Új hozzászólás Aktív témák

  • Forza_JUVE

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget, ötletet szeretnék kérni. Van egy ilyen Kingston SD kártyám. Nikon D3200 fényképezővel használom.
    Ma fotóztam párat, majd kivettem a kártyát h rádugjam a PC-mre, de közben elejtettem.
    Beraktam egy USB-s kártyaolvasóba, betoltam a PC-be (windows 7), megjelent az új meghajtó (szokás szerint) de ha rákattintottam, azt írta ki, hogy "nincs ilyen meghajtó" /total commander/
    Na b****meg - gondoltam magamban.
    Visszaraktam a fényképezőbe, ott meg azt írta: "Ez a kártya nem használható, talán sérült. ..."
    Utána betoltam egy laptop kártyaolvasójába (windows 8) itt meg simán felismerte, le is tudtam másolni róla mindent, mintha mi sem történt volna. :F
    De a fényképező továbbra is a hibaüzenetet írja ki, semmit sem tudok csinálni.
    Vissza a laptopba, leformáztam windows alatt FAT32-re, lefuttattam rajta a HD Sentinel olvasó tesztjét, 100% jó, 0% sérült vagy rossz szektor.
    A fényképező változatlan.
    Ekkor letöröltem a partíciót, hogy hátha a teljesen szűz SD kártyát már elfogadja a fényképező, és majd annak a menüjében megformázom ... de hiába, csak azt a kib****tt hibaüzenetet írja ki.
    MI LEHET A GOND???
    Valakinek esetleg van valami ötlete, mert én már kezdek meghülyülni!! :W

    Nagyon köszi előre is a válaszokat!
    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák