Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    Sziasztok Mozilla Firefox topiklakók! :)

    Szeretném jelezni Nektek, hogy saját kérésem nyomán megkaptam ezt a topikot is mint Topikgazda, ezzel kapcsolatban mondanák pár szót.

    Az első kérdésetekre a válasz igen, ebben a topikban valóban nem voltam túl aktív hsz számot tekintve, de 2.x verzió óta csak Firefox-ot használok (egész pontosan jó ideje már Portable ESR-t), illetve elég régen figyelemmel kísérem ezt a témát is "read only" módban, és mivel eddig senki sem kérte a topikot, bátorkodtam megpályázni, és meg is kaptam. Azt szeretném mindjárt kihangsúlyozni, hogy ezzel nem "lefoglalni" szerettem volna a topikot, mert egyrészről ilyet senki sem tehet, másrészt természetesen ha közületek bárki úgy érzi, hogy szívesen látná el ezt a feladatot, az ajtó előtte is nyitva áll, bármikor jelentkezhet a "Moderátort keresek a fórumhoz" témában, és ha a vezetőség alkalmasnak találja, akkor csatlakozhat hozzánk, minden topiknak lehet több gazdája is. De én is segítő szándékkal jöttem ide hozzátok, tehát ha bárkinek bármiben a segítségére lehetek, az megtalál, ha ötlete van esetleg a téma összefoglalót illetően, javítani, aktualizálni kell benne valamit, vagy téves hsz-t kell törölni, on/off-ba tenni stb, szóval tudjátok, amikhez TG-ként jogom van. Remélem tehát megleszünk egymással, én sem a helyet kerestem ahol csesztetni lehet a népet.

    Köszönöm, hogy elolvastátok! :R

    Intruder2k5

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák