Új hozzászólás Aktív témák

  • ladylill

    újonc

    Sziasztok én idén érettségizem esti tagozaton :D
    Én tudok ajánlani egy olyan sulit ,ahol olyanokat is meglehet csinálni ahol máshol nem,méghozzá nem is szólnak csak meg kell beszélni az igazgatóval
    lehet levelezőin is végezni, esti ha akartok járni akkor kedden,és csütörtökön kell bent lenni,de nem baj ha nem mész be.!!
    A tanárok nagyon jó fejek szinte nagyon ritka,hogy ott valaki megbukjon,
    rendesen felkészítenek ,én aki nem tudd tanulni,itt megtanultam ,más a tanítási technikájuk,szinte már viccesen,de megjegyeztem! :D
    A pestieknek a legmegközelíthetőbb a hely.
    Kőbánya-Kispest,majd fel szállunk a metróra elmegyünk az Ecser-ig majd megkeressük a 181es buszt, az utolsó előtti megállónál leszállunk, a busz a suli előtt rak le, lehetetlen nem észre venni :D
    Ha csak szakmunkásod van akkor bizony 4éV.. DE!!!
    Van lehetőség rá,hogy be bizonyítsd,hogy a második osztályba kerülj,de ehhez le kell raknod az első osztályt ,én pl így csináltam, és már bocsánat a kifejezésért ,de BAROMIRA könnyű volt,sőt bele se szóltak, 20an voltunk így,, és mindenki át ment!! 40évesek is voltak. Alap dolgokat mondtunk csak el.
    Mindenki imádná ezt a sulit! Budakalászi gimnázium az iskola neve ,és mint írtam,tudjátok hol találjátok meg
    nézetek utána mert itt tényleg nagyon butusnak kell lenni,hogy megbukj.
    ha érdekel titeket a suli írjatok bátran! :D

    ladylill

Új hozzászólás Aktív témák