Új hozzászólás Aktív témák

  • friktion

    csendes tag

    válasz Norbi.Sz #43 üzenetére

    Hasonló véleményem van. Elég drágán sikerült vennem a lg ln555-öt ami először egy ln550-esnek indult de az se kép se hang ekkor lett cserélve bőséges ráfizetéssel. ez szépen műxik nincs vele gond, de a térképet nézegetve tapasztaltam hogy az az utca ahol lakom nincs is rajta pedig ez kb 50-60 éve létezik. a város szélén építettek egy elkerülő utat az sincs rajta pedig az is kb 2 éves. ekkor döbbentem én is rá hogy azért a pénzért nem is kaptam nagy dolgot csak egy jólműködő készüléket amin egy őskövület térképet rajzolgat egy viszonylag jó kis programocska. a városból ahol lakom még csak ki sem kell menni már az sem pontos ezen. akkor a többi helyen vajon mi lehet a helyzet. Ennyi pénzért elvárás lenne egy max féléves program. sztem az már nem sok eltérést mutathat a valóságtól. kicsit csalódtam a dologban de ez van. manapság meg már egyre olcsóbbak a készülékek, de a térképek vajon milyenek. a gyártók elgondolkodhatnának rajta hogy minek fejleszti a gépet mikor a térkép miatt alig vagy egyáltalán nem használhatóak. így pedig nem sok ember veszi meg. soxor a papír alapú térképek jobbak és frissebbek.

Új hozzászólás Aktív témák