2014. április 24., csütörtök

(#1) nbg

nbg
(senior tag)

Na, ezt azert mar egy picit soknak talalom... Az nyilvan rendben, hogy a teljes nevuket levedetik, de hogy egy kiragadott reszet?! Legkozelebb majd jon a nyomtatott, nagy "F", es a kek szin?
A masik szomoru dolog viszont az, hogy van olyan hivatal, amelyik ezt jova is hagyja...

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#2) Siera

Siera
(senior tag)

A like még rendben van,de ,hogy a Face,és a Book?
A lelki szemeim előtt már látom,hogy az összes könyvtárnak,és internetes könyvesboltnak nevet kell változtatnia csak azért,mert valami hülye lefizette a Szabadalmi Védjegy hivatalt...

Ha valamilyen áru miatt keresel PM-ben akkor írd oda, hogy mi az, mert anélkül nem tudom, hogy mire gondolsz!

(#3) ntomka

ntomka
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem nyomom a dislike képet, mert a rajongók még itt is megtalálnak szólni...

ツ Headphones on - World off || Prohardver! Eszközök a webstore-ban: http://goo.gl/NYgIE

(#4) WonderCSabo

WonderCSabo
(Szakértő)
LOGOUT blog

Ez pofátlanság, és nem is értem, h. egy ilyen gyakran használt köznevet hogy lehet levédetni.

ntomka: Most rám céloztál? Pedig most egyetértettem volna veled, ha kiraknád. ;)

- Tommy was weak. Tommy was stupid. Tommy is dead. - I'd drink to that.

(#5) dajkopali válasza Siera (#2) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

azt ne felejtsd el, hogy ezek a védelmek azért specializáltabbak
ha netalán szereznek valami védettséget a book-ra, ahogy nagy valószínűséggel a face-re megszerzik, az csak egy szűk területre vonatkozik, a közösségi oldalakra, tehát sem a könyvtárak, sem a könyvesboltok nem érintettek

"...a múltkor nem is tudom, miért, belenéztem egy ilyenbe, de – bár ez is az anyagom – ha nem muszáj, akkor nem nyúlok bele vállig a szarba" - Parti Nagy Lajos

(#6) Balika911 válasza WonderCSabo (#4) üzenetére

Balika911
(PH! kedvence)

Remélem a felülvizsgálat során kiderül majd, hogy sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#7) HelloWorld

HelloWorld
(tag)

Nagyon találó a cikk címe :)

(#8) ntomka válasza WonderCSabo (#4) üzenetére

ntomka
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

:R

Mondjuk erre van egy ilyenem:

:DDD

ツ Headphones on - World off || Prohardver! Eszközök a webstore-ban: http://goo.gl/NYgIE

(#9) BR4D

BR4D
(PH! addikt)
LOGOUT blog

elmennek ezek a f@szba

(#10) hemaka

hemaka
(PH! kedvence)

védjék csak, nagyon nem érdekel :D

„Turn your face to the sun and the shadows fall behind u.”

(#11) h-yle

h-yle
(őstag)
LOGOUT blog

Szerintem igazuk van.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) domi007 válasza ntomka (#8) üzenetére

domi007
(őstag)
LOGOUT blog

Lájkolom :DD

Amúgy meg a hírre: :W :W :W

"...de a tudomány mai állása szerint az ipari méretekben is használható SHA1 collisiont generáló eszköz a nagyon nagy számokat polinomidőben faktorizáló algoritmust tartalmazó fecni hátuljára van felírva." - ys

(#13) fricz19 válasza BR4D (#9) üzenetére

fricz19
(őstag)
LOGOUT blog

+1 :B

(#14) WonderCSabo válasza h-yle (#11) üzenetére

WonderCSabo
(Szakértő)
LOGOUT blog

Miért is?

(#15) Sanyix

Sanyix
(PH! addikt)
LOGOUT blog

És a szellemi fekete lyuk nő nő, és forrása az usa...
bár pozitívum, hogy emiatt az epl szopni fog :D (fácsetájm)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#16) moonman

moonman
(Jómunkásember)

FaceTime? na vajon melyik cég "érzékenyebb"?

(#17) HyP3b0y válasza Sanyix (#15) üzenetére

HyP3b0y
(senior tag)

Én is erre gondoltam, de az FB szempontjából késő bánat, visszamenőlegesen nem játszik a dolog :)

Ennyi erővel levédetném a "Phone" szót és szarrá perelném nem csak az apple-t :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#18) Sanyix válasza HyP3b0y (#17) üzenetére

Sanyix
(PH! addikt)
LOGOUT blog

el kéne mennem usába és levédetni az a betűt... milliárdos lennék pillanatok alatt.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#19) Lenry válasza WonderCSabo (#14) üzenetére

Lenry
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

gondolom ennek annyi a lényege, hogy ne tudjanak klónoldalak indulni, teszem azt, Facepaper néven

"Kár volt rád pazarolnom ezt az 1 percet, máris utállak" - csƵ random hülyegyereknek | VW Passat 1.9TDI :)

(#20) moonman válasza Lenry (#19) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

fuckbook már úgyis van. legalábbis úgy hallottam. :U :D

(#21) WonderCSabo válasza Lenry (#19) üzenetére

WonderCSabo
(Szakértő)
LOGOUT blog

Lehet, de akkor is túlzásnak tartom ilyen köznevek levédését. Hiszen a teljes távközlési szektorban védetik le.

(#22) Eszleny

Eszleny
(fanatikus tag)

Face...palm.

''I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us'' - Calvin & Hobbes

(#23) Edenyke válasza moonman (#16) üzenetére

Edenyke
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nekem is ez jutott rögtön eszembe!
Kíváncsi vagyok lesz-e köztük vmi..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24) janos666

janos666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Face - Kicsit erős, de hát "hülyéknek áll a világ" (ízé... jogászoknak? ;]).
Like - Na jó, vigyék, ha már úgy is beépült a köznyelvbe. (Még a "Lájkol" is -> Kiráz a hideg, ha hallom az utcán. De már egyetemi tanárom is mondta poénból. :N)
Book - Na menjenek már levédetni a..... annyukat leves ellen. :W

[ Szerkesztve ]

Monitor, TV, projektor, kamera és nyomtatókalibrálást vállalok. +36 30 577 1994

(#25) lordfreyr

lordfreyr
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ezek az amerikaiak egyre hülyébbek. Ha létezne náluk csak egy kicsit is valami valódi jogrendszerhez hasonló dolog, úgy megsz*patnák ezt a céget, hogy a védettség helyett égne az arcuk rendesen. Komolyan mondom ilyenkor (és szerintem ezzel nem vagyok egyedül) én érzem rosszul magam, hogy egy fajhoz tartozom azokkal ott.

"Nagyon útálkozhatott az Isten, Hogy ilyen csúnya planétát köpött!"

(#26) Vangelis

Vangelis
(PH! nagyúr)

www.fészbúk.hu

gyorsan levédetem.

Muhhaaa

Marhaság, utálom a közösségi oldalakat.

Sokan szeretik, de lehet hogy többen utálják

iwiw meg myvip egyszerűen hányinger, de sajna rajta vagyok.
Csak megszűnnek egyszer. :)

(#27) Vangelis

Vangelis
(PH! nagyúr)

Egyébként nálunk miért csak most szennyezett meg minden egyes honlapot?

Vagy csak én nem figyeltem eddig.

(#28) WonderCSabo válasza Vangelis (#26) üzenetére

WonderCSabo
(Szakértő)
LOGOUT blog

Az oldal már elkelt amúgy. ;)

(#29) Vangelis válasza WonderCSabo (#28) üzenetére

Vangelis
(PH! nagyúr)

Minden nagy bizniszből kimaradok... ilyen a szerencsém

(#30) janos666 válasza Vangelis (#29) üzenetére

janos666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ja, ne is mond... azóta is ideges vagyok, ha gemkapcsot látok. :))

(#31) h-yle válasza WonderCSabo (#14) üzenetére

h-yle
(őstag)
LOGOUT blog

Ha hasonló témájú weboldalt indít valaki "faceakármi" néven mindenki a "nagytestvérre" fog asszociálni. Engem is zavarna, ha lenne egy jólcsengő márkanevem, és mások profitálnának belőle.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#32) WonderCSabo válasza h-yle (#31) üzenetére

WonderCSabo
(Szakértő)
LOGOUT blog

Előbb írtam, h. az egész távközlési szektorra levédették ezeket a közneveket, ez már nagyon túlzás. Az Apple Facetime is bukta.

(#33) dabadab válasza dajkopali (#5) üzenetére

dabadab
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Azért elég meglepő, hogy elfogadták a "face"-t, a MS hiába próbálkozott a Windows trademarkosításával, őket elzavarta a hivatal azzal, hogy sima angol szavakat nem jegyeznek be.

DRM is theft

(#34) WonderCSabo válasza dabadab (#33) üzenetére

WonderCSabo
(Szakértő)
LOGOUT blog

Így van, köznevet elvileg nem is lehet, én is ezen csodálkozom.

Ezért lett a Blu-ray is Blu a Bluu helyett.

(#35) julius666

julius666
(PH! addikt)

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott. - Hofi Géza

(#36) BloodyEddie

BloodyEddie
(őstag)
LOGOUT blog

Miért nem védetnek le egy egész angol szótárat?

(#37) janos666 válasza WonderCSabo (#34) üzenetére

janos666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az érdekes, mert a "Blue-Ray" sem hangzik sokkal köznapibban, mint mondjuk Compact Disk. :U
Sőt, a kék sugár hamarabb utal valamiféle optikai technológiára, szemben a sűrű lemezzel, ami szinte bármiféle lemez lehet (akár egy viszonylag nagy térfogat sűrűségű, forgácsból préselt és ragasztott lemez...)

(#38) moonman válasza dabadab (#33) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

Windows is a registered trademark of Microsoft Corporation in the United States and other countries.

én anno pl. külön engedélyt kaptam, hogy "Windows Portal"-ként üzemelhessen a lapom.

[ Szerkesztve ]

(#39) DeltaPower

DeltaPower
(őstag)

facepalm

Gyógyíthatatlan betegségek: "duál kór", "hekszakór" -- Sas húsz, foksz kettő!

(#40) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Azt hiszem az Idiocracy-ben volt valami hasonló, hogy nem lehetett szavakat kiejteni :)

(#41) maláj

maláj
(őstag)

ezek bu*ik esküszöm :(((
levédetem az "a" betűt mindenre kiterjesztve és lehet perkálni szépen ;]

mi a f@szom az a "dodó, hype, epic fail, facepalm, bullshit, lol, eye candy, powaaa, lájk, fain, candybar, applehater, hoax, páwa" & tsai ??? beszélni picit magyar ???

(#42) tobal

tobal
(tag)
LOGOUT blog

Engem nem igazán érdekel, ez úgyis csak az USA-ban lesz érvényes, ők meg úgyis annyi hülyeséget csináltak már... egyel több vagy kevesebb, nem mind1? :D

(#43) lordfreyr válasza Kalandor (#40) üzenetére

lordfreyr
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Fordítva, egy mondat volt (Brought to you by Carl’s Jr.), aminek a kiejtéséért pénzt kaptak. Bizonyos szavaktól meg buz*nak néztek.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon útálkozhatott az Isten, Hogy ilyen csúnya planétát köpött!"

(#44) EmberXY

EmberXY
(őstag)

Miért nem védetik le a "." karaktert is?
Ebből még Skynet probléma lesz egyszer... :)

"Bandits at 8 o'clock move in behind us, ten ME-109's out of the sun. Ascending and turning our spitfires to face them, heading straight for them, I press down my guns." - Iron Maiden: Aces high *** PH! rang kalkulátor: phcalc.atw.hu/

(#45) Frenky89 válasza EmberXY (#44) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Akkor már a .*-ot, vagy csak simán a *-ot :)

(#46) ddekany

ddekany
(PH! kedvence)

Én azt nem értem, hogy a "like" levédése miért nem zavarja azokat, akiket a többi levédése zavar... Egy teljesen köznapi angol szó. Egyáltalán hogyan nem lehet használni? Nem írhatom rá önmagában egy gombra? Valószínűleg én amerikában semmit nem tudnák csinálni, amivel tudtomon kívül nem sértek meg egy halom márkanevet, szabadalmat, stb... Pl. a "like" se mondott nekem semmit, amíg most utána nem néztem hogy mi ez.

(#47) BR4D válasza ddekany (#46) üzenetére

BR4D
(PH! addikt)
LOGOUT blog

engem ugyanúgy zavar a like levédetése is... köznapi szavakat ne védjenek le, hanem inkább tegyenek egy szívességet nekem...

(#48) JetiRulez

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Képtelenség, kamu, bulvár. Egyszerűen nem lehet elhinni. :Y
Ráadásul még lesz egy közös harcuk a Google-lal a levelezési szolgáltatáson kívül. A YouTube-on is Like van.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..." \ Hardverapró: goo.gl/D7dkt \ Vatera: goo.gl/qxkh4 \ Telefonra, e-mailre, privát üzenetre, hozzászólásra reagálok.

(#49) ntomka válasza JetiRulez (#48) üzenetére

ntomka
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Persze, mert az egy tök alap angol szó, mint itt a tetszik. Hogy nézne ki, ha itt is levédenék az utóbbi szót? Agyrém...

(#50) &rew

&rew
(PH! addikt)

akkor amig lehet:

mod: jah, a palm mar ugyis vedett...

[ Szerkesztve ]

(#51) Metalfan

Metalfan
(senior tag)
LOGOUT blog

Én a távközlési cégek helyében gyorsan és agresszíven ráépíteném a reklámokat a face szóra, amíg nincs levédve. Legalább egy jó nagy adag fricska lenne a FB-nak :U

"A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel." by Totalcar

(#52) vans?

vans?
(őstag)

Ez mar eros tulzas. Remelem ennel tovabb nem mennek.

Ja, a cim nagyon kis kreativ. :K

"Women and children can afford to be careless, but not men."

(#53) only1

only1
(újonc)

Énis facebook használó vagyok,de ez tényleg röhej...

Hirdetés

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.