2014. szeptember 23., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (PS3) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-07 02:00:41

IT café

PS3 topic összefoglaló.
A topic a továbbiakban sem foglalkozik warezzel (alapelvek)!
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#24351) darky@

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ma nagyon komoly versenyeket toltunk gt5-be pár ph-s kolegával. Isteni volt. :)
Esős pályán megpróbálkoztam audi r8-al sima felületű verseny gumikkal komoly volt az is! :Y ;]

[ Szerkesztve ]

Xperia™ Z1 Compact® 4.4 Kit-kat

(#24352) Xmodule válasza darky@ (#24351) üzenetére

Xmodule
(őstag)
LOGOUT blog

jaja fain volt csak vegyél mikrofont:D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#24353) darky@ válasza Xmodule (#24352) üzenetére

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Meglesz! Usb-s mikrofon be a ps3-ba és megy is ugye? Mindig kicsit hátrányba voltál mert én max tuningos kocsikkal mentem csak. És azoknak a motorját fojtottam el pp-höz. Milyen kormányod van? Nem értettem amikor mondtad lobby szobába.

[ Szerkesztve ]

(#24354) Gebriel válasza redXIII (#24347) üzenetére

Gebriel
(PH! kedvence)

Jah ha már itt ennyien tolják.. :D

(#24355) vaksi8

vaksi8
(senior tag)

Este lesz saturday cup! 19 kor szoba nyitás 20 kor verseny!Magyar srácok csinálják aki tud az menjen jó buli! szabi96 ot kell felvenni barát list.ra

(#24356) redXIII válasza anulu (#24349) üzenetére

redXIII
(fanatikus tag)

Valszeg nem ártana egy újrapasztázás sem.Nekem is 40Gb-van,de nagyon ritkán pörög fel a venti úgy rendesebben.

elszámoltam a végtelenig.kétszer.

(#24357) Xmodule válasza darky@ (#24353) üzenetére

Xmodule
(őstag)
LOGOUT blog

Hát nekem BT -s headsetem van. Nokia BH-503 ebayen vettem eleg olcson lehet kapni es nagyon jo! Amugy kormanyom egy Driving Force GT van. De nem sokat szoktam jatszani ezert total amatör vagyok:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#24358) nike_

nike_
(PH! kedvence)

hát ez lol... küldtek egy mailt, hogy változtassam meg a jelszavam, hogy be tudjak lépni a psn-be. ráklattyoltam a linkre, erre mit ír: az oldal jelenleg karbantartás miatt nem üzemel.

:(((

Everybody dies. Some just need a little help.

(#24359) karakpecze21 válasza darky@ (#24353) üzenetére

karakpecze21
(őstag)

Nekem USB-s fejhallgatóm van, úgyhogy mennie kell.

Nem tudom én ma nagyon szakadozva hallottam, de volt rajtam kívül más is aki panaszkodott erre.

Innentől kezdve aki nem képes privát üzenetre válaszolni, főleg annak ellenére hogy ő keresett meg valamilyen ügyben, végleg tiltólistára teszem.

(#24360) anulu

anulu
(PH! félisten)

nálam nem tudom mi volt a gond, h miért szakadozott nálatok a hangom. mondjuk ha a PS nem támogatja a Sony bt headsetet az lol :)

mindenesetre jó volt, köszi a versenyeket :)

''Ha egyszer meghalok, ne kérdezd meg, miért büdös a lábam!'' | Feel the power! Intel Core i7 | MCITP-SA/VA/EMA2010 | iPad4 32GB /w Cellular | iPhone5

(#24361) anulu

anulu
(PH! félisten)

az azért kicsit gáz, h amikor az ellenfél kilép meccs közepén, nálam is DNF-ként jelenik meg a statban :S

''Ha egyszer meghalok, ne kérdezd meg, miért büdös a lábam!'' | Feel the power! Intel Core i7 | MCITP-SA/VA/EMA2010 | iPad4 32GB /w Cellular | iPhone5

(#24362) Gebriel

Gebriel
(PH! kedvence)

Egyre gyakoribb lesznek a hacker támadások?

Vagy eddig is ennyi volt csak nekem nem tűnt fel :F

(#24363) tomgabor

tomgabor
(senior tag)

Ez igaz? Vajon ez is bugos mint ez ,hogy mentés elszáll vagy 80%-nál lefagy azt ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#24364) tomgabor

tomgabor
(senior tag)

Azok a régi szép idők amikor még a felhasználók voltak a fontosak.

[ Szerkesztve ]

(#24365) karakpecze21

karakpecze21
(őstag)

Én is köszönöm srácok a versenyeket. :R
Ennek neki kell majd még párszor feküdnöm, mert én konkrétan alig találtam be a szobába. :)

Így azért sokkal jobban élveztem a játékot, még ha én voltam a leggyengébb láncszem is.
Ha valakinek van kedve holnap is szaladni pár kört, akkor csatlakozzon.

Innentől kezdve aki nem képes privát üzenetre válaszolni, főleg annak ellenére hogy ő keresett meg valamilyen ügyben, végleg tiltólistára teszem.

(#24366) darky@ válasza karakpecze21 (#24365) üzenetére

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ha szervezkedtek a HOST irja már meg PRIVÁT üzibe a szoba nevet és a pálya nevet hogy hamar meg lehessen találni holnap mennék én is.

(#24367) gabesy

gabesy
(tag)

Legközelebb, ha összejön... én is beszállnék majd egy GT5 versenybe.

Gabesy

(#24368) v!ct0y válasza darky@ (#24366) üzenetére

v!ct0y
(PH! kedvence)

Egyszerű. Rámész a főmenüben a communityre ott van egy olyan my lounge vagy valami ilyesmi egy kávés csésze fölötte lesz egy kis jel arra kell rámenni és aki ismid játszik oda be tudsz lépni egyből, nem kell keresgélni. Tegnap jöttem rá én is :)

Origin: vIct0y , WoT: victoy

(#24369) Gebriel válasza karakpecze21 (#24365) üzenetére

Gebriel
(PH! kedvence)

Meglesz újra a játék akkor beszállok én is és onnantól nem kell aggódnod, versenyezhetsz velem az utolsó előtti helyért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24370) anulu

anulu
(PH! félisten)

ilyen abszolút fun bajnoksághoz mit szólnátok? mondjuk nem hosszú versenyekkel, max 30-40 (vagy km-ben meghatározva) percesek. ha ez sok már felvetés szintjén is, akkor sorry, endurance-hez vagyok szokva :D

mondjuk vasárnap délutánonként, mintegy a hét levezetése gyanánt :) pálya van elég, pp rendszerrel egész jól meg lehet határozni a dolgot gyártó meg egyéb megkötések nélkül :) akár versenyenként más pp is lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#24371) MysFromHun

MysFromHun
(újonc)

Sziasztok Fórumozók!

1, Azokkal a kérdésekkel/problémákkal fordulok felétek, hogy elkezdtem a CallOfDuty Black Ops-al játszani, leginkább a multiplayer részét részesítem előnyben és amikor játszom valami kattogást hallok a PS felől ( mintha folyamatosan olvasna). Játszom az Uncharted2-vel is ott a multiplayer pálya elején 1-2 beolvasás, kattogás hallatszik, de utána megszűnik. (van ismerősöm, aki szintén játszik a PS3-án BlackOpsal és nála pedig a pálya elején van 1-2 kattogás és utánna megszűnik)

2, A másik problémám még a BlackOpsal, hogy a kép nem folyamatos állandóan kis laggokkal megy, lehet azért mert folyamatosan olvas? Ebből arra következtetek, hogy a lemez lehet-e a hibás?

3, Interneten keresztül rendeltem, és ha megtudtok erősíteni abban, hogy a lemezem lehet a hibás akkor élhetek-e valamiféle garanciával. Másfél hónapos a lemez, de a PSN miatt a multit nem tudtam tesztelni.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv: MYS :R

PS3 160GB - Uncharted 2, Call of Duty Black Ops

(#24372) vaksi8

vaksi8
(senior tag)

Sziasztok!
Ma terveztek valamilyen futamot?Mert beneveznék is .

(#24373) karakpecze21 válasza vaksi8 (#24372) üzenetére

karakpecze21
(őstag)

Én fogok biztos játszani kicsit délután.
A Lamborghini-et is kicsit feljebb tuningoltam.(amennyire futotta a kis pénzemből)
Pl. a turbo kit-et nem tudom miért nem tudtam beletenni, pedig volt még pénzem.
Majd még azt kell megtalálnom, hol és hogy tudom állítani a sebességek áttételét.

(#24374) darky@ válasza karakpecze21 (#24373) üzenetére

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Forma 1 után csapassuk.

(#24375) vaksi8 válasza karakpecze21 (#24373) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Azt a transmission beállitásokba tudod kezelni de csak akkor ha megveszed a legjobb váltót ha jól emlékszem 20000 credit.Csak az a baj a lamboval meg általában a utcai szériás autókkal hogy nagyon labilisak.érdemes lenne kuporgatni kicsit pl.egy xanavi nismo-ra 950000 credit és azt fejlesztgetni.pénzt legjobban szerintem a lambos sesonal eventel lehet a nürg./d pályán.5 kör (kb 7perc) 170000 cr. az első hely.Pár millát már igy össze szedtem

[ Szerkesztve ]

(#24376) darky@ válasza anulu (#24370) üzenetére

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Anulu én meg pont hogy nem vagyok híve az endurance versenymódnak. Tegnap host voltam váltogattam a pályákat. :)

(#24377) anulu válasza darky@ (#24376) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

ok, csak felvetés volt :)

(#24378) karakpecze21 válasza vaksi8 (#24375) üzenetére

karakpecze21
(őstag)

Értem.
Hát igen, tudom, hogy gyüjtögetnem kellene, majd valamikor neki is állok, mert most csaknem 0 kreditem van.

Addig elpötyörgök a pályákon veletek.Nekem úgy is a részvét a fontos. :P

darky@ : Rendben.Felspannolod magad az F1-el mi? :DDD

Más: Remélem tegnap mindenkit felvettem a barát listára.
Ha valakit kihagytam véletlen, akkor bocsánat és vegyen fel bátran.

[ Szerkesztve ]

(#24379) DM-Fan válasza MysFromHun (#24371) üzenetére

DM-Fan
(Szakértő)
LOGOUT blog

Ugyan a Black Ops nincs meg, de a COD4, COD5 és COD6 igen, azok elég sokat forogtak a gépemben és valószínű azzal a jelenséggel szembesülsz, amivel a COD6-nál is találkoztunk: nevezetesen a játék rettenetesen sokat dolgoztatja a léptetőmotort. Rengeteg meghibásodás volt a Modern Warfare 2 miatt, anno még petíció is indult az Infinity Ward felé, hogy adjanak ki egy PS3-patch-et, amivel lehetővé tennék a HDD-install opció választását. Végül erre nem került sor, így én is hanyagoltam a MW2-t, nem sokat volt a gépemben emiatt. Sejtésem szerint ugyanez a jelenség van a Black Ops-nál is.

A lag-okkal kapcsolatban sem Te vagy az első, aki ezt jelzi - épp a héten kerestek privátban ezzel kapcsolatban, hogy segítsek eldönteni, hogy a megjelenítő-e az oka, de egyértelmű volt, hogy nem. Szerintem egyszerű szerveroldali problémáról van szó, tudtommal ezen játék sem kapott dedikált játékszervereket és emiatt sokszor előfordul, hogy romlik a játékminőség, lagol, szaggat. Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni.

Fentiek tükrében szerintem nem a lemezed hibás.

Get Moded!

(#24380) Gebriel válasza DM-Fan (#24379) üzenetére

Gebriel
(PH! kedvence)

(van ismerősöm, aki szintén játszik a PS3-án BlackOpsal és nála pedig a pálya elején van 1-2 kattogás és utánna megszűnik)

No és ezzel akkor mi van :F

(#24381) MysFromHun válasza Gebriel (#24380) üzenetére

MysFromHun
(újonc)

Igazából nem is izgatna ez a lagg probléma, ha mindenkinek ilyen volna, de az, hogy nálam az egész pályán keresztül jön a kattogás és egy pillanatra sem áll meg.
Pedig, ha csak 1-2 beolvasás volna az lenne a normális...
De a géppel sem lehet probléma, hisz az Uncharted-nél pedig 1-2 beolvasás és kész...
Ennél a COD-nál nincs HDD-re való telepítési lehetőség?

Más: amikor indítom a multit a jobb alsó sarokban írja, hogy reading HDD.

PS3 160GB - Uncharted 2, Call of Duty Black Ops

(#24382) anulu válasza karakpecze21 (#24378) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

Lamborghini versenyen Nürburgring GP/D-n kb 8 perc alatt lehet 160k kreditet összehozni :) kb 1 órát rászánsz az 1 milla :)

(#24383) DM-Fan válasza MysFromHun (#24381) üzenetére

DM-Fan
(Szakértő)
LOGOUT blog

Gyanítom nála is megvan a kattogás végig, csak lehet, hogy neki picit csendesebb a léptetőmotor. Ugyanakkor az sem biztos, hogy mindegy, hogy melyik pályáról van szó. Az egyes map-ek eltérő méretűek, több-kevesebb rajtuk a tereptárgy, amihez be kell tölteni a lemezről a textúrákat. A MW2-nél is voltak pályák, amelyeken aktívabb volt a léptetőmotor, volt, amelyeken kevésbé. Szerintem ennyi áll a háttérben. Az ilyen játékokat kerülni kell, ha kímélni akarod a géped. Tudtommal nincs HDD-install opció itt sem, igazából PS3-on ez nem is jellemző.

A reading HDD annyit takar, hogy betölti a konfigurációs beállításaidat, profilodat, egyébként semmi. Párszáz kilobájt. Gyakorlatilag a játékadat teljes egésze lemezről olvasódik cache-be és swap-fájlba a HDD-re.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#24384) karakpecze21 válasza anulu (#24382) üzenetére

karakpecze21
(őstag)

Nekem a Lamborghini versenyeknél cs egy páya van, a Rome Circuit.
Az 1 helyen 24.000-ad.
hol találom akkor azt, amit te mondasz?Nyilván én vagyok a béna, mert nem találom.

Más:Nálam frankón elment a net.Remélem mire kezdünk megjavul. :W
Most egy levédetlen wifi jelre lógtam, de ha nem javul meg a netem, akkor valszeg kicsit maradok rajta a délutáni móka erejéig. :B ;]
Csak elég gyenge a jel és lehet nem lesz frankó.

(#24385) darky@ válasza karakpecze21 (#24384) üzenetére

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az angyali külső démoni belsőt takar. ;]

(#24386) vaksi8 válasza karakpecze21 (#24384) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

A sesonal events eknél keresd!Ahhoz kell internet kapcsolat

(#24387) darky@ válasza karakpecze21 (#24384) üzenetére

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Kösz a versenyeket muteromat jön az orvos beoltani mert beteg ezért kiléptem miután lefagytál. A PP-t azért kérdeztem mennyi mert a kocsijaimat hozzád akartam igazítani mert gondolom egy tuningos kocsid van még csak. :R

[ Szerkesztve ]

(#24388) darky@ válasza vaksi8 (#24386) üzenetére

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Valóban én megtaláltam és kereken 160 000-et ér az első hely! Full tuningos gallardoval lehetséges a győzelem.

(#24389) vaksi8

vaksi8
(senior tag)

Pont most lépett ki mindenki amikor mentem volna....
Karakpecze egy kis RDR hez mit szólnál?

(#24390) vaksi8 válasza darky@ (#24388) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Azt hiszem 600pp ig engedi felhúzni de azis bőven elég.Én még beszoktam lőni a végsebességet 270 re annál többet ugysem tudsz kihozni azon a pályán,de legalább jobban gyorsul.Meg a racing soft gumi nagyon fontos.Már az első kőr célegyeneséből átveszem az első helyet

[ Szerkesztve ]

(#24391) karakpecze21 válasza darky@ (#24387) üzenetére

karakpecze21
(őstag)

Én köszönöm! :R

Hálistennek megoldódott a net problémám is.

vaksi8 : Köszönöm.Ezt nem is tudtam.
Ez a RDR multis része, nem semmi.M?ár kihullik a hajam, hogy ennyit bénáztam.
Most már sejtem, hogy kell.Csak rohadt szarul tudom elolvasni ezeket az apro betüket, mert hagyományos tv-m van és semmit nem látok belőle. :O

[ Szerkesztve ]

(#24392) darky@ válasza karakpecze21 (#24391) üzenetére

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Épp itt lenne az ideje beújítanod egy fullhd-s tv-t akkor! :DDD Én egy philips 32" fullhd tv-n tolom a pc-t is meg a ps3-at is. Nagy élményt nyújt.

(#24393) _Bishop_

_Bishop_
(kvázi-tag)

Hali!
Sráácok, akkor ti ezek szerint tudjátok már használni a PSN-t! Nekem az a gondom, h küldi a linket, h változtassam meg a jelszavam! Beíeom az új jelszót, tovább gomb és erre kiírja, h karbantartás. De a jelszavat gondolom nem változtatja meg, mert továbbra sem tok bejelentkezni a PSN-be! :( Most akkor várhatok még mindíg v mi van?

(#24394) v!ct0y válasza _Bishop_ (#24393) üzenetére

v!ct0y
(PH! kedvence)

A jelszóváltós oldalt is meghackelték sajnos.

Origin: vIct0y , WoT: victoy

(#24395) tomgabor válasza _Bishop_ (#24393) üzenetére

tomgabor
(senior tag)

PS bekapcs -> system update -> utána bejelentkezés a PSN-be és akkor felszólít hogy változtasd meg a jelszavad. Én így csináltam, utána visszaállítottam az eredeti jelszavam :U

[ Szerkesztve ]

(#24396) karakpecze21 válasza darky@ (#24392) üzenetére

karakpecze21
(őstag)

Újítanék én, tervben is van, csak havi br.54K-ból nehézkesen jön össze.
Aztán lehet meg is szűnik hamarosan a melóhelyem....

Ha tehetem, akkor az első egy TV+Normális kormány vétele lesz.

(#24397) r3dsnake

r3dsnake
(PH! addikt)

(#24398) _Bishop_ válasza tomgabor (#24395) üzenetére

_Bishop_
(kvázi-tag)

Frissítés megvolt!

(#24399) darky@ válasza karakpecze21 (#24396) üzenetére

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nekem havi 56k 5 hónapig.

(#24400) darky@

darky@
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Uncharted 2 alatt fagyott már valaki gépe? FAT gépekre gondolok főleg mert nekem is az van.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (PS3) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.