Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Cathfaern #35 üzenetére

    Közben nem voltam rest, és mégiscsak kipróbáltam az "új" krómot. Már le is töröltem. Tapasztalatok:

    1) Még mindig nem lehet beállítani a legkisebb megjelenő betűméretet. Vakok hátrányban. Ezért próbáltam Ctrl++-szal nagyítani, ami viszont...

    2) Ctrl++ nagyításnál bunkón nagyít. Nem tördeli újra a szöveget, úgy, mint a FF, ami ezért széltében nem fér ki a képernyőre, hacsak nincs az embernek faltól-falig monitora.

    3) Még mindig nem jegyzi meg egy oldal nagyítását. Macerás, hogy akárhányszor újratöltöm, mindig nagyítanom is kell, ami – amint azt fent leírtam –, még mindig kihívásokkal küzd.

    3) Magyar nyelvű helyesírás-ellenőrző még mindig nincs benne alapból. Nem mintha bajom lenne a helyesírással, azonban jó, ha van. A félreütésekre figyelmeztet.

    Szvsz nem kéne ekkora léptekben haladni azzal a verziószámmal. Engem userként a használhatósága érdekel elsősorban, nem azt, hogy mi van a "motorháztető" alatt. Nem vagyok programozó, hogy erre gerjedjek.

    Számomra – hangsúlyozom: számomra – még mindig használhatatlan. 2× kipróbáltam, abból 2× nem tetszett. Mindkétszer elküldtem nagyjából ugyanazt a visszajelzést, amit máig nem javítottak ki benne. :(((

    Nem hiszem, hogy harmadszor is próbát fogok tenni vele. Én lehúztam a klotyón, akárcsak az Operát. Persze, ettől másnak még nem muszáj.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák