2014. augusztus 2., szombat

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia  »  Hangkártya probléma (kiemelt téma)

(#4001) Kenderice válasza MasterMark (#3991) üzenetére

Kenderice
(újonc)

Gondolom igen. Valami soundmax(?) nevű program volt WIN7-hez, ami felkonvertálta. De WIN 8.1-re nem engedi feltelepíteni a programot, ami gondolom benne van a driver-ben, de az csak WIN7-re van.
Nem tudom hogy oldjam meg, hogy szóljon a SUB is WIN 8.1 alatt...

(#4002) MasterMark válasza Kenderice (#4001) üzenetére

MasterMark
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mindenhol akarod, hogy szóljon? Mert azt csak a driverrel lehetne megcsinálni.

Viszont a videó meg zenelejátszóban beállíthatod, hogy vágja meg és küldje a szub-ra a mély-tartományt.

(#4003) kukulec válasza MasterMark (#4000) üzenetére

kukulec
(fanatikus tag)

valami csoda folytán mégis sikerült! (mindig ledöbbenek, hogy mekkora különbség van az integrált és a dedikált hangkártya között)

(#4004) XtremLor

XtremLor
(őstag)

Udv

A gepbe beraktam egy hangkartyat, miutan feltelepitettem, elcseszett mindent Passthrough nem tudom a jelet kikuldeni, pcm megy minden!
Nincs valakinek otlete mit lehetne csinlani? az uj hangkartyat toroltem driverestol mindenestul, a realtek a gyari microsoftos drivert hasznalja amivel eddig nem volt gond. lejatszoeszkozokben a teszt soran szepen kimegy a dts es a dd is....

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#4005) Kenderice válasza MasterMark (#4002) üzenetére

Kenderice
(újonc)

A SUB a lényeg, a surround nem fontos.
Most VLC-vel vagy KMPlayerrel hallgatom a zenét. Ezeket be lehet állítani? Vagy milyen programot ajánlasz?
(Amúgy a rendszerbeállításokban szépen tudja a Win külön-külön tesztelni mind a 6 hangszórót)

(#4006) MasterMark válasza Kenderice (#4005) üzenetére

MasterMark
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Abban nem tudom, hogy kell, keress rá.

MPCH + AC3 Filter-ben be lehet állítani.

(#4007) Kenderice válasza MasterMark (#4006) üzenetére

Kenderice
(újonc)

Sokat kerestem a neten, végül találtam egy Soundmax drivert Win 8 alá, így AC3 filterrel szépen szól.
Köszi!

(#4008) Antraxon

Antraxon
(újonc)

Halihó!
Van egy 5.1 hangszóró szettem, nem valami nagy, szóval tuti noname, de eddig szólt :D
Felraktam a drivert, és ott van olyan, hogy le lehessen tesztelni egyesével, hogy melyik szól...
Ha ott nyomok rá mindegyik hangszóró jól szól, ám ha berakok valami zenét, érzem hogy nincs mély...
Mindegyik más megy, csak a mély nem.
Hangkártyám: C media PCI audio device
ilyen a driver, csak magyarba
így néz ki a hangkártyám

Miért nem működhet a mély?

(#4009) Antraxon válasza Antraxon (#4008) üzenetére

Antraxon
(újonc)

Megtaláltam: Genius SW-5.1 1000
ilyen

(#4010) Antraxon

Antraxon
(újonc)

Megoldottam, leírom hátha vkinek még ilyesmi gondja lesz :D
Volt jack elosztóm, és azt bedugtam ^^
Most 1 helyre 2 van bedugva, ezért ha egyenként tesztelem nem jó, de ha zenét hallgatok, tökéletesen szól minden :D

(#4011) MasterMark válasza Antraxon (#4010) üzenetére

MasterMark
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hát ezt nem így kellene. A Windows hangszóró beállításán menj végig, ott kicsire állítsd a hangszórókat, és irányítsd a szub-ra a mélyeket.

