2013. május 21., kedd

Hozzászólások

(#890) Laca 012 válasza freemanone (#889) üzenetére


Laca 012
(őstag)
LOGOUT blog

A NAS/szerver/router nem átalakított, hanem épített, (Digi-s beltéri tokjából "faragtam" a házát) de igazi HTPC célra nem igazán alkalmas, mert direkt a legalacsonyabb fogyasztású atomos lapra épül..
A 7"-os, utólag érintőpanellel kiegészített kijelzőn épp a 480p-s videók futnak(youtube lejátszási listák), vagy webrádió, de csak otthoni "háttérzaj"-nak. :K
Mondjuk fogyasztásban duplája a DNS-320 -nak, de sebbességben és teljesítményben is veri rendesen.. (Az Ubuntu server konfigurálhatóságáról meg már ne is beszéljünk..)
Főleg amióta 7200-as fordulatú WD5000BPKT notebook HDD-k vannak benne Raid-ben tükrözve.. (előtte 2db 5400-as WD5000BEVT volt benne.
Igazából még a "tragédia" előtt is ez volt az épp megfizethető számomra, 1TB-osokról (pláne nagyobbakról) a mai árak mellett nem is álmodok, örülök, hogy ezek már megvannak és remélem bírják még legalább az 5év gari erejéig..

Hirdetés

Copyright © 2000-2013 PROHARDVER Informatikai Kft.