De mi a csuda? Már komolyan a sírógörcs kerülget, egy nyomoronc utcányit költöztünk el, erre itt már nem mükszik semmilyen net, a géppel nincs baj, az működik, barátnőmnél kipróbáltuk
Nem értem. Rosszul vagyunk bekötve, vagy mi van?
Gyorskeresés
Legfrissebb anyagok
További témák
Lapcsalád ajánló
PROHARDVER! témák
Mobilarena témák
Adok-veszek témák
Hirdetés
Útvonal
Fórumok » Hálózat, szolgáltatók » T-Home (vezetékes telefon, IPTV, Kábel TV, SatTV, xDSL, Kábelnet, Optinet, áram, földgáz) (kiemelt téma)Hozzászólások

catty21
(kvázi-tag)

Spectrum
(fanatikus tag)
Sejtettem, hogy így van. Viszont az a furcsa, hogy a 8Mbit nem elérhető, csak a 6,9. Feltételezem, hogy ez egy szoftveres korlát, nem pedig technológiai, azaz messze lennék a fejállomástól. Ki tudja ezt megmondani nekem? Mert ha elérhető lenne itt több is, akkor előfizetek a 25/5-ös csomagra, ott meg nem zavar ha csak 20 a max és abból jön le a tv.
létezik vmi mód, amivel a második STB-mben lévő kihasznál(hat)atlan vinyót mondjuk hálózati lemezként igénybe tudnám venni? azért 80GB mégis csak 80GB... 
[ Szerkesztve ]
"Kár volt rád pazarolnom ezt az 1 percet, máris utállak" - csƵ random hülyegyereknek | Eladó PC játékaim: href.hu/x/9dv6

Bogyi007
(senior tag)
Nekem igaz hogy nem 8 megás a netem hanem csak kettő, de itt [link] leírtam hogy nálam milyen sebességek vannak ha a STB üzemelnek vagy ha csak a net megy.
Nálunk anno 1994-ben rakták le a telefonvonalat és nemrég volt sávszélbővítés is éppen a stabil IPTV elérés miatt. És úgy tűnik ezt sikeresen el is végezték a T-Home-os srácok.
Ennek ellenpéldája a TvNetwork cég. Több mint 5 éve várunk arra hogy a falunkat összekössék az 7 km-re levő olyan településsel ahol van a cégnek kábelnet elérése és kb 50 csatornás kábeltv-s csomagja. Minden évben megígérték hogy kész lesz az adott évben, de mindig csak ígéret is marad. Így az van hogy a Polgármesteri Hivatalnál van egy állomás 5 tányérral amikkel az adásokat leveszik és továbbküldik kábelen a falunak. ez összesen 31 csatorna, amiért 3200 forintot kérnek és közben minden hónapban van több olyan csatorna is ami nem fogható rendesen (Nincs adás vagy kódolt felirat stb)
Beleuntunk ebbe mi is. drágák is a műsorok sok része így élvezhetetlen.
Mi is megváltunk tőlük, mint ahogy sokan mások is így tettek. Nekünk bejött a T-home hármasa inkább.
Ha te is azt akarod hogy a Digi visszavegye a Discovery Chanellt a kínálatába gyere erre az oldalra: http://www.discoverybaratai.com és írd alá az ott található petíciót is!

Allien
(PH! kedvence)
Elég kizárt, kivéve, ha kiveszed belőle, és nem használod az stb-t, de ez asszem rongálásnak minősül talán. 
Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

Allien
(PH! kedvence)
Nem is lesz 8mega talán soha (a jelenlegi helyzetben tutira nem).
Ennek oka sokminden lehet. Elvileg akkor menne, ha nem 8 megára lenne beállítva a vonalad, hanem mondjuk 12-re, vagy mittoménpontossan mekkorára. 
Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

Allien
(PH! kedvence)
Nyugi. Ettől még lehet gond a géppel is! Ha a párod otthon van, csináljon egy tesztkapcsolatot is! Ha megszakad a net, nézd meg a ledeket a modemen. Ha minden zöld (még a vibrál is), akkor elvileg a kapcsolat megfelelő. Ebben az esetben a saját kapcsolatot meg kell szakítani (ha még "élőnek" mutatkozik is), és a tesztessel megpróbálni fellépni. Ha már létre jön a kapcsolat, akkor elvileg a géppel is lehet gond.
De, ilyenkor nem árt még egy sebességtesztet nézni. Ugyanis, előfordulhat, hogy van kapcsolat, csak éppen adatáramlás nincsen. 
Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

petne
(őstag)
Nincs mód és a szétszerelést se ajánlom, mert akkor ki kell fizetni az STB árát... 

petne
(őstag)
Meg kell kérdezni telefonon, hogy nálad elérhető-e, ha igen, akkor megpróbálni megrendelni... majd azután felmérik a helyzetet és vagy lehet vagy nem. ;)
Egyébként technikai korlát, mivel nem nagyon lehet már felemelni a sebességet dsl-nél, mert akkor sokkal több kár baj lenne, mint haszon... nálunk a dsl technológia elérte a határait, nem lehet már többet kihozni belőle.

Tiszteletes
(tag)
Na már csak egyet kell aludni, hogy elérkezzen Dec 1-je, mikor is valamiféle meglepetéssel leszünk megörvendeztetve. Pár száz hsz-le ezelőtt egy bennfentes T-dolgozó ugyanis ilyen információmorzsákat hintett itt el. Azóta már majd kilyukad az oldalam.. 
Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

petne
(őstag)
Feltételezem, hogy a műholdas szolgáltatásról van szó: T-Sat
1 héttel korábban indult.
[ Szerkesztve ]

Tiszteletes
(tag)
Ezt szomorúan hallom..
Valahogy jobban örültem volna egy 8Mbit/512Kbit-->8Mbit/1Mbit sebességemelésnek ADSL fronton is, mint anno volt az Kábelnél. Gyanítom ezzel nem vagyok egyedül.
Elképesztően jó volna, ha a T-legalább fél évre előre publikálná a hálózatbővítés, fejlesztés által érintett területek pontos listáit, hogy a szerencsétlen proletárok legalább reménykedhessenek valamiben. Ha nincsenek is benne az adott fél-évi tervben, legalább a bővítés jövőbeni irányára tudnának következtetni. De persze mindenek fölött lévő üzleti titoknak minősül az efféle információ, hogy a fene enné meg.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

lesaux
(PH! kedvence)
Valaki bennfentes nem magyarázna el nekem pár dolgot? Akár ügyfélszámot is írok privátban. DSL Classic Mediumot rendeltem vonallal együtt.
Hiába olvasom a szerződésemet, nem tudom, jár-e nekem a modem.
DSL Classic Medium új internet-előfizetés megkötése és egyidejű T-Home DSL indulócsomag vásárlása esetén a T-Home DSL Indulócsomag akciós ára 0 Ft.
Na de én rendeltem DSL Indulócsomagot? Vagy automatikusan jár? Esetleg ráqrtam, mert az ügyintéző nem ikszelte be, és csak együttes megrendelés esetén jár, most már nem?
A másik kérdésem, amire igazából nem érdekel a válasz, de mintha azzal lenne tele az internet, hogy a T csoport nem bont 24 óránként. A szerződésemben meg az van, hogy de. Most akkor igen vagy nem?
Ezalatt a nyusziházban, fűszálakból vetett ágyban négy kis nyuszi aludt szépen, összebújva békességben

Allien
(PH! kedvence)
Jelenleg fél év alatt az egész szervezetet képessek átszervezni.
Nem régen a VDSL-t próbálgatták, most jön a satTV, és nem oly sokára majd elkezdik kiépíteni az üvegszálat a végpontokig. Ebben a gyorsan változó helyzetbe nem sok értelme lenne mondjuk, ha a cég azt írná, hogy Nálad most jön a csoda, és mégse. Te meg mi alaján reklamálnál? Hiszen, ez a szolgáltató hatásköre, vagy saját dolga, hogy éppen hogyan, mit tervez és fejleszt, ezért reklamálni felesleges is lenne. 
Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

Allien
(PH! kedvence)
Mé érdekes, hogy bont-e, vagy nem?
A modemről az ügyfélszolgálat tuti infót mondhatna. 
Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

linus89
(tag)
ezen én is csodálkozom, méárminthogy az adslen miért nem emelték a feltöltést.

lesaux
(PH! kedvence)
Nem érdekes a 24 óránkénti bontás, írtam is az előző hsz-ben. Az az érdekes, ha annak az ellenkezője szerepel a szerződésben, mint amit beharangoztak.
Ezalatt a nyusziházban, fűszálakból vetett ágyban négy kis nyuszi aludt szépen, összebújva békességben

Ebit
(PH! addikt)
Azért, mert örülnek, ha nem omlik teljesen össze a rendszer, valamint, jelenleg úgy kommunikálják, hogy más irányba fejlesztenek.
Talán az sem véletlen, hogy a 4 megás csomagot is kivezetik.

petne
(őstag)
Ahogy a sajtóközleményekben is megjelent, az FTTX hálózatot fogja bevezetni és 2-3 éven belül több mint 1 millió háztartást akar ellátni ezzel a technológiával. Hamarosan ez már el is indul élesben némely helyen... 
[ Szerkesztve ]

mustad1
(tag)
sziasztok
az miért van, hogy egyszercsak foja magát és a tv modeme ujraindul? amire rögzitem a filmeket. iptv ről van szó.
pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

gabi123
(senior tag)
Sziasztok!
A helyzetem: jelenleg Interware-nél vagyok 8 megabites tisztaADSL csomagban (telefonelőfizetés nélküli), T-COM területen. A hűségszerződésem most járt le, és váltani szeretnék, mert a T-Home-nál most az ennek megfelelő csomag (DSL Solo medium) 8400 Ft, ez havi 3000 Ft-tal olcsóbb lenne, mint a mostani.
Lényeg a lényeg, szolgáltatóváltást szeretnék eszközölni. Felhívtam a T-Home ügyfélszolgálatot, ahol azt mondták hogy először le kell mondanom az Interware-nél a szolgáltatást, aztán rendelhetem meg a DSL Solo medium csomagot náluk, de a szünetmentes szolgáltatóváltást esetemben nem tudják biztosítani, mert nincs telefonelőfizetésem (és ugyebár a továbbiakban sem szeretnék):
1. Ez miért zárja ki a szünetmentes szolgáltatóváltást? (elég fontos a napi munkámhoz a net)
2. Ha már kizárja a szünetmentes váltást, akkor viszont szolgáltatóváltóként vagy új előfizetőként kell megrendelnem a csomagot, ha már lemondtam a régit?
3. Ha kizárja a szünetmentes váltást, hogyan lehetne minimálisra csökkenteni a kieső időt?
Előre is köszönöm a válaszokat!
gabi123 felhasználónak 40 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Allien
(PH! kedvence)
Egyik elvi lehetőség talán, ha nem a mostani néven rendeled meg, hanem valamelyik családtag nevére. Már, elvileg, de ehez (sem) nem értek. 
Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

Ebit
(PH! addikt)
Szerintem a tárgyilagosság kedvéért úgy pontosabb, hogy a legutolsó sajtóközlemény szerint.
2009 nyarán, már talán gyakorlati infokat is kapunk róla.

galóca18
(tag)
Remélem, nincs harag!
Azt a világért nem szeretném, egyszer nagy pácból húztál ki! Persze nem emlékezhetsz, nagyon régen volt és más név alatt futottam. Ahhoz a sztorihoz nem adnám a nevem!
Ne is próbálkozz vele.
Sokáig a PH! közelébe sem mertem jönni, akkorát égtem.
Köszönöm a választ, a srácokat meg majd becserkészem. 
Éjszakai bagoly vagyok. Világosban ritkán netezem. :)

Allien
(PH! kedvence)
Jaja. Máskor is volt hasonló "project". De, 2-3 év elég hihetettlenül hangzik, főleg, mert ez inkább csak elvi álomterv (szerintem minden relativitást nélkülözve). Ebbe lazán keresztbe raknak önkormányzatok, meg egyes lakópark "építők", akik "leszerződnek" a "T" csoportal szemben. Ilyen helyekre még 5 év múlva se tud bejutni magentás emberke, max, mint lakó.
Nem is beszélve egyébb, NEM apróságokról, mert pl lesznek olyan épületek, ahova vegyeshálózatot kell alkalmazni, csak ez eszükbe se jut, ha jól tippelem. Ilyenek alapvetően a műemlék épületek, ahol utcafronton esélye sincsen semmire se (pl ilyenek a "körutak" nagy része). Hasonló helyzet bizonyos helyeken, ahol a T csak egy központi helyik szolgáltat, jellemzően irodaházak. Ott se nagyon fogja tudni megoldani.
Habár, ha jól emléxem, 2013-ig bezárólag. Kérdés, mikor kezdenék.
Me, akkor már most komoly lemaradásban vannak

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

Nite
(senior tag)
gyerekek, ezzel a Sat TV-vel szemezgetek most nagyon 
ha ket STB-vel randelem, akkor a masodikat hogy kotik be? az elsonel lesz az "elagazas", vagy a fejnel?
♪♫ Hikasa Youko, Super Stream ♪♫

galóca18
(tag)
Hali ForRedGlory ésT-Online!
Kew ajánlott titeket, mert ez a kérdésem: #2779
Légyszi segítsetek!
Köszi!
Éjszakai bagoly vagyok. Világosban ritkán netezem. :)

lesaux
(PH! kedvence)
Hívtam a 1412-t.
5 perc 38 másodpercig hallgattam a zenét meg hogy várjak, aztán letettem. Ők is a Heti Hetest nézik? ![;]](/dl/s/v1.gif)
Ezalatt a nyusziházban, fűszálakból vetett ágyban négy kis nyuszi aludt szépen, összebújva békességben

Gabás
(őstag)
ó, az semmi... ha az 1412-őt hívom, kihangosítom, oszt zenélhet, általában több mint fél óráig
[ Szerkesztve ]

Allien
(PH! kedvence)
De türelmettlen vottá!
Még esélyt se adtál Nekik, hogy utánna nézzenek megrendelésednek. 
Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 http://bf2s.com/player/45446900/ | Pentax K200D dupla kit+gripp | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

lesaux
(PH! kedvence)
Ez a kisebbik baj. Megnéztem a www.t-home.hu oldalt, My T-Home, bejelentkeztem, de a telepített szolgáltatások között csak a kábeltévét meg az internetet látom, a telefont nem. Ami azért is fura, mert a kábeltévé madzagja ki sincs húzva, az internethez nincs itt a splitter meg a modem, egyedül ami működik, az a telefon. Na, pont ezt nem látom a My T-Home alatt...
Ezalatt a nyusziházban, fűszálakból vetett ágyban négy kis nyuszi aludt szépen, összebújva békességben

kew
(senior tag)
próbáld majd meg éjszaka, ha még fent leszel
vagy tartsd még több ideig, egyszer biztos felveszik. Szerintem baromi sok lett hirtelen az efi, és kissé túl vannak terhelve.

lesaux
(PH! kedvence)
De az normális, hogy a My T-Home-ban nem látom a telefonomat, csak a kábeltévét meg a netet?
Ezalatt a nyusziházban, fűszálakból vetett ágyban négy kis nyuszi aludt szépen, összebújva békességben

kew
(senior tag)
Hát tényleg nem emlékszem
De mostmár jól felkeltetted a kíváncsiságomat, ugyhogy leírhatnád privibe 

kew
(senior tag)
Az egész mythome nem normális, mivel nincs kész és szarul működik
Analóg vonalad van?

kew
(senior tag)
nem bont 24 óránként, azt lehet elfelejtették kiszedni a szerződésből. Vagy hivatalosan még úgy van, fene tudja, de annyira szvsz ez nem egy lényeges dolog.
Modem meg jár, az biztos. Annó ezt futárral küldték ki, vagy ha kért az ügyfél szerelő opciót, akkor a szerelő emberke vitte ki. Ez sajna most nem tudom hogy megy.. De ha nem megy futár, és nem éred el a 1412-t hogy megkérdezd, esetleg ha t-pont felé jársz, ugorj be, mond hogy nem kaptál modemet, adjanak egy indulócsomagot 

cherilady
(fanatikus tag)
A fejből több kábel jön ki, tehát 2 koax. (Max 3)
Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure
Ehhh Cheri!! Nem léptél ki! 
Szal az előző üzit én irtam........ 
[ Szerkesztve ]
http://hardverapro.hu/apro/eredeti_parfumok_bazarja_nezz_be_erdemes/friss.html

lesaux
(PH! kedvence)
Analóg vonalam van.
Beugranék én a T-Pontba is, csak ha sorszámtépés és egy óra várakozás stb. után közlik, hogy nem úgy van az, akkor lehet, hogy lemészárolok valakit.
Mindegy, nem akarom untatni a lelkes közönséget a személyes nyűgjeimmel, de kb. 3 napja vagyok T-s, és már utálom őket.
Ezalatt a nyusziházban, fűszálakból vetett ágyban négy kis nyuszi aludt szépen, összebújva békességben

lesaux
(PH! kedvence)
Legalább lett 1 szakmai hozzászólása. 
Ezalatt a nyusziházban, fűszálakból vetett ágyban négy kis nyuszi aludt szépen, összebújva békességben

kew
(senior tag)
akkor probald inkább telefonon
ment a ppü

cherilady
(fanatikus tag)
Bocsi!!!!

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

lakatosturbo
(fanatikus tag)
Emberek csak fél füllel hallotam hogy 180GB letöltés után lekorlátozzák a netet vagy ez csak szóbeszéd?
[ Szerkesztve ]
"Az amerikaiak az Apollo űrprogram keretében olyan tollat fejlesztettek ki több millió dollárból, amellyel írni lehet a súlytalanság állapotában is - az oroszok ceruzát vittek fel..."

kew
(senior tag)
adsl esetében szóbeszéd, kábelneten van még fair use policy (250gb), de ezt sem alkalmazzák mindig.
[ Szerkesztve ]

lesaux
(PH! kedvence)
Megbeszéltük, köszi.
Ezalatt a nyusziházban, fűszálakból vetett ágyban négy kis nyuszi aludt szépen, összebújva békességben