[ Szerkesztve ]

(#4012) Victoryus94

Victoryus94
(senior tag)
LOGOUT blog

Sziasztok.

970 extreme 4 alaplapom van.
Egy ismerősöm vett egy videokártyát (r9 270x) itt pesten, de mivel siófoki, az én gépembe próbáltuk volna ki.

Viszont nekem sorozatos kékhalálom volt vele, így inkább kivettük (az én vga-m: 7790, a táp pedig elbírja külön külön mindkét kártyát).

Ezután visszatettem a saját kártyám, és elmentünk. Nemrég értem haza, és azt tapasztalom, hogy nincs hangom. Ha USB-s hangeszközt teszek be, akkor van, illetve hdmi-monitor kivezetésen is. Viszont a két jack csatijából nem szól hang sehogy. Ami azért gond, mert a hangfalam hdmi-n sokkal gyengébb minőségben szól. PC újra volt indítva, driverek törölve.. stb.

Mit javasoltok?

Ui.: Windows 8.1-et használok

Laptopot keresek! - Haier telefon, "ami nem mosógép" 4.1-es ROM-mal. WayteQ xtab, AMD PC; ja meg 3D monitor

(#4013) Qlux

Qlux
(újonc)

Sziasztok!

Ritkán akad olyan gond, amit ne tudnék megoldani PCmen, de most asszem belefutottam egybe es googli sem akar megoldást találni rá, hátha ti tudtok segiteni.
Sound Blaster Z tipusú hangkártyám van (néhány napos) egy Logitech Z-5500 hangcuccal. Optikai kábellel van összekötve és működik is rendesen DTS, DD, minden hangfalból meseszépen jön a hang. A gond csupán az, hogy egyszercsak elmegy a hang és a Digital SoundTouch kijelzőjén jelzi, hogy nincs digitális jel! Ez a probléma filmnézés és játék közben is megjelenik, tök random időközönként. Semmi hiba üzenet, nincs fagyás,semmi! Ha újrainditom Windowst, megint minden okés egy darabig, aztán megint elmegy.
Amit eddig tettem:
-driver le, áttettem másik PCIe slotba, driver fel, gond nem oldódott meg!
-biosba alaplapi hang letiltva
-ha nem inditok el filmet, zenet, játékot, egész nap gond nélkül megy, mármint nem tűnik el a jel. (10 órás alvás, ezalatt gép ment, felkelve még mindig jó volt)
-driver legújabb van fent

Valakinek van ötlete, kérem ossza meg itt velem, mert eléggé frusztrál ez a dolog!
Köszönöm elöre is!

(#4014) Victoryus94 válasza Victoryus94 (#4012) üzenetére

Victoryus94
(senior tag)
LOGOUT blog

A windows hangkezelője látja, ha csatlakoztatom az eszközt a jack aljaztba, és azt is mutatja, hogy ad rá jelet, de sem fejhallgatóból, sem hangszóróból nem jön elő semmi, maximum egy magas frekvenciájú sípoló hang.

Laptopot keresek! - Haier telefon, "ami nem mosógép" 4.1-es ROM-mal. WayteQ xtab, AMD PC; ja meg 3D monitor

(#4015) Hapi18

Hapi18
(újonc)

Sziasztok!
3 hete szívok, de sajnos nem tudom megoldani segítség kéne.
A hiba:
-egy komolyabb virus leirtása után sajna maradtak problémák a gépen, az egyik a hang zajossága. Sima alaplapi realtek hd hangkártya, nem vagyok vájt fülű de most olyan szinten pattog, susog, zajos, csőhangja van, hogy nem bírom tovább.
- a gép bekapcsolás után ugyan olyan tiszta mint a virus előtt, de kis idő elteltével esküszöm, hallom ahogy a böngészőm betölti a weboldalakat. Játék közben hangchatelés érthetetlen.
- a szokásos dolgokon túl vagyok ( új driver, különböző hangbeállítások ki-be kapcsolása, codec mentesítés- nem is volt fenn semmi- előlapi hangkivezetés, hátlapi hang, fejhallgatóval, hangfallal mind1.) ráadásul mivel újra indítás után kis ideig tiszta, már párszor azt hittem megvan a hiba de nem.

-windows újra rakása csak a legvégső utáni esetben, annyi minden van hogy sztem 1 hét lenne.

Ha van még valakinek ötlete akkor ne tartsa magában.
Köszi!

(#4016) WaHUaz

WaHUaz
(újonc)

Sziasztok!

Van egy Asus Crosshair V Furmula- Z alaplapom, és egy AMD fx 8150 processzorom.
Tegnap megtuningoltam a procit, 4,6 ghz-ig (1.4 volton, 23x szorzóval). Reggelre a Realtek drivere nem indult el, visszavettem a tuningot, visszaállítottam a windowst, de továbbra sem működik. :W
Valakinek esetleg volt hasonló problémája? Ötletek? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4017) dvd_R+

dvd_R+
(senior tag)

Sziasztok
usb-s hangkártya windows8 alatt müxik ?
koling es társai azi lyen 990ft tól 1500ft ig terjedők ?

dvd_R+ felhasználónak 37 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Ha üzletről van szó Légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#4018) senzaj

senzaj
(fanatikus tag)

Hali!
Feltettem a win 8.1 prot és ha feltelepítem a soundmax drivert, akkor nincs hang, ha meg az alap windowsos van csak fent, akkor fos a hang, nincs mélynyomó és rendes 5.1 hatás. Alaplap: asus p5q deluxe.
Need help!!!

(#4019) Kephamos

Kephamos
(PH! addikt)

Üdv!

A gigabyte z77y-uhd típusú alaplapomon található realtek hangkártya elég érdekes dolgot művel win 8.1 alatt. A mikrofonon bemenet zajos, mintha bakelit lenne, borzasztóan idegesítő. Driver újratelepítés megvolt, fél óráig jó volt, utána megint elkezdte.

(#4020) Nestor16

Nestor16
(kvázi-tag)

Hali.
Van arra valami megoldás, hogy ha lehalkítom a főhangerőt, akkor nem halkul le ahogy kellene, csak az egyik hangszóró?
Tehát, ha lehalkítom, akkor ugyanúgy szól a mélynyomó és a jobb hangszóró (Logitech Z-623), némításkor pedig elnémul ahogy kell.
1 hónapja jött a jelenség, aztán Windows 7 újratéve, aztán tegnap jött megint elő...
A hangkártya Xonar DG, legújabb szoftver belőle fent van.

Minden tanácsot szívesen fogadok!

Segítség lehet még a megoldáshoz, hogy a hang ikon a tálcáról eltűnt és a regedites megoldás sem hozza vissza oda az ikont, nem lehet engedélyezni a hangerő rendszerikont (viselkedésmódnál a letiltás van és nem kattintható rá, mint pl az energiaellátásnál alatta, mivel ugye PC-m van).

Túl lehet élni, de elég kellemetlen és megoldásra is eléggé nehéz rákeresni és nem is találtam... állítgattam már amit tudtam a beállítás között, de úgy sem sikerült.

Még egy infó, hogy ha megnyitom a hangszóról beállítása ablakot, akkor néha 1-2 percet is kell várni mire megnyílik.

Üdv.

*Mindenki másképp csinálja...*

(#4021) JoinR válasza Nestor16 (#4020) üzenetére

JoinR
(fanatikus tag)

Itt valami szoftveres összeakadás lehet szerintem, gondolom felrakott a win7 egy frissítést és azóta csinálja ezt. Eszközkezelőben letörölnék minden driver-t és úgy pakolnám fel újra.

