Új hozzászólás Aktív témák

  • 14bob88

    csendes tag

    Mint sokan mások, én is egy újságban láttam, gondoltam utánnanézek, mivel a SonyEricsson D750i-m már elég lestrapált állapotban van. Ahogy így nézegetem, szerintem elég jó kis telefon ez, azt az egyet sajnálom, hogy a lámpa nem a kameránál van. Ha már kameránál járunk, 1.3 mpixeles szerintem bőven elég. Igaz a mostanin jobb van, de elvégre telefonálni akarok nem fényképezni, arra ott a gép...:D. Bővíthető is, ez megint csak plusz pont. Lépésérzékelő valahogy hidegen hagy, de ez a SonyEricssonos zeneváltásos cucc néha vicces.:D Aksija elég jól bírja, ha igaz amit írtak, ezzel ismét nincs panasz. Az OLED kijelző még csak dob rajta, nem nagyon lesz olyan, hogy nem látsz rajta valamit, ezenkívül erős fénye van. Mellesleg jobb mint az LCD ami a mostani készülékekben van. 1.8 hüvelykes kijelző megint nem rossz, nem az a pici sz*r. ;) Összegezve: Ennyi pénzért még egy fele ilyen telefont is megérné megvenni, én most vertem szét 2 régi Alcatelemet, ideje ismét bizalmat szavazni nekik. Amint tudok megpróbálok beszerezni egyet, és írok róla egy "tesztet" Jah, és remélem egy fülhallgatót sem sajnálnak hozzá!:D

Új hozzászólás Aktív témák