Új hozzászólás Aktív témák

  • BoC1ka

    senior tag

    Baz olvasom, és már felment az agyvizem...gondolom vérnyomással nincs baj:D Szerintem nem szabad tűrni sose, ez nem azt jelenti hogy egyből fizikailag kell megoldást keresni. okosabbnak kell lenni, az nem okosabb felfogás hogy hallgat az ember. Persze én fiatalabb vagyok szerintem 10 évvel, sosem bántottam azt aki "gyengébb" jellem, inkább én voltam aki megvédte többiektől, de azt jól tudom hogy az emberek azért ordítoznak és csesztetnek és b....nak ki emberekkel, mert a másik illető engedi nekik, és nem azért mert erősebbek szövegbe jellembe erőbe,,,nem szabad engedni. Sokkal jobban meglepődnének ha pont az ellenkezőképp kezdenél el viselkedni. fura példa de pl barátom irgalmatlanul fél a kutyáktól, bitang nagy darab gyerek, nekimentek 3an..vicc lett volna nekik, de ott volt egy kuvasz...remegett a gyerek, de odament és megsimogatta...szép, okos kutyuli...a többiek meg csak néztek egyből békénhagyták...tehát ha belül nemis, de sokat számít a külsöleg vett felfogás. Anyukám mondta, a busz és a nők után sose fuss:) nem éri meg:) Szerencsére nekem nagyon korrekt főnököm van, tartok tőle hogy mikor csesz le, és pont ez az ami tetszik benne. viszont kultúráltak vagyunk.

    Remélem nem bántottalak meg, remélem az új munkahely jobb:)

    YNWA

Új hozzászólás Aktív témák