(#4022) Nestor16 válasza JoinR (#4021) üzenetére

Nestor16
(kvázi-tag)

Köszönöm. Valóban, hangkártya driver le, restart, Win 7 feltette vissza magának, amit letöröltem, de egy régebbi verziót (2011). Nem is igazán tudom mi újítás van a 2013-mas verzióban, de így legalább nem akad össze. Legalábbis eddig :D

Köszi. :)

*Mindenki másképp csinálja...*

(#4023) TAKÍÍ

TAKÍÍ
(tag)

Van egy ősrégi Creative Soundblaster Audigy 4 hangkártyám. Az egyedül baj, hogy nem működik. Sajnos az évek folyamán sok fülhallgatót, hangfalat húztam ki a Stereo (zöld) Jack aljzatból. Ennek hatására az meglazult nem úgy szól mint ahogy kéne. Cserélni kéne, de ez nem fog bekövetkezni.
a többi csatlakozó viszont nagyon is ép. Nem lehetne megoldani valahogy szoftveresen, hogy egy másik csatlakozóról szóljon a Stereo?
Szerintem ilyen nincs, de mondjátok ha van valami ilyen ultra spéci cucc.

[ Szerkesztve ]

(#4024) MasterMark válasza TAKÍÍ (#4023) üzenetére

MasterMark
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Driverben keresd meg. Elméletileg lehet állítani.

(#4025) TAKÍÍ válasza MasterMark (#4024) üzenetére

TAKÍÍ
(tag)

na ez az hogy én ilyet soha nem találtam....lehet másikban van, enyémben soha se volt. pedig hidd el eléggé motivált voltam, hogy megtaláljam. :) De várjatok azért ez nem ilyen könnyű. Én most arra gondolok, hogy mondjuk a narancssárga aljzat amibe a mély és a center megy mondjuk megváltoztatom Stereora. Egyáltalán fizikailag megy Stereo jel ebbe az aljzatba?? Másrészt meg rengeteget néztem már a drivert. Sose találtam ilyen menüt....Én inkább valami külsős dologban gondolkodtam. Estleg VLC lejátszón belül vagy mintha lenne valami ACC szűrő estleg ott?? Vagy van erre valami spéci Creative progi.

[ Szerkesztve ]

(#4026) FlegetonR

FlegetonR
(újonc)

Sziasztok!

Hangkártya szakit keresek.
Szereztem egy Audiotrack Prodigy 7.1 hifi hangkártyát.
Win7 64bites op.rendszerem van a driver telepítésnél kék-halállal elszáll Ha végig várom a memori dumpot akkor indulásnál ismét kék-halál. Csökentet módban fel tudom rakni az audiot és a controller drivert is, de normal módban szintén kék-halál.
A esi forumon olvasgattam, volt hasonló probléma, de nem sikerült megoldaniuk. (Alaplapom asus crosshair v formula.)
Valaki ismer módszert a működőképessé tételére win764bit alatt.

(#4027) Aguinaga válasza fabko (#3709) üzenetére

Aguinaga
(kvázi-tag)

Szia!

Sikerült ezt esetleg megoldani?

(#4028) jansky1

jansky1
(fanatikus tag)

Tisztelt Mindenki!

Adott egy asus p5k alaplap az integrált hangkártyájával. A számítógép olyan helyen van, hogy nem nagyon tudom ki-be rakosgatni, nem érni el a hátsó jack csatlakozót, viszont a ház előlapi audio csatlakozói nem működnek. Szóval az esetek többségében egy 2.1-es hangszóró van használatban, azonban néha használnám a fülhallgatót is. Emiatt vettem egy jack elosztót, bedugtam hátra, bedugtam a fülest is meg a hangszórókat, viszont így nem szól csak a hangszóró bal oldala meg a fülhallgató jobb oldala :DDD
ötlet?

(#4029) MasterMark válasza jansky1 (#4028) üzenetére

MasterMark
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Dugd rá az alaplapra az előlapi jack-et.

(#4030) jansky1 válasza MasterMark (#4029) üzenetére

jansky1
(fanatikus tag)

Rá van,.de sajnos.rossz mióta megvettem...akkor még nem érdekelt

(#4031) JoinR válasza jansky1 (#4028) üzenetére

JoinR
(fanatikus tag)

Az egy minőségi elosztó akkor :DDD :DDD
Nem tudom, milyen árkategóriában gondolkozol (a jack-elosztóból kiindulva feltételezem nem túl magas), általában az előlapi jackek amúgy is olyan zajosak szoktak lenni, hogy kb. használhatatlanok, persze attól még működnie kéne.
Én vennék egy USB-s DAC-t amin van 2 kimenet, pl Fiio E7, E10, ilyesmi, de ezek nem egy elosztó árában vannak. Cserébe értelmes termék, viszont ha nincs komolyabb zenei orientációd, akkor sok hasznát sem vennéd.
Talán próbálj meg egy olyan elosztót venni, ahol legalább elméleti esély van arra, hogy sztereót küld ki mind2 kimeneten.

[ Szerkesztve ]

(#4032) jansky1 válasza JoinR (#4031) üzenetére

jansky1
(fanatikus tag)

Vettem egy hama Jack hosszabbítót az asztal alá. Az lesz bedugva majd amit épp.használunk. Köszi meg mindenki :R

(#4033) zsolt1225

zsolt1225
(tag)

Olyan problémám lenne, hogy van egy asrock alaplapom egy Realtek ALC892 Audio Codec-el. Úgy szeretném használni, hogy be legyen dugva a füles és a hangszóró is, és mind a kettő egyszerre megy ugyanazzal a hanggal. Ne kelljen mindig cserélgetni hátul a 2 jacket, az egyik már így is meg van törve emiatt. Mikrofon rózsaszín, füles zöld, hangszóró kékbe van dugva. Az asus lapomon Realtek® ALC 887 volt, ott csak simán rámentem a driverbe a színre és be tudtam állítani, hogy most azon a színen mi jöjjön. Itt nem. Remélem érthető a problémám.

(#4034) MasterMark válasza zsolt1225 (#4033) üzenetére

MasterMark
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Fent van a driver? Próbáld meg a legújabbat felrakni a Realtek oldaláról.

(#4035) Fecoo1020

Fecoo1020
(újonc)

Akkor ha mindenigaz jo Topik-ban vagyok

(#4036) Fecoo1020 válasza Fecoo1020 (#4035) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

Szoval a gépem nem rég lett ujra telepítve! pár nappal ezelött müködött a hangcuccom! azota szoftverillesztést is csináltam,magát a hangkártyát is frissitettem,és se kép se hang se semmi! Nem lehet hogy a Jack bemenet rossz?? vagy azt is jelezné a gép?? A hibakeresőt futtattam,talált hibát,de nem ismeri fel! igy javitani sem tudja!

(#4037) shteer válasza Fecoo1020 (#4036) üzenetére

shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Eloszor is kezdjuk azzal, hogy milyen hangkartyad van. Integralt? Akkor az alaplapod pontos tipusat ird meg, aida64-gyel tudod ellenorizni.

Eladó: WD Black2 120GB SSD & 1TB HDD garancia 2019 - 37k iá | hirdetéseim: http://tinyurl.com/mlqmrsq -- beszámítok 60-64GB-os garis SSD-t

(#4038) Fecoo1020 válasza shteer (#4037) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

igen,integrált!

(#4039) zsolt1225 válasza MasterMark (#4034) üzenetére

zsolt1225
(tag)

Igen, a legfrissebb van fent, a realtek oldaláról szedtem le, ami automatán felismeri a kártyát. Az Asrock oldalán régebbi van, azzal sem megy.

