Aktív témák

  • Kris89

    újonc

    Sziasztok!

    A szituáció a következő:
    Volt nékem egy MSI NX8800GTS vidikarim, mér régen kaptam használtan nem én választottam, lényeg volt, hogy legyen valami.
    Miután kimúlt, egy hozzáértő ember ajánlásával beszereztem egy Geforce GT 630-at, Gainward, 2GB.

    Amire én használom a gépet, az a digitális illusztrációk készítése, nem játszok, csak photoshoppot nyomom rajta egy bambooval, a négyszeres memória növekedést élvezem is, viszont, a csatolt képen látható jelenség áll fent a csere óta. Bal oldali az alap, jobb oldali emelt kontraszt, hogy jobban látható legyen a lényeg. Az úgy nevezett 'grádiens' átmenetek minősíthetetlen módon képződnek, ezáltal a színezési folyamatot kivitelezhetetlenné téve. A gyönyörű sima két szín közötti átmenet helyett ez van. A vörös tartalmú színeknél a legdurvább.

    A legalsó 'csíkozódás' pedig mentés után jön létre (psd-be mentem, megnyitom ujra és ilyen?!)

    Photoshoppot újraraktam, driverek frissek.
    A monitorom egy samsung syncmaster SA300, vga csatlakozóval, régi karival DVI atalakitoval ment, most vga-n van. (Nem tudom ez egyaltalan szamit e...)

    Ha valaki tudna egy biztos megoldást, vagy legalább egy magyarázatot, megmentene a további hajtépéstől.
    Beállítás kérdése, vagy egyszerűen rossz a kártya?

    Köszönet,

    Ez talán kevésbé tömörített:
    http://kepfeltoltes.hu/view/140820/problem_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    [ Szerkesztve ]

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz Kris89 #1 üzenetére

    Azonnali VGA-s kérdések órája

    Legközelebb pedig használd a keresőt mielőtt új topikot nyitsz!

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Aktív témák