Új hozzászólás Aktív témák

  • Topanka

    aktív tag

    Sziasztok!
    A segítségetek kellene, de sok türelemmel, mert abszolút kezdő vagyok ebben a témában, de nem akarok mellé nyúlni.
    Így volt ez a TV-nél is, valamilyen LCD-t akartunk venni, gondoltam utána olvasok egy kicsit, és eljutottam a plazma fórumig, és meglett a Panasonic 50GT50-em.
    Na ehhez kell egy jó lejátszó, és egy jó házimozi rendszer.
    Most próbálnám kitalálni a rendszert, megtervezni, és eljutottam odáig, hogy lesz egy Pio BD150-es lejátszó, meg építek egy HTPC-t Trinity Apu-val. Ezeket szeretném rávinni High Speed HDMI kábellel az AV erősítő 1.4 szabványú HDMI aljzatába. Az AV erősítő OUT 1.4-es HDMI aljzatából szintén egy High Speed HDMI kábellel mennék a Pana 50GT50-hez. Ezzel a képmegjelenítés rendben lenne. Az 1.4 HDMI alkalmas a 3DBD átvitelre.
    Jönne a hang.
    Milyen AV erősítőt vegyek?
    Egyenlőre csak erősítőre gondolok, hangfalra nem anyagi okok miatt, ideglenesen használnám a meglévő 2 db JUMO 90B hangfalaimat.
    Olvastam az 1.hsz-t, és a fórum nagy részét, de így még kevésbé tudom mit vegyek.
    Zenére is használnám, többség mp3, de van flac is.
    Néztem a használt kínálatot, de ezek szinte mind régebbiek, és 1.3 HDMI csatlakozóval rendelkeznek.
    Merre induljak el? Mit keressek egyáltalán? Melyik lenne a jó nekem?
    Például az Onkyo TX-NR414? Vagy a hangja nemigazán okés?
    Vagy inkább Denon 2113?
    A cuccos egy 4 x 4 méteres helységbe kerül, de szeretném ha 20 négyzetmétert is betelítené.
    Vagy totálisan rosszul gondolok mindent?
    Ti hogy csinálnátok?
    Mit vennétek?
    Türelmeteket előre is köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák