Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    Sziasztok
    Ez lenne, a nagy hangkártya topik? Ha jó helyen járok, kérdésem lenne, remélem, tud valaki segíteni.
    (Ha nem ez, akkor valaki irányítson át légyszi, a pörgősebb részhez)

    Alaplapi hangkártyám, zúg, mint a rosseb, egérmozgásra, még rá is dob, egy lapáttal.
    Ezért, valami közepes, vagy annál jobb hangkariba fektetnék.
    Szinte, csak használt érdekel, hogy esetleg ne bukjak, ha mégsem okés, az eladáson.

    Jelenleg, Doomozni szeretném használni, gép, az adatlapomon, a füles, egy 5.1 Rokkat Kave, analóg vezetékeléssel. (3x jack + mic)

    Jó lenne olyan kártya, ami tisztán, szépen szól, nincsenek nagy elvárásaim, nem vagyok audiofil sem, de azért ne valami erőtlen, üres hangzást produkáljon.

    Jó lenne, egyidejűleg használni, az 5.1-et, a mikrofonnal. (ezt pl az alaplapin nem tehetem meg)
    PCI kell, hogy legyen, mert a PCI-E slotom kitakarja a VGA :W

    Amit kinéztem, ez az Asus Xonar D2 PCI

    Érdekelne, hogy tudnátok e javasolni ezt a kártyát, mondjuk játék kompatibilitás szempontjából, valamint, a DD logoval érkező cuccok, mint pl a Doom, szólni fognak DD5.1-ben, vagy csak valami AC3 6 csatornás sztereo lesz?
    Esetleg egyéb infok, tapasztalatok, vagy link, ahol ez már le volt írva is megfelel, ha időtök engedi, természetesen.

    Köszönöm a választ :R

    szerk:
    Közben megtaláltam
    De azért fenn hagyom itt is :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák