2014. szeptember 2., kedd

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

(#2301) lacko22 válasza csferke (#2299) üzenetére

lacko22
(fanatikus tag)

Szia, kötelezően érdemes váltani rá mert pl az én problémám is megoldódott, az állandó fagyás kikapcsolásnál.

Ezen a linken van egy leírás hogy mit javítanak benne: [link]

(#2302) Csabee.

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Udv! Skyperol ha siman letorlok egy partnert, attol o meg lat engem ha online vagyok?

(#2303) TigerCat válasza Csabee. (#2302) üzenetére

TigerCat
(őstag)

Igen. Csak ha le is tiltod, akkor nem lát.

♛ Kanapékirály Bútor és Lakberendezési Webáruház »»» http://kanapekiraly.hu

(#2304) Jazz77

Jazz77
(fanatikus tag)

Üdv mindenkinek!

Kéne egy kis segítség, ha videóhívást csinálok a webkamerám ahogy létre jött a hívás csinál egy automata zoom-ot amit sehogy nem tudok hatástalanítani, a jelenség csak skype-nál jelentkezik, msn hibátlan, ha van vkinek vmi ötlete azt szivesen venném... :R

A tapasztalat egy olyan fésű, amit akkor ad az élet mikor már kopaszok vagyunk...

(#2305) Csabee. válasza TigerCat (#2303) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szuper! Koszi

(#2306) Csabee.

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Érdekes hogy néztem, 5.8as skypom volt feltelepítve.Skypon belül rámentem hogy frissítés keresése, és nem hozott ki frissítést, azt írta ez a legfrissebb. Skype honlapjáról letöltöttem a telepítőt, elindítottam és felfrissítette 5.9-re... mitől van ez?

(#2307) zeno70

zeno70
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Nagyon surgos segitseg kellene nekem.
Szeretnek venni aposomeknak egy Tabletet, hogy tudjanak az asszonnyal Skajpolni.
Azert tabletet, mert semmit se ertenek a szamitogepekhez, laptopokhoz es ha kezukre adunk egy olyat (es kulfoldon laknak), akkor azzal behalnak. A tablet viszont egyszeruen mukodik a laptophoz kepest.
A kerdesem az lenne, hogy milyen tablettet vegyek, amin tokeletesen elmegy a Skype, keppel, hanggal egyutt???
Nem az iPad csucstermekere vagyok kivancsi, hanem normalisan megfizetheto gepekre...ugy max. 100-120 ezerig. Esetleg ha olcsobban is van jo gep, arra is kivancsi lennek.

Koszonom elore is! :R

Jegyezd meg: pótolhatatlan vagy. Éppúgy, mint bárki más!

(#2308) Csabee. válasza zeno70 (#2307) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Apple iPad2 az 118.000 Ft vadi újonnan. Használtan új állapotúak 90-ért vannak már. iPad nagyon egyszerű. Van elő és hátlapi kamera is, tehát ha jót szeretnél akkor az mindenképp gyors és gyönyörű a képe.

(#2309) zeno70 válasza Csabee. (#2308) üzenetére

zeno70
(kvázi-tag)

Hoppa, azt hittem, az iPad is 200 korul van, mint a telo. Ez igy mar jonak tunik. Van tapasztalat arrol, hogy hogyan lehet vele Skypen video csevegni, minoseg, folyamatossag tekinteteben? Fel van telepitve elore a Skype program, amire csak rakattintva indul?

Esetleg hasonloan jo csevegesi minoseget olcsobb gepekkel is el lehet erni? Gondolok pl a Samsungokra...de nyitott vagyok masra is.

Meg egy kerdes, hogy az iPad szoftveret vagy a mas gepek Androidjat konnyebb kezelni egy abszolut laikusnak?

(#2310) Csabee. válasza zeno70 (#2309) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Androidnal szerintem egyszerubb a kezelese. A skype ingyenesen letoltheto. Minosege szerintem jo. De istyle ba bemesz akkor megbizonyosodhatsz rola. Mellesleg akku uzemidobe ez a legjobb.

(#2311) Csabee. válasza zeno70 (#2309) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Azt hozzateszem hogy nem tudom az android ilyen arban mit ad. De tapasztalatom szerint sz emberek konnyebben hasznaljak az ipadet! Szamomra is atlathatobb! Erintofelulete, kijelzoje hibatlan az ipad, es maga a bongeszes is elvezetes egyszeru! Flasht azonban nem tamogat!

