Új hozzászólás Aktív témák

  • fekeandras

    őstag

    "Szabadszállás (aktív MH, Alföldi KK)"

    Itt voltam katona 2002 szeptemberéig.Mivel épp akkor volt a laktanya 50éves, elképesztő összegeket költöttek az épületek és a közművek felújítására.Pl. a vízvezeték és csatornarendszer felújítása, épületek teljes külső belső felújítása (vakolás,festés,szigetelés stb).Aztán eltelt 1,5-2év és úgy ahogy volt 1:1-ben bezárták.
    Jelenleg talán a biztonsági őrökön és a karbantartókon kívül senki sincs ott.Pedig akkoriban elég sok szerződésest képeztek ki ott.
    Szóval az egészből csak azt akartam kihozni, hogy hat éve csontra felújították az egészet majd gyorsan be is zárták.Pedig a létesítmény a mai napig is jó műszaki állapotban van.És megy az enyészetbe.Szomorú.

    Ha lehetne visszamennék szétnézni mi változott 6év alatt.

    t1:A Szentkirályszabadja-i laktanya tényleg brutál.Voltam ott nyáron versenyezni.Még tíz éve sincs, hogy bezárták de már úgy néz ki mint a csernobili videófelvételek.Nyílászárók kibontva 8-10méteres fák mindenhol stb...
    egyébként az ilyen városok mint Szentkirályszabadja,Szabadszállás stb... mind "meghalt" miután bezárták a laktanyákat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák