Új hozzászólás Aktív témák

  • 4ron

    senior tag

    Üdv.

    A koliban van egy TP-LINK WR941ND típusú routerünk. A barátnőmmel wifin keresztül szoktunk néhanapján NFS Most Wanteddal, LAN-ban szórakozni. Hozzáadtuk a tűzfalhoz az engedélyezett alkalmazások közé az indító fájlt, minden rendben van, tudunk játszani. Viszont a szobatársam is szeretne csatlakozni, de ő nem tud, mivel nem látja a szervert.

    A probléma a következő: én tudom őt pingelni parancssorban, ő viszont az én gépemet nem. Kikapcsoltuk már a tűzfalat, AVG-t letiltottuk, így sem sikerült a pingelés, szóval a játékban sem látja a szervert. A vicc az, hogy a barátnőm gépén Win 8.1 van, az enyémen 10, valamint van egy otthoni kliens is, azon pedig XP. Ezeken mindegyiken működik a dolog, egyedül a szobatársam Win 7 gépénél van probléma.

    Mit ajánlanátok? Gondolom egyszerű a megoldás, csak már annyi mindennel próbálkoztunk, hogy valamit kifelejtettünk.

    ⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

Új hozzászólás Aktív témák