(#2312) zeno70 válasza Csabee. (#2311) üzenetére

zeno70
(kvázi-tag)

Koszonom a valaszokat!
Ahogy nezegetem, meg ez jott elem, mint esetleges jelolt 120 ezerert: [link]
Annyi, hogy ez androidos, de 32 gigas lenne es van benne GPS is. Hosszabb tavon, ha vissza kerul hozzam, talan kihasznalnam...
2Mp-esnek irja a front kamerat, az gondolom eleg jo.

Szoval nem tudom...meg kell ragnom. :F

Csak erdeklodok, hogy a kis netbook masinak hogy viszik a Skypet? Nem gyengek hozza?

[ Szerkesztve ]

(#2313) Csabee. válasza zeno70 (#2312) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Probald ki mind2-t ha van ra lehetoseged, utana konnyebb lesz a dontes!:)

(#2314) gyulank

gyulank
(senior tag)

Sziasztok!
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mire jó az, hogy az (x) funkciója megszűnt, és (_) funkcióját látja el az is? Miért jó az, ha 1 kattintás helyett minimum 3-al lehet csak bezárni valamit? Biztos ugyanez az oka annak is, hogy már főkapcsolót se tesznek semmire, ami veszélyesebb, és energia pazarlóbb. Miért?

GA-G31M-ES2C (rev. 1.x) Windows 8.1 Ubuntu 14.04 x64

(#2315) tevfik

tevfik
(tag)

Valakinek van tapasztalata Skype "button" kapcsolatosan.

Kihelyeztem egy webáruházba egy előre megadott script alapján a skype státusz jelző gombot majd sokáig offline állapotot jelzett annak ellenére, hogy online volt a felhasználó.

Megtaláltam a megoldást a skype programba ki kellet pipálni a weben való megjelenés gombot. Annyi problémám lenne, hogy én telefonról szeretném használni, de csak akkor látszik online a webáruházban a státusz jelző ha folyamatosan megy egy számítógép amin fut a skype.

Sajnos az iPhone -ba nem találtam ilyen beállítási lehetőséget, hogy " weben " való megjelenés. :F

Most látom másnak is ez a problémája... [link]

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2316) S-Attila válasza gyulank (#2314) üzenetére

S-Attila
(senior tag)

Ez eddig is így volt.

(#2317) Pharaoh

Pharaoh
(fanatikus tag)

Hi!

Androidos skype-n lehet valahogy a csengőhangot állítani? Valamint úgy beállítani, hogy skypos telefonálás közben, ha hívnak mobilon ne csöngjön a fülembe, hanem utasítse el a hívást vagy vmi?

(#2318) Csabee. válasza Pharaoh (#2317) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Tudtommal nem lehet skype csengőhangot átállítani. Ha csak nem írt valaki egy androidos tweaket..

(#2319) S-Attila

S-Attila
(senior tag)

Nektek frissít a Skype a legújabb stabil verzióra (5.9.0.114) ?

(#2320) TigerCat válasza S-Attila (#2319) üzenetére

TigerCat
(őstag)

Az van fent. Gond van vele?

(#2321) McClane válasza S-Attila (#2319) üzenetére

McClane
(senior tag)

Magától nem frissített.

A világon két fajta ember létezik, az egyik a megoldást keresi, másik a kifogást. http://hu.stones-gardens.com/

(#2322) S-Attila válasza TigerCat (#2320) üzenetére

S-Attila
(senior tag)

Csak annyi, hogy az 5.8.0.158 van fent, és hiába kattintok a frissítések keresésére, azt írja, hogy már telepítettem a legújabbat.

(#2323) BuBu87

BuBu87
(újonc)

Sziasztok!
Telepítettem a legújabb verziót. A baj, hogy azóta nem tudok üzenetet küldeni. Beírom, pár másodpercig örülök, hogy végre átment, de nem megy át. Csak tölt, megy körbe, körbe a kis ikon. Valaki meg tudná mondani, hogy mi lehet a baj? Előre is köszönöm. ;)

(#2324) TigerCat válasza S-Attila (#2322) üzenetére

TigerCat
(őstag)

Szedd le és futtasd manuálisan. De ha nincs gondod vele, akkor minek? Semmiben nem különbözik, leszámítva a fb bejelentkezést a logon ablakban.

(#2325) S-Attila válasza TigerCat (#2324) üzenetére

S-Attila
(senior tag)

No, ezt nem tudtam. Köszi.

(#2326) cirioedina

cirioedina
(újonc)

sziasztok,
a partnerlistában nem látszik a profilképem, tudja vki, h ez mi miatt lehet? ha az adatlapomat nézem, ott megjelenik.

(#2327) Pimpuszka

Pimpuszka
(újonc)

Sziasztok! Nekem egy olyan gondom lenne hogy feltettem HTC HD2-re a skype-t, nincs is semmi gondom vele műxik minden csak egy dolog amit nem tudok átállítani hogy híváskor a telefon külső hangszóróján hallom a beszélgetési hangot így mindenki hallja amit a hívóm mondd. Ezt át lehet állítani vagy csak fülessel tudok skypezni? Köszi előre is a segítséget!

(#2328) < CyberBob >

< CyberBob >
(őstag)

Sziasztok!
Felraktam a Skype-t egy Nokia C5-03 telefonra és csak mobil neten (nincs) és wap-on keresztül akar csatlakozni. Mit kell beállítani, hogy wifi-n is menjen?

"Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!" (Yoda)

(#2329) Csabee. válasza < CyberBob > (#2328) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ha fenn vagy wifin akkor mennie kell azzal is. Próbáld meg azt hogy letiltod a mobil adatforgalmat (ha lehet) és úgy próbálkozz.

(#2330) Iscariah

Iscariah
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A Skype ugye úgy működik, ha küldök egy üzenetet valakinek aki nincs fent, és közben lelépek, akkor már nem kapja meg, csak akkor ha én is, és ő is be van lépve. Ebből következőleg:

Érdekelne hogyan működik Skypeban a Csoport.

Szóval adott egy csoport, ahol A, B és C az ismerőseim vagyis fent vannak a listámon; továbbá van X, Y, Z, akik nincsenek fent a listámon, de ők is benne vannak a csoportban, így ha online vannak látom őket. Ha nem vagyok fent, és beszélgetés zajlik, akkor ugye ha valaki fent van a csoportból akkor megkapom az üzeneteket. De ezt csak akkor kapom meg ha egy ismerős van fent (A, B, C), vagy akkor is ha akár egy nem ismerős van fent a csoportból (X, Y, Z)?

[ Szerkesztve ]

⚡ Debian power ⚡ https://startpage.com/uk/protect-privacy.html ⚡

(#2331) Iscariah válasza Iscariah (#2330) üzenetére

Iscariah
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Megválaszolom magamnak, csak ki kellett próbálni :D

Szóval ha én fentvagyok, de senki más nincs a csoportból akkor ugye megy az a kis karika. Ha fent van valaki megkapja és nem lesz karika, továbbá akkor is megkapom az üzeneteket, ha egy olyan valaki van fent, aki nincs fent a listámon, de a csoportban benne van.

(#2332) TiMoN válasza < CyberBob > (#2328) üzenetére

TiMoN
(senior tag)

Nekem a nokia E51 en mikor logolt be a skype feldobta, hogy melyik netet használja. Kiválasztottam a wi-fi-t és kész, de úgy tudom a beállítása között is van olyan opció hogy ki tudd választani alapértelmezetten melyik netet használja.

-TiMoN- BattleTag™:TiMoN#2560 (Prohardver! ''mert megérdemlem... szerintem... szerinted?!")

(#2333) Jazz77 válasza Jazz77 (#2304) üzenetére

Jazz77
(fanatikus tag)

Látom az én problémámra nincs megoldás :(

A tapasztalat egy olyan fésű, amit akkor ad az élet mikor már kopaszok vagyunk...

(#2334) < CyberBob > válasza TiMoN (#2332) üzenetére

< CyberBob >
(őstag)

Sajnos itt semmilyen beállítás nincs és fel sem ajánlja a wifi-t. Lehet, hogy a Nokia oldaláról valami régi verzió ment fel?

"Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!" (Yoda)

(#2335) TigerCat válasza Jazz77 (#2333) üzenetére

TigerCat
(őstag)

Ötletem sincs sajnos...
Más webkamerával próbáltad már?

