2014. november 1., szombat

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2007 (téma lezárva)

(#951) adyh válasza Tosee (#944) üzenetére

adyh
(tag)
LOGOUT blog

Köszi szépen sikerült! :C

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#952) sysloser

sysloser
(lelkes újonc)

2007 -es word-ben van egy táblázat, amibe szöveget kellene beírni. Az egyik cellájába. Ha leütök egy karaktert, a következőt a cellán belül új sorban folytatja, magyarul, mintha függőlegesen írnék, de szövegirány, cellaigazítás látszólag minden ok...

(#953) csokoládé13

csokoládé13
(kvázi-tag)

Hello
Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudom beállítani, az automatikus helyesírás ellenőrzésnél hogy a stilisztikai hibákat is jelölje például a két szóközt és hasonlókat (zölddel azt hiszem)?
Ez lenne a jelenlegi beállításom: [link]

A segítséget előre is köszönöm!

(#954) moonman válasza csokoládé13 (#953) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

a nyelvhelyességi hibák ellenőrzése lenne az, de nem tudom, miért szürke nálad. ez valami angol + mui pack-es vagy kókányolt változat?

(#955) moonman válasza rebugra (#950) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

először is Word (szó) world (világ) helyett :) és ilyen tükörírás-szerűt szerintem nem tud. teljes hasábot copypaste nem megoldás?

(#956) moonman válasza sysloser (#952) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

na ezt most így elég nehezen vizualizálom, de ha bekapcsolod a kis horgonyt a főlapon, nem mutat semmilyen sortörés/hasábtörés/stb. jelet az írás pozíciójában?

(#957) csokoládé13 válasza moonman (#954) üzenetére

csokoládé13
(kvázi-tag)

Nos benne van a pakliban, torrentről szedtem le. Most rendeltem meg Jogtisztaszoftver keretében, de arra még várnom kell.
Leszedtem a Microsoft oldaláról a hivatalos magyar próbaverziót, örültem is hogy csak 300 mega, de amikor leakarta szedni az SP1... inkább kértem havertól, 1 megás netem van :(
Amúgy szerintem magyar csak integrálva vannak a frissítések.
Szóval akkor neked sincs ötleted?!
Amúgy köszi a gyors választ!

(#958) moonman válasza csokoládé13 (#957) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

hát ezesetben arra gondolnék, hogy ez egy (félig vagy rosszul) magyarított angol verzió lehetett. a tiszta változatban szerintem nem lesz vele problémád.

az SP1 nagy, de a frissítések letöltése meglepően jól szokott pörögni még lassabb eléréssel is. (egyébként van már SP2 is.)

[ Szerkesztve ]

(#959) Tacsilaci

Tacsilaci
(kvázi-tag)

Sziasztok!A segitségeteket szeretném kérni!Office 2007-et használok amivel lassan két éve semmilyen problémám nem volt,se XP se,Vista,se Win 7 RC alatt egy hete telepitettem a Win 7 végső verzióját minden rendben ment de a powerpointal van egy kis gond.Nem tudom megnyitni az olyan pps-eket amik ilyen kis játék van,hibát ir ki !Szó szerint "A bemutató néhány vezérlője nem aktíválható.Lehet,hogy nincsenek regisztrálva ezen a számitógépen."Próbáltam reinstalni,semmi változás.Office 2003,ugyanezt irja ki.Tud nekem valaki segiteni!Hálás lennék bármilyen ötletért!Előre is köszi mindenkinek!

(#960) Fire/SOUL/CD válasza Tacsilaci (#959) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(Szakértő)
LOGOUT blog

Hali!

Elsőre azt tudnám mondani, hogy nem TELJES telepítésre mentél ezért nem települtek pl a VBA(Visual Basic for Application) komponensek, vagy ActiveX vezérlők stb stb.
Ezek hiánya okozhatja, a megoldás ebben az esetben "egyszerű". Indítsd újra az Office telepítőt és válaszd a TELJES telepítést, vagy ha úgy gondolod, hogy így feleslegesen sok minden felkerül, akkor az EGYÉNI telepítést, és keresd meg a VBA komponenseket.

Remélem segít.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#961) z67 válasza z67 (#940) üzenetére

z67
(senior tag)

???

(#962) Tacsilaci

Tacsilaci
(kvázi-tag)

Sziasztok!Köszönöm a választ!Sajnos nem segit újra telepitettem full az office-t hiába nem müködik!Azért nem értem mert eddig soha nem volt office gondom még a Win 7 RC alatt sem ugyanezzel az office-al!

(#963) eziskamu

eziskamu
(PH! addikt)

Nem tudjátok honnan lehet szerezni ötös vagy tizes licenszet 2007 Professional-ra? Van valami ilyen kisvállalati licensz ilyen kis gépszámra?

(#964) Fire/SOUL/CD válasza eziskamu (#963) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(Szakértő)
LOGOUT blog

Hali!

[link] A mennyiségi licenc-nél nézz körül.

Remélem segít.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#965) Tacsilaci

Tacsilaci
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Feltettem a virtual Pc-t és az xp módot!És ugyanazt az office 2007-et telepítettem rá,és láss csodát minden működik!Más nem tapasztalta ezt a jelenséget Windows 7 alatt?Mármint azt amit az elöbbiekben leírtam?Talán valakinek van ötlete a megoldásra?Előre is köszi mindenkinek aki válaszol!!!

[ Szerkesztve ]

(#966) Fire/SOUL/CD válasza Tacsilaci (#965) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(Szakértő)
LOGOUT blog

Hali!

Ha x64 rendszert használsz, az lehet oka a jelenségnek.

Fire.

(#967) Nordik

Nordik
(őstag)

Hogyan tudom egyetlen fájlba lementeni az összes névjegyem, hogy utána változatlanul vissza tudjam tölteni az Outlook-ba és majd tudjam szinkronizálni az Iphoneommal?

(#968) kraftxld válasza eziskamu (#963) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Letezik Office 2007 Small Business Edition, nem emlekszem pontosan mennyiert adjak, de olcsobb mint a prof.

MCSE+M/S, MCITP, VCP5 - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#969) PowerBuldog

PowerBuldog
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Az Office 2007-em elkezdett egy olyan jelenséget csinálni, hogy bármilyen XLSX dokumentumot akarok megnyitni "Stopped Working" feliratot kapok és elszáll az egész. Viszont hogyha először elindítom az Excelt, és azon belül nyitom meg ugyan azt a fájlt, akkor szépen megnyitja. Próbáltam újratelepíteni, de semmi nem változott.
Tudja valaki,hogy ez mitől lehet? :F

PowerBuldog felhasználónak 32 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#970) Core2duo6600

Core2duo6600
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hello

A helyesírásellenörővel kapcsolatban :

A Wordben akármekkora hülyeséget írok be, nem huzza alá pirossal, zölddel igen.

Eközben az outlookban müködik.

Mi lehet a gond ?

Asus Z97 Deluxe , Core i7 4790, Asus ATI Radeon 5870, 32 GB Kingstone DDR3 1600, Samsung SSD

(#971) Bambinoo

Bambinoo
(lelkes újonc)

Sziaszok!

A probléma: a cégnél, ahol dolgozom sok WindowsMobile 5 és 6 -os eszköz van, illetve Nokia S60. Az ezeken futó Office alkalmazások nem támogatják az Office 2007es doksikat.

A feladat: olyan konverter telepítése a szerverre ami 2007es doksiból text fájl-t csinál...

Várom az ötleteket... THX

Fringe...

(#972) Fire/SOUL/CD válasza Bambinoo (#971) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(Szakértő)
LOGOUT blog

Hali!

[link]

Fire.

(#973) mhorvat

mhorvat
(senior tag)
LOGOUT blog

Outlook, valamint Word alapértelmezett betűtípusát (Calibri - 11pt) át lehet állítani másra? Meg persze a Calibrivel járó 10pt-os bekezdést. :(

Spigen SGP Ultracrystal fólia eladó (i5 5S 5C) - http://goo.gl/VB8d4l

(#974) Fire/SOUL/CD válasza mhorvat (#973) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(Szakértő)
LOGOUT blog

Hali!

Másik topic-ban is felmerült ez a kérdés, ITT és erre EZT válaszoltam és erre meg EZT a választ kaptam. :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

(#975) mhorvat válasza Fire/SOUL/CD (#974) üzenetére

mhorvat
(senior tag)
LOGOUT blog

Szuper, köszönöm! :) Aztán időközben én meg rájöttem egy olyan megoldásra, hogy átszerkesztjük a dokumentum első sorát olyanra, amilyenre az alapértelmezett dokumentumot szeretnék alakítani, majd Kezdőlap / Bekezdés, majd az Alapértelmezett... gombra kattintva beállítja a Normal sémára, minden dokumentumra. :K

De valamiért az Outlook-om nem képes megjegyezni, csak a bekezdést. A betűtípus marad Calibri és 11pt-os méret. :(

[ Szerkesztve ]

Spigen SGP Ultracrystal fólia eladó (i5 5S 5C) - http://goo.gl/VB8d4l

(#976) Fire/SOUL/CD válasza mhorvat (#975) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(Szakértő)
LOGOUT blog

Hali!

Az Outlook-on "átnéztem" sorry... :R Gondolom az ÚJ ÜZENETEK alapértelmezett betűtípusáról van szó. Outlook-nál nem kell még csak foglalkozni sem (ebben az esetben) a Stílusokkal(persze ha bekezdést is szeretnél formázni, akkor igen), így állítható:

Eszközök menü/Beállítások/Levélformátum fül/Levélpapír és betűtípusok gombon katt
Elég egyértelmű lesz az ablak, esetünkben az Új levelek csoportban állítsd át a Betűtípust.

Remélem erre gondoltál.

Fire.

[ Szerkesztve ]

(#977) gyiku

gyiku
(PH! kedvence)

hol lehet a serialt kicserelni?

hüllő

(#978) swoody

swoody
(senior tag)

Sziasztok.
Erre van valami megoldás,hogy láthatóvá tegyem a megoldást?

(#979) Bambinoo válasza swoody (#978) üzenetére

Bambinoo
(lelkes újonc)

Sztem, ha kikeresed, hogy melyik betűtípus van beállítva a válaszok helyén onnan már könnyedén visszafejtheted... esetleg OCR, ha tudja ezt a betűtípust és utánna csak megváltoztatod a betűtípust valami olvashatóra

Fringe...

(#980) hfrankee

hfrankee
(senior tag)
LOGOUT blog

Hali!
Egy problémára keresek választ,legális,eddig teljesen jol működő Office vmiért nem enged az Outlook-hoz.Minden más megy World,Excel,csak a levelező nem.Az alábbi hibaüzenet jelenik meg
"A Microsoft Office Outlook nem inditható el.Az Outlook ablak nem nyitható meg"
Már kétszer ujra telepítéssel is próbálkoztam,de csak nem akarja az igazat.
Kérném aki tud segitsen qrvára kellene a levelező.
Köszönöm és üdv

"Minek a büszkeség, mikor a teljesítmény önmaga jutalma"-Twin Peaks

(#981) moonman válasza hfrankee (#980) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

outlook.exe /resetnavpane

(#982) hfrankee válasza moonman (#981) üzenetére

hfrankee
(senior tag)
LOGOUT blog

Köszönöm,de ezt hogyan érem el?!
jobb klikk vagy mi?!

(#983) hfrankee válasza moonman (#981) üzenetére

hfrankee
(senior tag)
LOGOUT blog

OK!
Rájöttem és müködik!
Ezer hála... :R
Szerk:Mi okozhatta a leállást?Csak hogy legközelebb elkerüljem...

[ Szerkesztve ]

(#984) moonman válasza hfrankee (#983) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

őszintén szólva nem tudom, mostanában többen is jöttek ezzel a hibaüzenettel.
lehet, valamelyik frissítés kavar be, de biztos, hogy kell még hozzá valami, mert akkor minden gépen előjött volna. rejtély.

(#985) hfrankee válasza moonman (#984) üzenetére

hfrankee
(senior tag)
LOGOUT blog

Köszönöm!

(#986) bandras0226

bandras0226
(fanatikus tag)

Üdv!

Windows Live Mail-bol hogyan tudom a leveleimet importálni Outlook2007-be?

Az emberiség történetének legigazságosabb rendszere a kapitalizmus! Mindenkinek pontosan annyit juttat a javaiból amennyit az illető kiérdemelt!

(#987) moonman válasza bandras0226 (#986) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

fájl menü (a menük megjelenítéséhez nyomd le az alt-ot) exportálás, üzenetek, Microsoft Exchange. (tudom, hogy nem exchange, de ez a menüpont való Outlook-hoz is.)

(#988) bandras0226 válasza moonman (#987) üzenetére

bandras0226
(fanatikus tag)

Köszönöm :R

Az emberiség történetének legigazságosabb rendszere a kapitalizmus! Mindenkinek pontosan annyit juttat a javaiból amennyit az illető kiérdemelt!

(#989) csabyka666

csabyka666
(őstag)
LOGOUT blog

Üdv!

Olyan csomag, kiegészítő, vagy ilyesmi kéne nekem, amivel a 2007-es Office-ból 2003-at varázsolok. Ugyanis a 2007-et szeretném használni, de véleményem szerint nem embernek tervezték, mert semmit sem lehet benne megtalálni - legalábbis nekem nem megy.

Szóval egy skin kéne, ami 2003-as külsőt ad.

Köszi!

"El innen rablók, ez az én Hazám...!"

(#990) Tosee válasza gyiku (#977) üzenetére

Tosee
(PH! addikt)

Ha a termék kulcsra gondoltál akkor itt!

(#989) csabyka666: ezt találtam... 15 nap trial, utána fizetni kell érte!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#991) csabyka666 válasza Tosee (#990) üzenetére

csabyka666
(őstag)
LOGOUT blog

Ejj', de kár, pedig én hasznát venném. Így 15 naposba nem töltöm le. Talán a krekker-hekker emberkék majd alkotnak valamit.

Köszönöm a linket mindenesetre!

"El innen rablók, ez az én Hazám...!"

(#992) konfar.dani

konfar.dani
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Nem tudnátok valami kis javítást adni, ami segítségével a 2007-es Office lejátsza a 2003-as fájljait?:) Vagy ez már benne van az SP2-be?

Köszönök mindent előre is! :R

Los ángeles nunca mueren

(#993) Joe bácsi

Joe bácsi
(PH! addikt)

2003 mellé fel lehet tenni a 2007-et? Hogy egyszerre legyen fent a két progi ugyan azon a partíción?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#994) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#993) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(Szakértő)
LOGOUT blog

Hali!

Igen és nem. Igen azért mert fel megy de bántja a 2003-ast, ha ugyanoda pakolod. Egyszer úgy telepítettem, hogy külön partícióra, akkor annyi volt a gondom vele, hogy az Outlook akkor is "eltüntette" a 2003-as outlook-ot, de alapvetően word, excel, access-el nem volt gond.(tehát külön lehetett futtatni a word 2003-at ill a word 2007-et)
Úgy is kipróbáltam, hogy egyedi telepítéssel(másik mappába) telepítettem, de bevallom arra már nem emlékszem pontosan, hogy akkor mi volt a helyzet(de úgy rémlik hogy így sem volt gond), az viszont biztos, hogy ez esetben is az Outlook 2007-et lehetett csak futtatni.

Fire.

[ Szerkesztve ]

(#995) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#994) üzenetére

Joe bácsi
(PH! addikt)

Az Outlookból a 2007-est használnám, a többiből mind a kettőt.
Akkor ugyan arra a partícióra másik könyvtárat csinálok a 2003-nak. A 2007-es már fent van. Így akkor okés lesz?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#996) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#995) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(Szakértő)
LOGOUT blog

Hali!

Hát ez elég necces, mivel a régebbit telepíted a 2007-esre, van esély rá hogy eltakarítja a 2007-et. ez kb olyan, mint először W7-et feltelepíteni, aztán utólag XP-t, ebben az esetben az XP eltünteti a W7-et(arról nem lehet bootolni), csak ha easybcd meg egyéb segédprogrammal utólag nem "zsonglörködik" az ember.
Ilyet még nem csináltam, nem biztos, hogy jó ötlet, és az is biztos h Office esetén nincs olyan progi, amivel utólag lehetne zsonglörködni... :DDD

Persze ha nincs vesztenivalód, akkor próbáld meg, max mindkettőt uninstallálod, aztán újra felpakolod(először a 2003-ast majd a 2007-est)

Akárhogy is azért majd írj, mi lett az eredmény, mert érdekel(mármint mit művelt a 2003, a 2007-el :DDD )

Fire.

[ Szerkesztve ]

(#997) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#996) üzenetére

Joe bácsi
(PH! addikt)

Feltettem mind a kettőt. A 2003 mellé a 2007-et. Pöpecül megy a kettő! :DD

(#998) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#997) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(Szakértő)
LOGOUT blog

Hali!

Akkor új infóval lettem gazdagabb, lehet utólag is 2003-at telepíteni, thx... :C
De csak a 2007-es Outlook megy ugye? Vagy csak a 2003-as? :U
(mindkettő nem lehet alapértelmezett)

Fire.

[ Szerkesztve ]

(#999) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#998) üzenetére

Joe bácsi
(PH! addikt)

A 2003-bó az Outlook kivételével mindent felraktam, a 2007-ből meg mindent felraktam.
Minden klappol!!!!
Nem is kérdezte a 2007, h. hova akarom rakni. :))

(#1000) Orgi

Orgi
(senior tag)

Sziasztok,

tegnap óta Win 7 32-bit felhasználó lettem és képtelen vagyok telepíteni az Office 2007 csomagot. Legális mindkét program, a következő üzit kapom:
"A required e:\proplus.ww\osetup.dll cannot be loaded. This may indicate that the file is missing or damaged."
A cd-n persze ott a fájl és két példánnyal is próbáltam, tehát a cd-k is jók (XP alatt ment is). Kompatibilitási módok nem segítenek, víruskereső kilövése sem, mindenre ez jön.
Esetleg volt másnak ilyesmije? Előre is köszi!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2007 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.