni ha normális távoli asztalt akarsz :)

(#596) thomasa válasza kraftxld (#595) üzenetére

thomasa
(tag)

Vagy inkább win7-re, csak a biztonság miatt...

(#597) tobias40

tobias40
(senior tag)

Hi!
A céges gépemen van TeamViewer de ha elindítom akkor a TeamViewer QuickSupport indul el és itt csak a gép id-je és a passwrd írható be!
Én szeretném erről a gépről elérni az otthoni gépemet TeamViewer-el de nem tudom hogyan lehet így...

Vki segítsen még sosem használtam TeamViewer-t!

Üdv!

(#598) thomasa válasza tobias40 (#597) üzenetére

thomasa
(tag)

Amit el akarsz érni, arra a host-ot telepítsd, hacsak nem oda vissza el akarod érni a 2 gépet.

Hirdetés

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.