(#2336) TiMoN válasza < CyberBob > (#2334) üzenetére

TiMoN
(senior tag)

Töröld le az összes hozzáférési pontot. Majd kérd le a szolgáltatódtól a beállításokat, de NE tedd alapértelmezetté a mobil netet. Akkor bármi ami netre akar kapcsolódni meg fogja kérdezni melyik kapcsolatot használja. Nekem pl az OVI store is mindig mobil netelni akart, mikor megcsináltam ezt a műveletet, xal nem a mobilnet az alapértelmezett. Elméletileg egyik se az akkor megkérdezi, hogy mivel kapcsolódjon.

Wi-fi-t meg értelem szerűen felveszed. Elvileg ezután működnie kell.

[ Szerkesztve ]

-TiMoN- BattleTag™:TiMoN#2560 (Prohardver! ''mert megérdemlem... szerintem... szerinted?!")

(#2337) TiMoN válasza Jazz77 (#2333) üzenetére

TiMoN
(senior tag)

Nem nagyon használom a videó hívás részét a skype-nak. Így ebben nem nagyon tudok nyilatkozni.

(#2338) w.miki

w.miki
(őstag)

Hali!

Nem tudom erre tudtok-e válaszolni, de...
Szerintetek melyik Skype verzió eszi a legkevesebb erőforrást, ami még használható is videóhívásra...

[ Szerkesztve ]

(#2339) Csabee. válasza w.miki (#2338) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Milyen géped van aminél ennyire fontos az erőforrás? Szerintem alapvetően nem eszik túl sokat a skype.

[ Szerkesztve ]

(#2340) bivalyolo válasza w.miki (#2338) üzenetére

bivalyolo
(senior tag)

nálam a 4.1 fogyasztotta a legkevesebbet de a 4.2 se vészes. abban viszont ha jól tudom jobb minőségű kodekek vannak.

"Let's agree to disagree!"

(#2341) Csabee. válasza bivalyolo (#2340) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

És a hang stabilabb esetleg ? Mert nekem van hogy akadozik.

(#2342) bivalyolo válasza Csabee. (#2341) üzenetére

bivalyolo
(senior tag)

a hanggal nekem egyiknél se volt gond.
de próbáld ki max visszarakod az újat.

(#2343) Jazz77 válasza TiMoN (#2337) üzenetére

Jazz77
(fanatikus tag)

:O

(#2344) w.miki válasza Csabee. (#2339) üzenetére

w.miki
(őstag)

anyámé
Cel800/512MB RAM XPSP3

(#2345) krystman

krystman
(őstag)

Android alatt miért recseg a hang nekem? Másnál is van ilyen?

(#2346) TiMoN válasza w.miki (#2344) üzenetére

TiMoN
(senior tag)

Hát arra a gépre nem nagyon tennék skypeot. Nem lesz élveztetö.

(#2347) Iscariah válasza TiMoN (#2346) üzenetére

Iscariah
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Dehogynem. 4.2-es Skype simán jó lesz.

(#2348) w.miki válasza Iscariah (#2347) üzenetére

w.miki
(őstag)

most a 4.2.0.155. van, egyelőre jónak tűnik, bár a feladatkezelő szerint megeszik vagy 65 MB-ot

próbálkoztam, 3.2...-es verziókkal is, azok "csak" 55MB-ot ettek, de mint skype... maga a program része kissé körülményes volt a mostanihoz képest...

ezért kérdeztem szerintetek melyik a legjobb

(#2349) bivalyolo válasza w.miki (#2348) üzenetére

bivalyolo
(senior tag)

nálam a 4.2-esből a legújabb eszik ~50 mb-ot.
szóval nagyjából reális amit nálad mutat.

ezek az új 5-ös verziók ennek a dupláját is fogyasztják.

a 3-asnál pedig sokkal jobb a hangminősége a 4-esnek hogy megérné az a 10 mb nyereség.

(#2350) Motaba78 válasza krystman (#2345) üzenetére

Motaba78
(PH! addikt)
LOGOUT blog

sem telefonon (i-9000), sem tableten galaxy tabon (p-7500) nincs ilyen problémán, illetve az ismik körében sem tapasztalt.

Okosan lehet hülyéskedni, de hülyén okoskodni.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.