Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    Sziasztok!
    Azoktól szeretnék kérdezni, akik használják az X-notifier email értesítőt. Azt utóbbi időben nem először fordult elő, hogy a Gmail letiltotta azokat a fiókokat, amiket az X-notifier-ben is megadtam. Az indok, hogy valaki ismeri a jelszavam és megpróbált bejelentkezni. Ilyenkor tiltja a fiókokat, biztonsági kérdésre kell válaszolni és ma már jelszót is kellett változtatnom (4 címen), ami viszont nagyon felidegesített...

    IP, rendszer, böngésző stb alapján a bejelentkezett "idegen" gép a sajátom volt, amit használok. :) Viszont, ami feltűnt, az időpont. A jelzett időpontban nem léptem be egyik fiókomba sem. A gépnél nem volt más rajtam kívül. Ezért elkezdtem gyanakodni az X-notifier-re, mivel pont azokról a fiókokról van szó, amiket megadtam neki, hogy ellenőrizzen. Más kiegészítő nem ismeri a jelszavaim.
    Lehetséges, hogy titokban valami miatt beléphet? Bár ez is érdekes, mert ha a gépemről teszi, akkor a Gmail-nek nem kéne, hogy kiszúrja, mivel évek óta használom a kiegészítőt, ami 10 percenként ellenőrzi (de nem lép be automatikusan) a beállított fiókokat. A Gmail-t tartom hibásnak, hogy ok nélkül tilt fiókokat, de lehetségesnek tartom, hogy az X-notifier kavar be, mert a többi címem, ami nincs megadva neki, azokra még nem jött ilyen jelzés, hogy valaki beakart volna lépni... :U

Új hozzászólás Aktív témák