2014. április 20., vasárnap

(#1) T0rnad0

T0rnad0
(őstag)
LOGOUT blog

Így kell ezt csinálni, "legális" függetlenítés házilag ;]

Mudman / Samsung Galaxy S4 / iPad mini / Thinkpad T61

(#2) sto1911

sto1911
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Siman veszek egyet, ha valaki irna egy tesztet rola, hogy nem penzkidobas...
Ez amugy miert nem jutott senkinek eszebe hamarabb?

(#3) bolondember

bolondember
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

elég sokáig eltartott, mire piacra került... :U

Élet? Powered by albikoszt - Zsemlemeghajtás tecsótuninggal... Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) Jégkokó

Jégkokó
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én nem igazán értem ennek a működését.Mivel láttam ilyenről egy videót, hogy kell használni és egyszerüen kivették a simkártyát és berakták ezt helyette. De akkor nem értem, hogy helyettesítheti ez az eszköz a simkártyát? :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) Viktor0610 válasza Jégkokó (#4) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

Elvileg a kártya alá kell tenni. Ami azért is érdekes, mert néhány esetben a SIM maga alig fér be a helyére... :F

[Szerkesztve] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb" :D

(#6) Jégkokó válasza Viktor0610 (#5) üzenetére

Jégkokó
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ilyen cuccot sok helyen látok, hogy a neten árulják 10 ezer ft körül. Csak kérdéses, hogy egyálltalán működik e.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Lars

Lars
(őstag)

Régi nokiás kódos megoldás szimpatikusabb volt :D
Mondjuk ott is ugrik a gari :S
Mondjuk most már kevés modellt érint ez a függetlenítési dolog, mert már jó áron hozzá lehet jutni garanciás független telcsikhez. Nem olyan horror mint mondjuk 4-5 éve volt.

(#8) Viktor0610 válasza Lars (#7) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

"Mondjuk ott is ugrik a gari :S"

Nem ott is, csak ott, ez esetben ugyanis a garancia megmarad! ;)

[Szerkesztve] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb" :D

(#9) -NOKIA-

-NOKIA-
(Ármester)
LOGOUT blog

Nem sok értelme van a mai világban ilyenre pénzt költeni, amikor a számhordozás működik, illetve a kártyafüggetlen telefonárak sem olyan eget-verőek...

[szerk] --> plussz még amit Viktor mond, egy csomó készülékben használhatatlan ez a cucc. :(((

[ Szerkesztve ]

(#10) Jégkokó válasza Viktor0610 (#8) üzenetére

Jégkokó
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Csak még mindig kérdéses, hogyan lehet beletenni egy nokia telefonba, amikor a simkártya pont belefér a helyére?

(#11) greeneye166

greeneye166
(fanatikus tag)

Méretük alapján akkorák mint egy SIM. Én azt hittem, hogy ezt beteszed, kifüggetleníti a telót, aztán használod a SIM kártyádat

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#12) Bon3ss

Bon3ss
(MODERÁTOR)

"kel" - kell helyesen ;) (második sor közepe)

Kíváncsi leszek, hogy ehhez mit szólnak majd a szolgáltatók.

"A békéltető abban a reményben eteti a krokodilt, hogy őt eszi meg utoljára."

(#13) marcee válasza greeneye166 (#11) üzenetére

marcee
(PH! addikt)

Alapterület sim, "vastagság" (vékonyság inkább) fólia. Nem módosít semmit a telefonban, ez a garanciatartás lényege.

[ Szerkesztve ]

\m/

(#14) saniiitas

saniiitas
(újonc)

ebben nem kérhetsz segítséget.

[ Módosította: Kalandor ]

(#15) Szabi1987

Szabi1987
(senior tag)

sziasztok

Nokia 6230i telót lehet-e házilag függetleníteni?

Golden Brown - The Stranglers

(#16) Szabi1987

Szabi1987
(senior tag)

Elnézést Kérek,Többet nem fordul elő!
Nem is akarok függetleníteni, csak kérdeztem;]

[ Szerkesztve ]

Golden Brown - The Stranglers

(#17) Viktor0610 válasza Szabi1987 (#15) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

Beviszed a szolgáltatóhoz, ahol minimum két évvel a vásárlást követően leveszik a készülékről a hálózati zárat.

(#18) Kickass válasza Viktor0610 (#17) üzenetére

Kickass
(senior tag)
LOGOUT blog

jópénzért tegyük hozzá :)

'Ami nem öl meg az kissebbé tesz' - Super Mario :D:D

(#19) atesss válasza -NOKIA- (#9) üzenetére

atesss
(PH! addikt)

És ha külföldön akarod használni a telefont ?!
Oda nehezen hordozod át a számot...

Nincsen valakinek azóta gyakorlati tapasztalata ezzel ?
Youtube-on van fent jópár videó,és azokon úgytünik hogy működik (bár a becsúsztatós SIM-es telefonokban nehéz használni,vagy esetleg szét kell vágnod a simet vagy nemtom hogy fér bele)

(#20) aztazélet

aztazélet
(újonc)

Sziasztok kérdésem az lenne hogy lehet nokia 5300át házilag függetleníteni???

(#21) Viktor0610 válasza aztazélet (#20) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

Ezzel a kártyával valószínűleg igen, az egyéb megoldások pedig nem erre a fórumra valók!

(#22) daanee

daanee
(újonc)

Sziasztok!sharp GX29-et kéne függetleníteni! VALAKI SEGÍTSEN NEKEM NAGYON FONTOS LENNE!!!
IMEI:358145/00/556826/7
FCC ID:apyhro00046!
nagyon megköszönném ha segítenétek!tényleg nagyon fontos lenne!
email: ecsekidani@freemail.hu

(#23) kaller1 válasza daanee (#22) üzenetére

kaller1
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Na ez nemigen fog összejönni.... :DDD

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#24) Sipi16 válasza daanee (#22) üzenetére

Sipi16
(őstag)
LOGOUT blog

Azt csak kábellel lehet...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#25) Saint_ válasza daanee (#22) üzenetére

Saint_
(PH! kedvence)

okos..

I humbly and respectfully decline.

(#26) Viktor0610 válasza daanee (#22) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

A függetlenítés témaköre a fórumon tiltott.
A Vodafone "aprópénzért" (2500 Ft) _legálisan_ leveszi a hálózati zárat a telefonról, amennyiben eltelt két év a vásárlás óta...

(#27) Beatrix2008

Beatrix2008
(újonc)

Sziasztok!
Én ajándékba kaptam egy Pannonos Nokia5000, de Vodás vagyok. Tud valaki segíteni? Tudjátok mire gondolok! :))

(#28) Jégkokó válasza Beatrix2008 (#27) üzenetére

Jégkokó
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Igen veszel egy ilyen kis kártyát amit a simkártya alá kell berakni és máris mehet bele akármelyik szolgáltató simje

(#29) Beatrix2008 válasza Jégkokó (#28) üzenetére

Beatrix2008
(újonc)

Szia
Köszi a tippet! :R
Ok :C , de mi a neve ennek a kártyának és hol, valamint mennyiért lehet hozzájutni?

(#30) Viktor0610 válasza Beatrix2008 (#29) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

Turbo SIM, erre keress rá.

(#31) Beatrix2008 válasza Viktor0610 (#30) üzenetére

Beatrix2008
(újonc)

Hali!
Köszi a tippet! Utánna olvastam és különböző értékeléseket találtam, a sok kétkedés ellenére, hogy használható, mert igen vékony. Ezért most próbálom felvenni a kapcsolatot egy forgalmazóval, ugyanis nem egy nagy összeg (1800 Ft-ért találtam). Ha meglesz mindenféleképp leírom, hogy hogyan jött be nekem. :C

(#32) Beatrix2008

Beatrix2008
(újonc)

Hali!
Hát megjött a Turbo Sim és tényleg igen vékony és valóban be is férne, ha nem lenne rajta egy pici fekete bigyó amitől nem. :W Az én telóm Nokia 5000 és a kártyát úgy kell beledugni és ezért végképp nem fér bele. :O

(#33) kaller1 válasza Beatrix2008 (#32) üzenetére

kaller1
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Szia! Nézzál már át ebbe a topikba,és olvass vissza pár hozzászólást: [link]

(#34) borbas85

borbas85
(újonc)

Sziasztok N97-et lehet függetleníteni?

(#35) kaller1 válasza borbas85 (#34) üzenetére

kaller1
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Nem.

(#36) sysko82

sysko82
(újonc)

Sziasztok!
A nokia 5000-es telefonom,írtó lassan reagál mindenre,ezen segít a szoftverfrissítés??
Köszi a válaszokat

(#37) kaller1 válasza sysko82 (#36) üzenetére

kaller1
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Talán igen, de amúgy sem egy sebességbajnok ez a típus... :U

(#38) HaliAdi

HaliAdi
(tag)

A turboSIM tényleg működik?Mert ismerősöm vett Iphone-ba egyet és nem ment neki... pedig az is benne volt a listában.

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#39) HaliAdi

HaliAdi
(tag)

Na mi történt? Itt megállt az élet? :/

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#40) máyköl válasza HaliAdi (#38) üzenetére

máyköl
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Kéne mennie pedig... Régebben próbálgattam TurboSim-eket, néha nehézkesen mennek, fontos, hogy jól érintkezzenek, meg soknál a sim kártyát is vágni kell. :)

Hala Madrid!

(#41) HaliAdi válasza máyköl (#40) üzenetére

HaliAdi
(tag)

olyat is hallottam, hogy valamelyikbe nem fár bele utána a kártya:D vagyis használhatatlan.

(#42) Zolibe

Zolibe
(újonc)

Sziasztok! Vettem az acconynak egy Nokia 7020-as telefont ( tudom-tudom randa, ocsmány, de még is... ). Rózsaszín telefon kellett , ez pedig jó árban volt. Na, de nem ez a lényeg! T-mobilos a cucc, garanciás, de nekem Voda kártyához kell. Bróbáltuk TurboSIM-el, nem üzemel mert BB5 SL3-as ( kódot csak a sima BB5-höz találtunk ). Szervízkábelt sehol nem találok hozzá, így egy flash progival sem tudjuk átfuttatni. Van valakinek ötlete?

(#43) Lucifer666

Lucifer666
(újonc)

hello
Nokia 3720 ast lehet függetleniteni?

(#44) FRENK1988

FRENK1988
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Még jó hogy IMEI megadós sürgős segítségkérős lesz a topik ;] Amugy meg én is használok egy ilyen fóliát Nokiában. Semmit nem tapasztaltam belőle. Működik ahogy kell

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#45) khalim

khalim
(újonc)

hi,

e72-t lehet függetleníteni? nem találok megoldást sehol...

köszi

(#46) sz0tyi

sz0tyi
(lelkes újonc)

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. E72-vel kapcsolatban bármilyen segítséget szívesen vennék.

(#47) gabi_93

gabi_93
(újonc)

Sziasztok Srácok. Vettem tegnap egy E52-t el is vittem hogy kifüggetlenítsem de nekem azt mondták hogy Magyarországon sehol nem lehet ezt kifüggetleníteni és ELVILEG a Turbo Sim-et sem támogatja. Mi a megoldás? Valaki írjon nekem privit aki tud valamit. Meghálálom valahogy. :R :R :R

(#48) sleszy

sleszy
(újonc)

Sziasztok!
Nekem is az a kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne függetleníteni nokia e72-őt? Neten nem találok semmi használhatót. Kérdeztem olyat aki mobil függetlenítéssel foglalkozik de nem vállalta ez a típust. Ha valakinek lenne infója ezzel kapcsolatban akkor kérem h írja le.
Előre is köszi!

(#49) nokaivarázs válasza sleszy (#48) üzenetére

nokaivarázs
(újonc)

nokiák esetén keressetek meg bátran ;)

(#50) Findzs

Findzs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

van egy nokia 2760 -asom amit el szeretnék adni és szeretném visszaállítani a gyári beállításokat, tehát hogy töröljön mindent
de kódot kér hozzá, próbáltam végigírni 0 -val vagy 1 -essel de nem fogadja el
milyen kód kell oda ?

azért ide írtam mert ez volt a legfrissebb nokiás topik

köszi

Hirdetés

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.