2014. október 25., szombat

(#1) vicze1

vicze1
(PH! addikt)

:D Jaja nem bassz ki az MS senkivel, lesz WP8 az új készülékekre. ;]

(#2) nicu71

nicu71
(őstag)

Hacsak...gyorsan nem cselekszünk,és kiváltjuk a 25 Gigás igényünket! ;)
A pc kliens pedig már régóta kellett volna,hiába ,na ha a konkurencia belehúz,akkor kell lépni :)

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3) Duliee

Duliee
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Beetetés után....

Hamarosan nagy Lenovo teszt 2! - 2014 Q2-Q3-Q4-es készülékekkel! -

(#4) hackeeeee

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Saját tárhely: 25 GB szabad az összesen 25 GB tárhelyből

A régi felhasználóknak 1 kattintás a bővítés.

Véleményem szubjektív...

(#5) griiischdoov

griiischdoov
(kvázi-tag)

végülis a 25Gb is csak feleannyi volt, mint a soní ericssonokhoz kapható 50.. logikus, hogy lecsökkentik most 7-re.

személy szerint nincs szükségem skydrive-ra, ha meg igen, nem fogok rá sajnálni egy havi kondibérlet árát...amit 3 hónapja úgy vonnak le a számlámról he be nem tettem a lábam:D:D:D

amúgy Wp-re van/lesz Dropbox?

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#6) hackeeeee válasza griiischdoov (#5) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Akinek régi live acc-a van, 1 kattintással bővíthet 25-re.

Véleményem szubjektív...

(#7) griiischdoov válasza hackeeeee (#6) üzenetére

griiischdoov
(kvázi-tag)

ha letölteném most azonnal a skídrive-ot a PC-re és beírnám a 8 éves MSn címemet akkor kapok 25 gigát?

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#8) mrlujoak válasza griiischdoov (#5) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

...és a " soní ericssonokhoz" idén év végéig mindenkinek úgymond alanyi jogon jár az 50 GB Box tárhely. Ami ráadásul - jelen állás szerint - addig marad ingyenes, amíg Sony (Ericsson) felhasználó vagy. (vagy amíg el nem adják/be nem dől/.../ a Box :D )

Ezt a lépést meg nem tudom hova tenni. Ez így nem ösztönöz senkit...

(#9) Tybee000 válasza griiischdoov (#7) üzenetére

Tybee000
(fanatikus tag)

Asszem igen

(#10) hackeeeee válasza griiischdoov (#7) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Belépsz online felületen, és 1 kattintás az egész. Én most csináltam meg.

Véleményem szubjektív...

(#11) Dunbar

Dunbar
(senior tag)

Ja, nem nagy dolog megcsinálni. De a felhőre átállásban meg az új felhasználók átcsábításában ez nem nagy segítség.

(#12) Sidney

Sidney
(lelkes újonc)

Tényleg csak 1 kattintás megtartani a 25 gigát. Viszont ez most nem volt túl logikus lépés tőlük, mikor manapság mindenki a felhővel hódítana...

(#13) hackeeeee válasza Sidney (#12) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Hát ugye alaphelyzetben mindenki so elég kevés helyet ad, vagyis kevesebbet mint 25GB, gondolom ezért csökkentettek, vagy nem tudom...

Véleményem szubjektív...

(#14) vicze1 válasza hackeeeee (#6) üzenetére

vicze1
(PH! addikt)

Az új Lumia 900 vásárlókat ez hogy boldogíthatja. :D
(Értem én, ahogy amíg neked jó más le van szarva.)

Amúgy inkább az a probléma, hogy most lett megint hirtelen 1milla skydrive felhasználó és lehet a szerverpark nincs felkészítve, így az újakat szopatjuk...

[ Szerkesztve ]

(#15) hackeeeee válasza vicze1 (#14) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Hát igen, az újonnan live-ra regisztrálóknak ez kellemetlen lehet. :\

Véleményem szubjektív...

(#16) nobela válasza hackeeeee (#15) üzenetére

nobela
(fanatikus tag)

"A SkyDrive hűséges felhasználói KORLÁTOZOTT IDEIG 7 gigabájtról 25 gigabájtra bővíthetik tárterületüket ingyen!"

KORLÁTOZOTT IDEIG

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17) Liudvikas válasza Sidney (#12) üzenetére

Liudvikas
(fanatikus tag)

hát ha win8-ban integrálva lesz,akkor azért jóval több ember orra elé fog kerülni :)

(#18) drosan

drosan
(lelkes újonc)

Szerintem a legjobb ilyen szolgáltatás jelenleg, egyik érv az ingyen 25GB, ami már nagyon sok mindenre elég (pótolhatatlan fényképek, dokumentumok), számomra a másik nagy plussz pont, hogy van egy rendes iOS kliens hozzá :C

(#19) hackeeeee válasza nobela (#16) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Csak teszem fel a kérdést, mi van akkor, ha telerakod a 25GB-t, elvesznek az adataid? Na meg, mi van azokkal, akiknek már televan?

Mellesleg, itt nyoma sincs határidőnek:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#20) griiischdoov

griiischdoov
(kvázi-tag)

hát akárhogy igyekszem nekem nem sikerül... rákattintok a skydrivera, és azt írja there is a temporary problem....

amúgy lehet h inkább új fiókot csinálok, nekem a 7GIGA tele van vírusos felhasználókkal akik írogatnak nekem..is elég, ráadásul ez a régi account

(#21) drosan válasza hackeeeee (#19) üzenetére

drosan
(lelkes újonc)

Akinek tele van, kiírja, hogy nincs több hely....amint kevesebb foglalása lesz mint 7GB, tölthet fel a 7Gb-os keretig....tehát nem vesznek el az adatai. (bár amúgy is szerintem aki használta már eddig is, az upgradeli 25-re)

[ Szerkesztve ]

(#22) hackeeeee válasza drosan (#21) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Oké, de azt írta, hogy egy ideig lesz 25GB, de mi van akkor ha telepakolja a 25GB-t, miközben "csak egy ideig" van 25GB a 7 helyett?

Véleményem szubjektív...

(#23) gzbotii válasza griiischdoov (#5) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Vam dropbox.
Es kepzeld, meg FB klien is van ;)

LG G2 (fehér) ° Nokia N9 (16GB) ° Galaxy S (CM10.2) ° Opel Corsa (1.4 16V Si)

(#24) drosan válasza hackeeeee (#22) üzenetére

drosan
(lelkes újonc)

Aki most upgradel annak már 25 marad, aki eddig felpakolt mondjuk 15gb-ot és ugye lekorlátozták 7re, annak megmarad a 15, de míg nem töröl belőle annyit, hogy 7 alá essen, addig nem tud újat feltölteni hozzá...

(#25) hackeeeee válasza drosan (#24) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Nah, így már más. :)

(#23) gzbotii: DB van Nekem is 7,75GB-vel. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#26) woland_y2k válasza nobela (#16) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

korlatozott ideig lehet dijmentesen a 25gb-os tarhelyet igenyelni a regi felhasznaloknak, nem pedig korlatozott ideig lesz ismet 25gb a tarhely.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27) hackeeeee válasza woland_y2k (#26) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

:R

Véleményem szubjektív...

(#28) buvartacsko válasza griiischdoov (#5) üzenetére

buvartacsko
(őstag)

valóban, ha az ms szerint a felhasználok 99%-a ~7 gigát használt, akkor feltétlen fontos lenne 50-et adni. :) akinek nem tetszik az meg menjen vegyen "soní ericsson"-t. :)

"Ha van valami újdonság android vonalon, még ha parasztvakítás is akkor is innováció." - Lacy6

(#29) woland_y2k válasza vicze1 (#1) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

per pillanat az ms nem baszott ki senkivel. :N

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) buvartacsko

buvartacsko
(őstag)

nekem az a gondom, hogy a public mappából windows explorer segítségével nem lehet olyan egyszerűen publikus linket csinálni mint dropboxból. így számomra sajnos értéktelen a dolog, pedig szívesen átállnék rá

"Ha van valami újdonság android vonalon, még ha parasztvakítás is akkor is innováció." - Lacy6

(#31) woland_y2k válasza buvartacsko (#30) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

beta meg a program, kuldj feedback-et.

(#32) griiischdoov válasza gzbotii (#23) üzenetére

griiischdoov
(kvázi-tag)

jessz!:D kösz a választ

(#33) griiischdoov válasza buvartacsko (#28) üzenetére

griiischdoov
(kvázi-tag)

nekem biza elég, mert jelenelg 0-át használok:D

(#34) DanielK válasza drosan (#24) üzenetére

DanielK
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Bocsi, de nem teljesen. Akinek már fel volt töltve több adattal, mint 7GB, annak le se vették. Nekem 10GB-m volt fent és alapból maradt 25GB-on. Nem kellett nyomkodnom semmilyen gombot, hogy maradjon. ;)

Ez a kép fogadott, ergo nem volt kiválasztás gomb.

[ Szerkesztve ]

(#35) woland_y2k válasza DanielK (#34) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

eleg tobb, mint 4gb-nyi feltoltott adat, ahhoz, hogy automatikus legyen a bovites.

[ Szerkesztve ]

(#36) vicze1 válasza woland_y2k (#29) üzenetére

vicze1
(PH! addikt)

Nem azt mondtam, hogy bármit is elvett volna bárkitől, de azért valljuk be akkor is szemétség az új userekkel szemben.
Vagy akkor most tök jó, hogy kevesebb és éljen az MS?

