Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Attis55 #14989 üzenetére

    igen, így van. A kártyájukat összepárositják a ci+ modullal, vagy boxukkal, ezt kipróbálhatod, ha a készülékeiden kicseréled a kártyákat, nem fog működni.

    Mivel max 3 készülék lehet, ezért ahhoz hogy kapj egy másikat, ahhoz ezt vissza kell add.
    Amit belinkeltél az dual beltéri.

    Egyébként 2 hete ugyanebben a cipőben voltam (de én még nem vettem tévét, csak tervezem), és 1 év aláríásával a dual beltérit lecserélték egy hd box-ra és egy ci kártyára.
    A hűség miatt a hd boxnak nincs költsége, a kártya 200Ft/hó

    A kártyát közvetlenül a tvbe is dughatod, amennyiben van benne DVB-S2 tuner. Nem írtad a tv típusát, lehet van benne, de ez inkább a közép-felső kategóriától jellemző, pl samsungnál a 6500-tól felfele.
    Ha nincs benne, akkor vehetsz boxot, a lényeg, DVB-S2 tuner, ci+ kártyahely.
    A ci kártyás (beltéri v. tv) hangolásnál mindenképpen probléma (inkább kellemetlenség), hogy rengeteg csatornát talál ami nem digis. Mivel UPC ugyanarról a műholdról ad, ezért lesz RTL KLUB HD több is, de nyilván csak a digis nézhető számunkra. A többit törölni kell. Manuális keresésnél is sok a plussz csatorna.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák