Aktív témák

  • baderoli

    tag

    Sajnálatos módon fekete pontot szeretnék kérni Ghost79-nek ezért az ügyletért.

    A történet a következő. Megállapodtunk a vételárban, elutaltam a pénzt, a csomag megjött csak hiányosan.
    Ezt jeleztem részére,meg is ígérte ,hogy utánanéz ,mert idézem " Akkor kimaradt körbekutatok és megy holnap a gép után ne haragudj kapkodtam a csomagokkal kihagyhattam " , gondoltam milyen rendes, és vártam, de nem jelentkezett. Közben azért kipróbáltam a gépet, és olvasó hiba lévén, egy softmod kártyával próbálkoztam, amitől folyton újra indult a gép. Erre ,bevallom őszintén, bepipultam, és lehúzása szagot éreztem,(hisz még a vétel előtt, arról volt szó hogy az olvasó fej hibája, előtt működött) írtam egy privátot hogy szeretném vissza kérni a pénzem, és a saját költségemen vissza küldöm neki a gépet. Erre a válasz az volt, hogy nem használhatónak hirdette, hanem alkatrésznek árulta és én akarom lehúzni egy memória kártyával,és nem hülye emlékszik hogy belerakta, meghogy a chip-elt gépek nem mindig mennek együtt a softmod kártyával. stb.. Elismertem ,hogy nem volt egyértelmű a dolog és elállok a pénz vissza fizetéstől, de a memó karit nem hagyom, azt szeretném megkapni.
    Innentől kezdve nem válaszolt egyetlen levelemre se. Voltam a postán is ahol ,próbáltam kerestetni a kártyát, mert eléggé hanyagul volt becsomagolva. Én nem vádaskodom, nem voltam ott ,amikor becsomagolta. A feketét a hanyag csomagolásra és a les...om stilusra kérem. (a fizetés előtt, nagyon kedves és készséges volt.)

Aktív témák