Hirdetés

2014. július 28., hétfő

(#1) kd

kd
(fanatikus tag)

hali! segitséget szeretnék kérni.hogy melyik a legjobb ingyenesen letölthetö fullos virus irtó.

JAJA DE MI HAJCSA

(#2) AceMcLoud42 válasza kd (#1) üzenetére

AceMcLoud42
(lelkes újonc)

Hogy melyik a legjobb azt nem tudom, de én AVG-t használok: www.grisoft.com

Énlennék

(#3) chicken válasza kd (#1) üzenetére

chicken
(senior tag)

Bővebben: link

gyorskereső jobboldalt

mens sana in campari soda

(#4) danteshell válasza AceMcLoud42 (#2) üzenetére

danteshell
(senior tag)

axelero internet biztonság 30 napos teljesértékű próbaverzió. Próbát megér, magyar nyelvű, sokmindent tud.

4138 óta folyamatosan...

(#5) mobal

mobal
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

bocs de ezért nem kellet volna új topic jpbb felső sarok kereső pl.: ki mivel védi a számítógépét. :)

XBL: mobalomatic • Kohana: The Swift PHP Framework

(#6) gyömi

gyömi
(újonc)

sziasztok!
Nagyon szükségem lenne egy jó vírus irtóra,mert sajnos vírusos a gépem!
Nekem van NOD32 vírus irtóm,de nem irtja le!
A gépem szerint troja nevű virust fogtam!!
Várom mindenki tanácsat!!
Segítsetek légyszike

(#7) tuskooo válasza gyömi (#6) üzenetére

tuskooo
(PH! addikt)

A nod szinte mindent megtalál, próbáld meg csökkentett módban.

(#8) Boeing 737 válasza gyömi (#6) üzenetére

Boeing 737
(senior tag)

avast![link] Sokunk szerint jobb mint a nod és teljese ingyen van. Regisztráció után kapsz egy eggyéves kódot ha lejár újra regisztrálod.

van magyarul is a letöltéseknél megtalálod.

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#9) vancha2 válasza Boeing 737 (#8) üzenetére

vancha2
(fanatikus tag)

Én is az Avast!-ot ajánlom! :DD

(#10) Gyomman válasza gyömi (#6) üzenetére

Gyomman
(fanatikus tag)

AVG Free

Cogito ergo sum

(#11) pilóta válasza Gyomman (#10) üzenetére

pilóta
(PH! kedvence)

Próbálom telepíteni ezt az AVG-t, de licenckódot kér. Hogyan lesz ez ingyenes?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#12) pilóta válasza pilóta (#11) üzenetére

pilóta
(PH! kedvence)

Megvan közben, a magyar oldalról letöltött nem kért kódot.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13) sanyi555

sanyi555
(újonc)

szerintetek a spyware jo???:) :F me nekem a nod nem valt be!

(#14) sanyi555

sanyi555
(újonc)

letöltötem a avg internet securityt!az jo nem? :F :DD [link]

(#15) Gyomman válasza sanyi555 (#14) üzenetére

Gyomman
(fanatikus tag)

Az, h jó az attól függ :) Az élvonalban van, és nekem bár csak a vírusírtó része volt meg, abból is a Free, nekem semmit nem engedett át. Most AOL-t haszbálok, az a Kaspersky ingyenese (orosz cég, az egyik legjobb termék a piacon) és bevált. Ha internet security, akkor Kaspersky IS-t nézd meg, nem sokkal lassít jobban, mint a AVG. Ebként AVG IS sztem nem ingyenes, sőt biztos vok benne...

A spyware nem jó, mert kártevő és megtámadja a gépet :) :) . Új nodba van egy ''névleges'' spywareirtó (ha arra gdolsz), de az semmi. AVG Anti-sypware vagy Spybot és Spyware Terminator...

Cogito ergo sum

(#16) phare

phare
(fanatikus tag)

Avira Antivír Classic biztos megtalálja.

Itt keresgélj: [link]

(#17) phare válasza tuskooo (#7) üzenetére

phare
(fanatikus tag)

Miből gondolod hogy a nod mindent megtalál? Azt írja nodot használ és a nod nem találta meg a trójait. Nem valószínű hogy csökkentett módban megtalálja, ha normál módban nem találta meg. Egyébként a nod az egyik legrosszabb vírusirtó, csak jó a PR-jük, a sok balga felhasználó meg bedől neki, aztán csodálkozik ha vírusos lesz a gépük.