(#4040) Fecoo1020 válasza Fecoo1020 (#4038) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

Eszköz leírása VIA VT8237A High Definition Audio Controller

Ez lenne az?

(#4041) Fecoo1020 válasza Fecoo1020 (#4040) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

Realtek ALC883 @ VIA VT8237A High Definition Audio Controller PCI

(#4042) shteer válasza Fecoo1020 (#4041) üzenetére

shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

akkor előbb a via 4in1 driverét tessék telepíteni és utána a hangkártya drivert
így jónak kell lennie

az alaplapod pontos típusa alapján tudod letölteni a gyártó oldaláról (feltéve ha nem abit ;] )

Eladó: WD Black2 120GB SSD & 1TB HDD garancia 2019 - 37k iá | hirdetéseim: http://tinyurl.com/mlqmrsq -- beszámítok 60-64GB-os garis SSD-t

(#4043) Fecoo1020 válasza shteer (#4042) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

köszi,sokat segitettél :)

(#4044) Fecoo1020 válasza Fecoo1020 (#4043) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

msi k9vgm ms-7253 alaplap
tudsz linkelni?

(#4045) Fecoo1020 válasza Fecoo1020 (#4044) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

Na most az a helyzet,hogy mindent telepítettem! a hibával kapcsolatban : azt Írja h nincs csatlakoztatva az eszköz! és javítani se tudja a hibát! a következő megoldás max h páros lábbal ráugrom,jó magasról!

(#4046) Fecoo1020

Fecoo1020
(újonc)

Meg van minden! Megcsináltam a telepítéseket,és a gép mindig nem érzékeli a hangfalszettet!

(SPIDF)- ben akar játszani! De a hangfalak meg sem nyikkanak! Ha ujra teszem a rendszert,az segitene???

(#4047) shteer válasza Fecoo1020 (#4046) üzenetére

shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

spdif az a digitális kimenet. állítsd át az alapértelmezett lejátszóesztközt az analóg kimenetre és stereo módra

(#4048) Fecoo1020 válasza shteer (#4047) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

Az a további probléma,hogy hiába csatlakoztarom a hangcuccot,egyszerüen nem ismeri fel! Mindent telepitettem amit infot kaptam! És csak az Spdif lejátszo van!

(#4049) shteer válasza Fecoo1020 (#4048) üzenetére

shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

új windows, via4in1, realtek driver

más ötletem nincs egyelőre

(#4050) repvez

repvez
(senior tag)

Lehet hogy volt már téma vagy megoldás rá,de eddig nem találtam rá.
Lehetséges valahogyan 5.1es hangot kiküldeni optikai kábelen egy realtek HD audio chippel?

Egy asrock 970 ext4-es lapon lévővel.
Jelenleg csak a 2 front szól ha a control panelen a 3d-s tesztet végighallgatom.
Az csak a házimozi erősitönek köszönhető , hogy minden hangszóró szol ,de nem nativ csatornán.
Igy sem játékok sem filmek alatt nincs nativ térhangzásom ,csak a házimozi erősitő keveri ki DPL2-re az 5 hangszóróra

Van valami alternativ driver vagy valami amivel megoldható?
Win7 64bites rendszer

(#4051) Fecoo1020 válasza shteer (#4049) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

Telepitettem a realtek-et is,a via 4in1-et is!
Hibakeresö ugyanugy talál hibát,de nem ismerti fel! :(
Igy javitani sem tudja! És ha az uj renszer sem fogja javitani? Akkor kuka!

(#4052) shteer válasza Fecoo1020 (#4051) üzenetére

shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

hagyd már a hibakeresőt. semmit se ér

új windows, via4in1, realtek driver

és fontos, hogy előbb a via drivert telepítsd. ha így se akkor veszel egy 500ft-os hangkártyát

(#4053) zsolt1225 válasza zsolt1225 (#4033) üzenetére

zsolt1225
(tag)

Erre valaki?

(#4054) Fecoo1020 válasza zsolt1225 (#4053) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

leirtam,fennt van mind!!

(#4055) shteer válasza Fecoo1020 (#4054) üzenetére

shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

újratelepítetted wint, via 4in1 majd realtek drivert és nincs hang?

(#4056) Fecoo1020 válasza shteer (#4055) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

a rendszert még nem húztam újra,mert sajna nem volt rá időm!
Ma este melo után neki esek,és szolok!
Egy kérdésem van,mivel eléggé elzárt helyen dolgozom,nincs a közelemben szervíz,vagy számítástechnikai bolt!
PCI hangkártya mind joo a gépbe,vagy az alaplaphoz rendeljem netről?

(#4057) shteer válasza Fecoo1020 (#4056) üzenetére

shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

mind jó kell legyen ami PCI-os

(#4058) Vendu

Vendu
(újonc)

Creative Sound Blaster Z

Hiba:
Contol Panel-en, hogyha váltok a hangszóró és a fejhallgató között, akkor elszáll a Control Panel.

Megoldás:
annyit lehet tenni, hogy Sound Blaster Speaker Setup-ban állítom át. Ez a Start Menü-ben találtató a Creative mappában.

Lehet, hogy csak nekem jelentkezik ez a hiba, de hátha másnak is, ezért gondoltam leírom.

(#4059) Fecoo1020 válasza Vendu (#4058) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

sziasztok! Kaptam egy usb hangkártya sticket! mint a pendrive! Csatlakoztattam a géphez! A gép felismerte a hangszettem,viszont csk búgó hangot ad! Az lenne a kérdésem hogy mit kellene beállítanom h meg is nyikkanjon???
Köszönöm a a segitséget!

(#4060) Fecoo1020 válasza Fecoo1020 (#4059) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

Jó estét! :) A problémám megoldódott! :D

(#4061) shteer válasza Fecoo1020 (#4060) üzenetére

shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

csak úgy magától? ;]

(#4062) FlegetonR

FlegetonR
(újonc)

Valaki tudna segíteni a kis problémámban.:
Szereztem egy Audiotrack Prodigy 7.1 hifi hangkártyát.
Win7 64bites op.rendszerem van a driver telepítésnél kék-halállal elszáll Ha végig várom a memori dumpot akkor indulásnál ismét kék-halál. Csökentet módban fel tudom rakni az audiot és a controller drivert is, de normal módban szintén kék-halál.
A esi forumon olvasgattam, volt hasonló probléma, de nem sikerült megoldaniuk. (Alaplapom asus crosshair v formula.)
Valaki ismer módszert a működőképessé tételére win764bit alatt.

(#4063) Getaka

Getaka
(újonc)

Sziasztok!
Következő a gondom, van egy Creative Sound Blaster Live 24bit típusú hangkártyám és van egy Sennheiser Pc 333D típusú fejhallgatóm. A következő a gond, hogy nagyon alacsony frekvenciájú sípolást ad ki a fejes és eléggé idegesítő is no meg ha veszek fel a hangrögzítővel szöveget akkor lehet hallani elég erőteljesen a háttérbeli sípolást. Lehetséges hogy a két jack csatlakozó összegerjed? :Y Az alaplapom egy Asus Sabertooth 990Fx R2.0 proci egy AMD Fx8350, és minden driver a legfrissebb verzióval fut
Köszönöm a Segítséget további szép napot! :)
Üdv:Getaka

(#4064) Fecoo1020 válasza shteer (#4061) üzenetére

Fecoo1020
(újonc)

amit hoztam az "Extrem usb soundkarte mit Virtual 7.1 effekt"
Csak összedugdoztam és működött! :D
Sztem a hangkártyám Jack bemenetele adta meg magát!

De köszönöm a segítséget,és az ötleteket!
Respect Nektek!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia  »  Hangkártya probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.