Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz nicu71 #235 üzenetére

    Nos, a "Win 8 SP1" és az appok updateje az két külön dolog. Az appos dolgot csak azért említettem, hogy rámutassak mennyire bugos a store (is). Mára már nekem is amúgy megjavult a dolog (gondolom, igazából valahogy "sutyiban" mászott fel szerintem 1-2 update). Az appokra valóban ráfért a javítás, habár a naptáron kívül nem használok mást, mert még így is használhatatlanul fapadosak.

    A lényeg az, hogy úgy jött ki az RTM (amit a boltokban te bitre pontosan meg fogsz kapni pénzért), hogy azonnal egy service packnyi javítás fért rá. Ráadásul gyanítom a ezek nagy része a kód véglegesítése előtt is már - legalább részben - kész volt, mert rahedli az RC-ből/bétából ismert (és komoly) bug volt az RTM-ben. Senki sem sírt volna ha 2 héttel később jön ki, egyszerűen csak szartak bele az MS-nél. Emellett szerintem a frissítés maga is hozott új bugokat, mostani indításnál a bejelentkező képernyő pl. valamiért olyan fosul jelent meg, hogy csak néztem mint borjú az új kapura: a kép 3/4-e fekete volt (valahogy kisebb felbontást érzékelt az os és a bal felső sarokban jelent meg az eredeti kimenet olyan 800×600 felbontásban), illetve a loginnek az a csúsztatható "fedője" egybe volt mosva a rendes login képernyővel. Aztán szerencsére login után megjavult, ez legyen a legnagyobb bajom, csak egy példa volt.

    Én nagyon nem panaszkodhatok, mert nekem Dreamspark révén ingyen volt - ha sokat bakizik a rendszer megy vissza a Win7 - de aki súlyos pénzekért megveszi az új taccsképernyős gépet az OEM os-el, az mit fog szólni amikor tiszta feature az egész? És akkor a metrós ökörködést még meg sem említettem.

Új hozzászólás Aktív témák