lakatosturbo
(fanatikus tag)
Múltkor meg írtam hogy 2 hét elteltével a megrendelés után az iptv elkezdett beszaggatni ekkor valaki mondta hogy jelentsem be hibára meg is tettem egyből kapcsoltak egy emberkéhez elpanaszoltam neki azt monta hogy 4X kapocsjam ki meg az iptv egységet és elkezdi magát frissíteni a doboz ha ezután se javul a helyez hívjam megint hát nem javult semmit így ismét felhívtam de már másik embert kapcsoltak elpanaszolom újra a dolgot felvette a hibajelentést elkezdték tesztelni a netet 2 nap múlva a dolgok nem vátoztak hívott az ürge hogy javult-e valamit mondtam nem oksa átadja a szerelőknek a hibát másnap kaputelefon csöng hogy telefon szerelő vagyok fellengettem megnézett mindent nem csinált semmit csak a közelünkbe lévő elosztó dobozban valami árnyékolt dolgot cserélt ki de így se változott semmi telefonált párat majd elment 2 nap megint eltelik hív az ügyfélszolgálatos hogy valami javulás mondom semmi mondta semmi gond keresik tovább a hibát egyszer felhív egy szerelő hogy mikor tudna feljönni mondom neki most is ráérek jött a fazon laptoppal rádugta az elosztóra elindította VLC playert asszem hálózati média megnyitása és oda beállította hogy UDP 239.1.1.209 port 12345 vagy 1234 ezzel megkerülte a set top boxot hogy ha szakadozik rajta a felvétel akkor tudják hogy vonalhiba sajna abba az időszakba nem volt szaggatás mondta hogy nem zárja le a hibajelentést majd újra hív. Amikor elment előjett a szaggatás rá egy órával. Na megint hív a faszi mondtam hogy még mindig van szaggatás mondta ok másnap jött egy másik embereke a latoppal valami progit elindított nézte rajta a számadatokat felírta és elment. Másnap reggel jöttek 3-man a faszi laptoppal fel a lakásba a másik kettő meg a környékünkön lévő másik elosztódobozba és ott teszteltek valamit mondta nekem a szerelő hogy tegnaphoz képest rosszabodott a dolog összepakolt majd elment telik múlik az idő egyszer csak arra leszek figyelmes hogy a szaggatás megszűnt másnap hív a szerelő hogy minden rendben van-e én montam neki nagy elégedettséggel hogy igen ezután elmondta hogy egy kábelszakaszt kellet kicserélniük én megköszöntem hogy megcsinálták és azóta semmi gond az iptv-vel minden müxik Internet telefon tv.
"Az amerikaiak az Apollo űrprogram keretében olyan tollat fejlesztettek ki több millió dollárból, amellyel írni lehet a súlytalanság állapotában is - az oroszok ceruzát vittek fel..."

lesaux
(PH! kedvence)
Felvették, rögzítették minden bánatomat. Új vonal esetén három hónapig nem küldi ki a hívószámot. A bejövő számok kijelzését aktiválta. Adataimat javította. 
Modemet a T-Pontban kellett volna kapnom, de így kihozza a futár legkésőbb keddre egy forintért (és éljen a kerekítés
).
Köszi a segítséget!
Ezalatt a nyusziházban, fűszálakból vetett ágyban négy kis nyuszi aludt szépen, összebújva békességben

Ebit
(PH! addikt)
Habár, ha jól emléxem, 2013-ig bezárólag. Kérdés, mikor kezdenék.
Me, akkor már most komoly lemaradásban vannak

Egyetértek, sokszor csak terv maradezek a dolgok, de néhány forumban a tűzhőz közeli emberek, már örömtáncot járnak, mekkorát fejlődünk- papiron.
Elég itt a topcban végigolvasni a hsz-ket, és amit nem értek, miért reagálnak az IPTV-sek bejelentésére soronkivül, főleg banális hibákra?
Szia!
Persze most már lehet kábeltv nélkül is kábelnet 
Kösz nem kérek több "bocs, hogy zavarok" privátot....Ha kérdés van, ott a fórum, azért találták ki... sem időm sem kedvem mindig ugyanarra válaszolni.
(#2850) ForRedGlory válasza lakatosturbo (#2846) üzenetére
Az a lényeg hogy happy end lett a vége 
Mér azt hittem minden nap egyre több szerelő megy ki és a végén megvernek 
Kösz nem kérek több "bocs, hogy zavarok" privátot....Ha kérdés van, ott a fórum, azért találták ki... sem időm sem kedvem mindig ugyanarra válaszolni.