(#37) ramrit

ramrit
(tag)

Lenne egy kérdésem!
Ha SE-m volt tavaly,a Boxban regeltem,megkaptam az 50gigát és most használom a felhôt a samsungomon,akkor ez igy okés? Meg ez tényleg 50gb? Mert nézegettem az oldalt és semmi sem utal rá mondjuk h. 2 v.5giga és a többi meg fizetôs. Nekem kissé gyanús,megerôsitést kérnék hogy nincs semmi korlátozás benne és tényleg 50gb,most nincs kedvem telepakolni h.kipróbáljam:-)

[ Szerkesztve ]

felecsd'el

(#38) catroot

catroot
(PH! kedvence)

Na én aktiváltam a két fiókomhoz a 25-25 gigát, elég lesz egy ideig :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#39) woland_y2k válasza vicze1 (#36) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

"Vagy akkor most tök jó, hogy kevesebb és éljen az MS?"

nem ezt mondtam. ;) en nem latom, hogy hol lenne ez szemetseg, ha egy uj felhasznalonak tobb kell, mint 7gb, akkor ott a lehetoseg, hogy bovitsen es nem is valami egetrengeto osszegert.

mellesleg valahol az ms-t is meg lehet erteni, gondolom nem ket filler a serverpark fenntartasa.

(#40) hackeeeee válasza woland_y2k (#39) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Tudod, hogy van ez, ha valami ingyen van, az jó, ha már valami nincs ingyen, az nem jó. :)

Véleményem szubjektív...

(#41) woland_y2k válasza hackeeeee (#40) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

jah, tudom.

igazabol azt kell megerteni, hogy az ms meg mindig nem a maltai szeretetszolgalat es nemsokara jon a win8, mellyel kapcsolatban meginkabb eloterbe kerul a skydrive hasznalata, ami sok uj felhasznalot jelent es lesz kozuluk olyan, akinek nem lesz eleg a 7gb. na, ok szepen elo fognak fizetni nagyobb tarteruletre es nagyreszuknek nem az lesz az elso gondolata ezt illetoen, hogy "kocsog ms, bezzeg masnak ott az ingyen 25gb" (valoszinuleg errol nem is fognak tudni), hanem, hogy tok jo, hogy van ez a lehetoseg, hogy egyeni igenyei alapjan tud boviteni.

(#42) mrhitoshi válasza mrlujoak (#8) üzenetére

mrhitoshi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ööö és mi van a fáj limittel?

What is the file upload limit?

Normally free Box Personal accounts have a 25MB upload limit [link]

Ja igen, csak 25MB-os fájlkorlátozás, de tovább olvasva ezt a mondatot kiderül, hogy ha sikerül is nekik átállni a 100MB-os korlátozásra, még akkor is baromi messze van az MS féle megoldástól, ahol 2GB a fájl limit. Szóval nem sok ilyen szolgáltatás van a neten, ahol adnak a kezedbe 7 GB-ot 2GB-os fájlimittel, és akkor még nem is említettem, hogy a régi felhasználók 25GB -ot használhatnak. :U

PS4 ~ PC ~ WP

(#43) DanielK válasza mrhitoshi (#42) üzenetére

DanielK
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ők 100MB-t engednek, de még így is kevés, mint amit a Dropbox (300MB) vagy SkyDrive (2GB) enged.
Nekem nagyon bejött a Microsoft húzása! :K

(#44) mrhitoshi válasza DanielK (#43) üzenetére

mrhitoshi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ebben nem voltam teljesen biztos, de ezek szerint majdnem hogy a legjobb választás eddig a SkyDrive. :K

PS4 ~ PC ~ WP

(#45) hackeeeee válasza woland_y2k (#41) üzenetére

hackeeeee
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

:K

Véleményem szubjektív...

(#46) BossBoss

BossBoss
(senior tag)

Jaj hagyjátok már ezt a box-os megoldást. iPhone-ra is volt ilyen 50 GB-os akció. Reggeltem. Tényleg kaptam 50 gigát. Örültem mint majom. Aztán amikor kellett egy mappa nem tudtam letölteni. Kiderült, hogy csak egyesével tudok letöltni. Ha egy teljes mappát akarsz letölteni, akkor fizess. Na abban a pillanatban töröltem is a boxot. Skydrive-on simán lehúzok egy akármekkora mappát. Most ezzel az asztali kliens-el már a dropbox is repül.(túl drága)
Szóval én a boxot nem ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#47) mrlujoak válasza mrhitoshi (#42) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Direkt OFF-ba tettem, pont azért, amiért.
Látom nem jött át...

Ráadásul az is csak reakció volt valamire. Sem célom, sem tisztem versenyeztetni őket. Tárhelyről volt és van szó. De látom, nektek csak egy hajszál kell, és indul a ...

(#48) mrhitoshi válasza mrlujoak (#47) üzenetére

mrhitoshi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én meg erre reagáltam: "Ez így nem ösztönöz senkit..."
Azért, mert amit az MS nyújt, sokakat ösztönözhet arra, hogy a Skydrive-ot használják, akár WP7-et használnak, akár nem. :)

PS4 ~ PC ~ WP

(#49) mrlujoak válasza mrhitoshi (#48) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

AZ pedig kérlek CSAK a 25-ről 7-re csökkentett méretre vonatkozott, SZOROSAN a cikkhez kapcsolódva, Box nélkül!!! :((( :(((

(#50) nobela válasza woland_y2k (#26) üzenetére

nobela
(fanatikus tag)

Ezt valamilyen hivatalos forrással meg tudod erősíteni?

Mert sajnos ez a szóhasználat teljes mértékben kétértelmű...

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.