Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezermester69

    csendes tag

    "Tisztelt Előfizetőnk!
    2012. október 3-ra virradó éjjel internet hálózatunkon fejlesztést
    végzünk, melynek következtében 2012.10.03. éjjel 0 és 6 óra között...
    ...Érintett település:
    Szekszárd"

    3.-án 4-kor próbáltam csatizni, de nem ment. Azóta gyakorlatilag minden nap amikor egyáltalán elindul a net, leáll, és fél órákat, órákat hagy ki.
    Átlagosan napi 1.5 órát nincs netem abban az időszakban, mikor használnám...

    Először óránként állt le, de átraktak valami Kecskemét környéki szeróra... Azóta van ez a napi 1.5 órás kihagyások... Most változott az IP-m, és azóta semmi.

    + Poén. Routerrel nem volt jó. Router nélkül most megindult, ezért tudok írni.
    1. Muszáj routereznem, mert több gép van.
    2. Semmi baja a 2 éves TP-LINK routeremnek.
    3. (Próbáltam egy öreg Linksys-el... és azzal sem...)

    Magyarul, mióta megbütykölték, azóta nem tudom biztonságosan használni a netet, mert akkor szakad meg, mikor nem kéne.
    Havi szinten a szolgáltatás átlagosan mintegy 2 nap-ot nem fut... de gyanítom míg alszom, sem megy, így meghaladja a 3 napon belüli garantált hibaküszöböt.

    Mikor panaszkodom, mobilon :O hogy nincs net, akkor átraknak valami dzsunka szerverre, és megy pár órát... aztán felhívnak, míg megy, hogy rendben megy-e... hát persze... akkor... aztán 23.00 és 01.00 között jön az újabb leállás. Ami megint cumi, mert éjszaka kell a net, amikor nincs ügyeletes, aki át teszi valami másra... :-(

    Így, hogy szopatnak azzal, hogy átmenetileg "javítják" még azt sem mondhatom, hogy nincs netem.
    Mit lehet tenni, azon kívül, hogyha ezt így folytatják, akkor megyek én is jövőre a T-Home-hoz üvegre...?
    Lehet, hogy dupla annyiban van, (12 rugó) de 4x akkora net. :C

    UI: Kíméljetek meg attól, hogy javasoljátok az éjszakai alvást net helyett... :DDD
    Elég ciki, hogy neten dolgozom, mint webprogramozó, és éjszaka mikor lelövöm az oldalt egy frissítésre, vagy átrajzolgatásra, közben kifagyok, mert leáll a net, és nem tudom elindítani az oldalt, akkor kissé furán néznek a tulajok, ha reggel nem megy az oldaluk.
    (Nem beszélve a játékról... épp egy verseny közepén, nem csak magamat szívatom, hanem a társaimat is, akik nélkülem folytatják, vagy kiesnek...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák