Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    Minek hirdetsz a Hardveraprón???

    -Ha nem vagy képes válaszolni az érdeklődőknek?
    -Ha nem tudod beállítani a mail értesítést a Hardveraprós fiókodhoz,hogy észrevedd ha kerestek?
    -Ha a helyesírásról,stilisztikáról azt képzeled,az valami egzotikus gyümölcs?
    -Ha képtelen vagy használni a felület szerkesztési opcióit,a kiemelést,a linkelést,meg a többi ALAP lehetőséget?
    -Ha annyira koncepciótlan vagy,hogy a hirdetett termék legalapvetőbb paramétereit sem vagy képes feltüntetni?
    -Ha komolyan hiszed hogy egy használt termék 20-30 százalékkal többet ér,csak azért mert Te birtoklod?
    -Ha nem adsz meg elérhetőséget a "telefonbetyárok" (sic) miatt,de mivel "nem ülsz egész nap a net előtt",lehetetlen elérni téged?
    -Ha az elérhetőségnek megadott mail címedet évek óta nem használod,mert nem tudod a belépési jelszót?
    -Ha a termék valós képe helyett a google-ból bemásolt képet teszel ki,meg egy rakás szmájlit,hogy a tied is pont így néz ki,ergo senki se zaklasson valódi képekért?
    -Ha a hirdetett termék felsorolt paraméterei,állapota,tartozékai,KÖSZÖNŐ VISZONYBAN sincsenek annak VALÓS állapotával?
    -Ha 100K-s telefonra szeretnél váltani,amire van egy 65 ezret sem érő telefonod,meg 3500 forintod,és nem tudsz felhívni,mert épp most fogyott le a kártyád egyenlege?
    -Ha a gyári független neked azt jelenti hogy egy zug gsm-ben Abdullah ötér' kiflesselte',háromért átírta az IMEI-t,a garilevele meg egy A4-es fénymásolat?
    -Ha megbeszélsz egy találkozót,amire eleve fél óra késéssel érkezel,aztán alapból közlöd hogy a cucc tartozékai bivalytyukodon maradtak az exbarátnődnél?
    -Ha a megbeszélt találkozón nem jelensz meg,aztán miután az őseidbe küldtelek,még neked áll feljebb?
    -Ha......Ehh,hagyjuk a francba....

    Ezt a kis szösszenetet a legutóbbi idők(úgy 2-3 év)meredeken lefelé ívelő adásvételi moráljának emléket állítva hoztam össze,a teljesség igénye nélkül,nem értem,nem értem,és továbbra sem értem miért nem lehet mindenkinek egy alapvető,ki nem mondott normák mentén húzódó adásvételi metódus szerint üzletelnie,miért kellenek a fentebbiek,miért nem jó ha vevő,eladó,érdeklődő egyformán elégedett?

    [ Szerkesztve ]

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz ak76 #1 üzenetére

    Az ilyenek személyes bejegyzésnek valók, nem pedig külön topiknak, főleg nem rossz helyen.

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Aktív témák