(#18) Tomka4 válasza phare (#17) üzenetére

Tomka4
(újonc)

avast-al irtottam azt amit a nod nem tudott csak jelzett hogy fertő a rendszerben a nod drága és gagyi. :o

(#19) Gyomman válasza phare (#17) üzenetére

Gyomman
(fanatikus tag)

Hát, figyelj... naon sokan a nodra esküsznek, mert nekik sokmindent megtalál. Az újabb verzió állítólag már jobb, mint a régi, ami mondjuk nekem sem tetszett kifejezetten,mert többször hagyott maga után vírust. De azért nem kell a nodot rosszank kikiáltani, mert csak nem attól van a hírneve, h szar. Lehet, h lefizették a VirusBulletin-t, nem tudom, de ott eddig csak 5X bukott meg. Amúgy az tényleg hülyeség, h nod mindent megtalál, mert mindent SEMMI nem talál meg.

am Én Kasperskyvel, Avirával, AVG-vel is irtottam 1szer-1szer varust a nod után :) :) : De a régi után, újat majd megnézem eccer...

[Szerkesztve]

Cogito ergo sum

(#20) Tomka4 válasza Gyomman (#19) üzenetére

Tomka4
(újonc)

A nod-nál csak a nortonban csalódtam jobban ujra is huztam a winfost utánna :o

[Szerkesztve]

(#21) Szusz

Szusz
(újonc)

Sziasztok! Új vagyok itt :) A Quick Healt ismeritek? Hallottatok már róla valamit? Le lehet tölteni 4 hónapra ingyen, és gondoltam kipróbálom, de előtte kíváncsi lennék a véleményetekre. :)

(#22) Jjuc válasza Szusz (#21) üzenetére

Jjuc
(újonc)

Szia!
én ismerem a quickheal-t, nemrég tettem föl, eddig nagyon jól működik. Próbáld ki nyugodtan!

(#23) Tomka4 válasza vancha2 (#9) üzenetére

Tomka4
(újonc)

avast forever :C :C :C :C :C nem lassít és mindent visz

(#24) kymco válasza Gyomman (#19) üzenetére

kymco
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nekem nem jött be az avira, és megéltem azt is, hogy a nod nem tudott leszedni egy vírust... Az avast előnye az nálam, hogy a telepítés után még a rendszer betöltése előtt futtatja a víruskeresőt, így olyat is ki tud szedni, ami a nodnak nem ment....

www.refujvaros.hu

(#25) Daddneee

Daddneee
(újonc)

szevasztok én Symantec Antivirust használok , mi a véleményetek róla, megérné beszerezni másikat vagy maradhat....

[ Szerkesztve ]

(#26) Daddneee

Daddneee
(újonc)

sry a helyesírásér :)

(#27) zandoj

zandoj
(újonc)

Tényleg jo az AVAS-t mindenkinek ajánlom :R

(#28) Tomka4

Tomka4
(újonc)

Próba képpen kipróbáltam az avast helyett az avg ingyenesét ami csak angolul elérhető (free) teljessen jó csak ha uninslallálod akkor a biztonsági központ úgy érzékeli hogy még mindig fent van.Ha utánna bármelyik irtót telepíted is fel nem működik megfelelően.Na erre varjatok gombot. ;]

(#29) eurolac válasza Tomka4 (#28) üzenetére

eurolac
(fanatikus tag)

Szia! Ritkán szoktam fórumokba írni..., azonban én is találkoztam ezzel az AVG problémával, és tudom, hogy nagyon idegesítő.Addig kerestem, amíg rátaláltam a következő oldalra:

http://forums.microsoft.com/Technet-HU/ShowPost.aspx?PostID=2304928&SiteID=52

Itt leírták egy illetőnek,- akinek szintén gondot okozott az AVG - hogyan lehet a Biztonsági Központból kitörölni.
Nekem sikerült, remélem Neked is fog sikerülni :C és még másoknak is tudtam segíteni!! :K

Más: én is használtam hosszabb ideig Avast-ot, de többször azzal szembesültem, hogy csak akkor ismert fel kártevőket, amikor bekerült az adatbázisába, egyszóval akkor felismerte, de nem lehetett tudni, mennyi ideje volt fent a gépemen.
Az AVG jóval nagyobb adatbázissal rendelkezik szerintem, csak mellé valamilyen rezidens nemkívánatos -programokat írtót kell feltenni, mert azok ellen nem véd. Ingyenesen nem nagyon találtam semmit a Windows Defenderen kívül.Arról meg semmilyen infot nem találok, hogy mennyire hatékony.

Üdv.

Eurolac

(#30) Tomka4 válasza eurolac (#29) üzenetére

Tomka4
(újonc)

Köszi nekem xp cserével sikerült orvosolnom a próblémát..most avast van fent comode tűzfallal meglátjuk avg-vel fertöződtem meg :W

(#31) zed01 válasza Tomka4 (#28) üzenetére

zed01
(őstag)
LOGOUT blog

Most azárt nem működik megfelelően az AVG után feltelepített irtó, mert az AVG bennt hagyta a szemetét a biztonsági központban? Én sz@rok a biztonsági központra, az az első amit kikapcsolok a windows telepítés után. Én nem értem miért is olyan fontos a biztonsági központ. Egy felesleges, idegesítő, kellemetlen vacak.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#32) Tomka4 válasza zed01 (#31) üzenetére

Tomka4
(újonc)

Nem a biztonsági központ a gáz hanem a hibás frissítések és a hiányos védelem :F

(#33) Vaze válasza Tomka4 (#30) üzenetére

Vaze
(senior tag)

Hali bocsi megtudnad mondani melyik az Avast legujabb verzioja jelenleg? koszike

LG 42''LA740V

(#34) Vaze válasza Vaze (#33) üzenetére

Vaze
(senior tag)

Vagy esetleg valaki mas meg e tudna velem osztani ezt a Retenetesen nagy onformaciot :R

LG 42''LA740V

(#35) Sdi válasza Vaze (#33) üzenetére

Sdi
(PH! addikt)

4.7

[ Szerkesztve ]

(#36) Vaze válasza Sdi (#35) üzenetére

Vaze
(senior tag)

Nagyon szepen koszonom orok halam :P

LG 42''LA740V

(#37) babai

babai
(lelkes újonc)

helosztok nekem van egy nagy problémám
most kötöték be a tarros netet 2mb ost. és elösször nem volt a gépen kapcsolodás.
akkor jött az egyik haverom valamit mokult rajt.. és utánna jo volt de nem ugy megy ahogy kéne mintha korlátozott lenne a net..
de persze sok vephely megnyithato de vanami nem
egy hiba a sok közöl pl:,,le akartam tölteni a szoftverbazisrol az avas teljes verzioját de kiirja telepités közben hogy ( hiba:nincs kapcsolat a szerverrel)
akkor máshonnan akartam leszedni ugyanezt és ..a lap nem jelenithetö meg
kezdölapnál meg ugyanezt utánna kel beirnom pl: .google
segitséget szeretnék kérni hogy ilyenko mi a teendö

Asus m4a78 amd770---amd athlon 7750×2---geforce gts 250 512 asus dark kinght---2×2gb kingmax 800mhz---pioneer 216---samsung 640gb 16 mb---chieftec 500w---hàz jsp-tech jsp ez-cool n-650B

(#38) Csakénvagyok válasza babai (#37) üzenetére

Csakénvagyok
(őstag)

Először is tisztázuk mire gyanakszol: vírusprobléma, akkor próbálkozz a következő topikokkal: Melyik a legjobb vírusirtó progi? Vírus a gépben!
Spywarekre itt van egy másik topik: Kémprogramok, spyware,adware.
Ha az oprendszerrel van a gond: Windows XP, Vista, Windows 7, Ubuntu, Debian, Gethoo, UHU, nagy Linux topik, Linux abszolát kezdőknek, OS X.
Más topikok: Othoni hálózat és internetes megosztás.
Amúgy írd normálisan mik a problémáid, s talán kapsz is rá választ-

(#39) animatrix11

animatrix11
(őstag)

hy

segitség kéne, pandát haszálok, de felkerült az avast is, már 2. gépen fordul ez elő: a panda könyvtárában a pskavs.dll filet fertőzőttnek látja, találkozott valaki hasonló jelenséggel?

SZABI! Jún. 30-tól júl 6-ig! Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#40) Csakénvagyok válasza animatrix11 (#39) üzenetére

Csakénvagyok
(őstag)

Üdv animatrix11.

Kapcsold ki az eggyiket, mert összeakadnak. Felteheted bármeiket tűzfal+vírusírtó kombinációban, de egyszerre csak egy vírusírtó legyen aktív.

Amúgy nekem az Avast a Comodó mellet volt, s nem voltak problémáim, igaz nem is telepítettem csak a tűzfalat a Comodóbol, s a vírzsírtót az Avastból.

[ Szerkesztve ]

(#41) pöröly

pöröly
(újonc)

sziasztok uj vagyok keresek egy nagyon jó virus irtott de még nem talátam meg az igazitt ha tudnátok segiten köszi elöre is

Hirdetés

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.