Új hozzászólás Aktív témák

  • grabber

    addikt

    Sziasztok!
    Sikerült 1 Humaxot szereznem(jővőhéten jön a 2 :) Csak én voltam ilyen kitartó vagy másoknál is lehet kapni?),addig is a család játszik rajta :)) Igaz még mindig nincs aktiválva a kártya,mert a szerelő mondta,hogy 200.000 ezer előfizető volt tavaly végén a Diginél és a gép nem bírja feldolgozni az adatokat.Addig nem szerelem fel az antennát,mert addig is a UPC jön.Megtudnátok mondani,hogy mekkora jelerősségnek kell lenni a humaxon,hogy rossz időben se menjen el az adás?Mennyit számítana a 0,2 dB-es fej %-ban?Az antennát érdemes-e lecserélni,mert így,hogy élőben láttam elég nagynak tűnik és hogy kiálltam az erkélyre és megkerestem a müholdat kézzel,hogy jön a jel és 85% és 40%(sikerült 65-re is kis időre)sikerült pár másodpercig megtartani szerintem nem rossz annyira.Erre azért tudnátok mondani valamit?
    Tényleg nagyon köszönöm a segítségeteket :R
    A szerelő mondta,hogy ha sikerül beállítani az antennát kapok csokit+állást is :) Mivel elég fiatal vagyok nem hisz bennem,de nagyon jó ember,mert kis kétellyel,de odaadta a készülékeket,hogy hadd próbálkozzak pedig nem hinném,hogy minden szerelő megtenné :R Igaz ha sikerül megcsinálnom neki kevesebb munkába telik :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák